Autor Wątek: "Popaplajmy" o "Produkcie"  (Przeczytany 61418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iggy

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 30, 2003, 10:17:24 am »
konrad czemu w nowym produkcie nie ma twoich i gonzalesa komiksow 8) ?

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 30, 2003, 09:06:47 pm »
problem shineara:zamotana fabula,to raz.dwa:pierwsze dwa odcinki byly rysunkowo nawet calkiem-calkiem.potem simson zaczal wszedzie wpieprzac cieniowanie i wyszly jakies ciemne plamy, a nie twarze.a moglo byc niezle....
a dla mnie z serii s-f/fantasy to i tak  w P rzadzil gudrun.realnie najlepszy komix z P w tym klimacie

Offline konradkonrad

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 30, 2003, 09:45:14 pm »
Cytat: "Iggy"
konrad czemu w nowym produkcie nie ma twoich i gonzalesa komiksow 8) ?


Bo żadnych nie dawaliśmy  :)

Offline fjtk

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 12, 2003, 11:08:48 pm »
Jeśli chodzi o mnie to w porządku że Produkt wraca do podziemia ale niesamowicie smuci mnie że nie wyszło im z P LUXEm. Generalnie nie ma u nas  gazety która stawiałaby na dobre klimatyczne komiksy. Arena artystyczna-odjechana, AQQ- tylko publicystyka-(komiksy tam to padaka) KKK-za krótkie, zapchajdziury, reszta- padaka. W tej sytuacji najbardziej podobał mi się produkt w tym etapie przejściowym gdzie szło OS, Josephine, Phantasmata WILQ- NO ale chyba co by nie puszczali to i tak będe kupował.
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline konradkonrad

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 15, 2003, 11:06:26 am »
A ja właśnie sobie sięgnąłem po chyba drugi P i przeczytałem stare Osiedle Swoboda. Dopiero teraz spotrzegłem różnicę jaka dzieli tamte bardziej obyczajowe i lepiej osadzone w realiach komiksy, od tego w co było pod koniec, albo Mondo i Daba.

Offline fjtk

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 15, 2003, 05:10:16 pm »
Wogóle magazyny to fajne zagadnienie...ostanio mówi się że ludzie generalnie będą przerzucać się  na kupno albumów i magazyny będą padać. Wydaje się że w tym wypadku pisma powinny nastawić się na publicystyke ale teraz gdy wielu ludzi ma dostęp do netu to prawie każdy może sobie wejść na wrak czy na gildie i ma wszystko na bieząco. Produkt wydaje mi się najciekawszym z pism bo po pierwsze nastawia się na komiksy i ma charakter. Ma stałych rysowników i dobrą strone internetową- jest jakiś dialog z czytelnikiem. Ciekawe jak to się rozwinie wszystko. Według mnie  jednak pisma wcale nie będą padać bo ludzie je robią dla satysfakcji a nie dla kasy więc nie mają powodu puki im się w miare wzracają koszty...
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline krytyk

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 17, 2003, 03:34:14 pm »
Chciałby poruszyć temat Czarnej Listy Krzysztofa Mirowskiego z Produktu
2/2003. No cóz mozna się z nia zgadzac lub nie. Ja w sporej czesci się nie zgadzam np. "Pieśń Strzyg" czy "Vlad. Igor mój brat" to moim zdaniem całkiem dobre komiksy. A już pisanie zamist nazwisk autorów Cienias i Beztalencie jest nie na miejscu. Czy pan Krzysztof w ogóle widział ten komiks? Pytanie to przyszło mi do głowy po przecztaniu "recenzji"
Kasty Matabaronów. Pradziad Anghar
gdzie nasz recenzent ocenia komiks nie czytając go!!! Co mam o tym powiedzić: Zenada i tylko tyle!

Offline pookie

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 11, 2003, 08:53:16 pm »
Cytat: "Marek Dzunga"
Nabylem nowy Produkt. Przyznam sie, ze nie czytywalem od jakiegos pol roku, bo zmeczylem sie przydlugimi seriam, ale widze poprawe. Sledziu prowadzi magazyn w dobrym kierunku, wciaz nawiazuje do naszych, podworkowych klimatow i przemyca je w historyjkach, niby z zyciem nie do konca zwiazanych(np. Strachy). Nie zauwazylem tez, aby zmiana objetosci, ujmowala magazynowi. M sie wrazenie, ze komiksy sa bardziej przemyslane. Podoba mi sie rowniez nowa szata graficzna, choc sa problemy ze scinka, ale nie wiem, czy to jest wina Crew, czy tez raczej drukarni(stawiam na drukarnie). Byc moze byla to wina mojego egzemplarza. Ogolnie polecam.
 for Pookie

Offline Petrov

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 12, 2003, 06:16:39 pm »
Dla mnie "Produkt" słabnie w oczach z numeru na numer i nietety wydaje mi się, że długo nie pociągnie  :( .
ar... war never changes...

Offline diefarbe

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 12, 2003, 06:36:44 pm »
Jeszcze nie miałem czasu by przeczytać (przedsesyjnie sie juz meczę) ale widzę że chłopcy maja głeboko zakrojone plany na przyszłość.
zobaczymy co z seryjki tak długo odwlekanej wyniknie. :wink:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 12, 2003, 06:43:36 pm »
Cytat: "Petrov"
Dla mnie "Produkt" słabnie w oczach z numeru na numer i nietety wydaje mi się, że długo nie pociągnie  .


Dla mnie "produkt" nie słabnie, raczej ewoluuje i napewno nie "szokuje" jak na początku. Wiemy dokładnie co w nim dostaniemy (czego oczekujemy) i jeśli nas zaskakuje czymś nowym to nie zawsze zadowala.
Czekam na serię. :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 12, 2003, 06:56:13 pm »
jak dla mnie nowy P jest niezly.jedyne co mnie razi,to dzwiedziu 78.jakos srednio mi pasi scen.a i kurt,moj ulubiony drwamaster jakos sie w tej serii nie sprawdza.reszta gitna ( n.p kfiatuszek!!normalnie wymieklem....)

Offline pookie

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 13, 2003, 12:11:55 pm »
Niestety jest kiepsko. I to bardzo. Nowy Pro prawie w ogóle nie śmieszy. Gawędy i Kwiatuszek to przynajmniej dla mnie mocne rozczarowanie. Zapchajdziury(przedstawienie imprintów), kiepska publicystyka. Nie polecam zakupu. Duży krok wstecz.
 for Pookie

Offline Clayman_

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 13, 2003, 01:05:47 pm »
na plus
kwiatuszek-rewelacja,chyba najlepsza rzecz w tym numerze,opowiesci krl-a zaczynaja sie zapetlac niemal jak sin city:)
wilq-ale wilq zawsze jest super,nawet gdy ma gorsze odcinki,jak teraz wlasnie
i tyle
minusy-cala reszta
no i w tym wyjatkowo publicystyka bardzo cienka byla,o vertigo nie dowiedzialem sie nic ciekawego,tekst pasqda o hammerze dobry ale nudny,tak samo 12 gniewnych,
od kiedy pojawil sie zeszytowy wilq rozwazam sens dalszego kupowania pro
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline agent_smith

"Popaplajmy" o "Produkcie"
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 13, 2003, 05:54:59 pm »
Jedyne co mi się naprawde spodobalo w nowym pro jest zmiana szaty graficznej (duzy +),reszta niestety bardzo słabiutka. Najbardziej  zawiodłem sie publicystyką -strasznie nieciekawa i nudna i rezenzjami - i tu mam pytanie : po jaka cholere zamiescili  rec.  w.i.t.c.h. :?:  szczeże wątpie żeby ktokolwiek z czytelników produktu po przeczytanie tej w miare pochlebnej recenzji pobiegł do sklepu i zakupil powyższy tytuł.

na koniec:moim zdaniem zmarnowano jedną stronke  na listy od fanów- nie mam pojecia po co je zamieszczono

aha jeszcze jedno: co myslicie o temacie "ulubiony numer produktu?"(w koncu troche ich już wyszło prawda   :?: )

P.S. troche sie rozpisalem wybaczcie ale to mój pierwszy raz i jak już zaczołem to nie mogłem skończyć :)

witam wsystkich

 

anything