Autor Wątek: nowa antologia Egmontu  (Przeczytany 25674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:29:54 pm »
Karol, Ty tak zawsze? Zabezpieczasz się kretyńskim stwierdzeniem "ja się nie znam", po czym nazywasz kupą coś, czego nie czytałeś. Na forum DK pewnie by tu przeszło spoks, tutaj dziwnie też daje radę... ale Karol jest lubiany więc nie, dajmy spokój.

Po prostu wkurza mnie to, gdy ktoś ma takie penerskie przyzwyczajenia: oceniać po nazwisku. To i to zrobił ten i ten, więc to cholerny, rzadki kał będzie, bo to i to zrobił ten i ten. Bez sensu. Daj sobie siana z takimi opiniami. Przeczytaj i oceń, ale najpierw przeczytaj. Nie nazwiska autorów, a ich pracę.
Bóg Cię kocha

N.N.

  • Gość
nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:38:53 pm »
Cytat: "Filarecki"
Karol, Ty tak zawsze? Zabezpieczasz się kretyńskim stwierdzeniem "ja się nie znam", po czym nazywasz kupą coś, czego nie czytałeś. Na forum DK pewnie by tu przeszło spoks, tutaj dziwnie też daje radę... ale Karol jest lubiany więc nie, dajmy spokój..


Karol robi ten sam numer na wszystkich forach i przy róznych okazjach i niemal za każdym razem znajduje wiernych słuchaczy, poklaskiwaczy i naśladowców. Moim zdaniem on to robi specjalnie, żeby wpuścić w maliny tych, co lubia pyszczyć, a potem sam - na łamach KKK, KZ czy w innym miejscu pisze recenzję, w ktorej zajmuje swoje prawdziwe stanowisko.

Offline burberry

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:46:03 pm »
A moim zdaniem on traktuje to całkiem serio.
Bóg Cię kocha

N.N.

  • Gość
nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:51:32 pm »
Cytat: "Filarecki"
A moim zdaniem on traktuje to całkiem serio.


Poczekaj aż antologia się ukaże i posdzukaj wtedy jego recenzji. Sam zobaczysz.

Offline pookie

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:51:33 pm »
A moim zdaniem Karol napisał, że w antologii wydanej na kredowym papierze, z twardą obwolutą i pewnie za niemałe pieniądze znaleźli się ludzie, którym w kwestiach komiksowych nie bardzo ufa.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 13, 2004, 12:58:27 pm »
Cytat: "N.N."
Karol robi ten sam numer na wszystkich forach i przy róznych okazjach i niemal za każdym razem znajduje wiernych słuchaczy, poklaskiwaczy i naśladowców. Moim zdaniem on to robi specjalnie, żeby wpuścić w maliny tych, co lubia pyszczyć, a potem sam - na łamach KKK, KZ czy w innym miejscu pisze recenzję, w ktorej zajmuje swoje prawdziwe stanowisko.


hmm
nie wiem co
na to wszystko
karol
ale ja powiem
zaslaniajac sie debilnym stwierdzeniem
ze nie wiem..
nie znam sie
i filarecki
mnie nikt nie lubi
swietnie gram na nerwach- to skutnika opinia

Cytuj

A moim zdaniem on traktuje to całkiem serio.


serio traktuje tylko co miesieczna wyplate

Cytuj
A moim zdaniem Karol napisał, że w antologii wydanej na kredowym papierze, z twardą obwolutą i pewnie za niemałe pieniądze znaleźli się ludzie, którym w kwestiach komiksowych nie bardzo ufa.


pooki jak zwykle trafil najblizej...

aha recenzja antologi
mojego autorstwa
bedzie w kz
i jak bog da
to w nowej fantastyce

Offline burberry

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 13, 2004, 01:13:08 pm »
Cytat: "pookie"
A moim zdaniem Karol napisał, że w antologii wydanej na kredowym papierze, z twardą obwolutą i pewnie za niemałe pieniądze znaleźli się ludzie, którym w kwestiach komiksowych nie bardzo ufa.


Twoim zdaniem. Chyba, że pod tymi jego literkami zawsze kryje się coś innego. Bo ja wyczytałem właśnie to:

To i to zrobił ten i ten, więc to cholerny, rzadki kał będzie, bo to i to zrobił ten i ten.
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 13, 2004, 01:16:31 pm »
Cytat: "Filarecki"
Cytat: "pookie"
A moim zdaniem Karol napisał, że w antologii wydanej na kredowym papierze, z twardą obwolutą i pewnie za niemałe pieniądze znaleźli się ludzie, którym w kwestiach komiksowych nie bardzo ufa.


Twoim zdaniem. Chyba, że pod tymi jego literkami zawsze kryje się coś innego. Bo ja wyczytałem właśnie to:

To i to zrobił ten i ten, więc to cholerny, rzadki kał będzie, bo to i to zrobił ten i ten.


hmm
znaczy
ignorujesz filar moja obecnosc tutaj?
kal sral- zauwaz bidulu ze jedynie w ten sposb mozna
zaczac rozmowe na forum
a poza tym
jakas czesc antologi widzialem
nie powiem jak duza i czyja
wiec moze mam podstawe inna niz tylko nazwisko by tak mowoic?
ale...
pomiajjac zdania na forum rozne ktore wyglaszam
tak mi sie zdaje bo czlowiek nie jest nigdy pewien...
w txt na "powaznie"
jestem rzetelny
oceniam to co widze

Offline pookie

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 13, 2004, 01:21:20 pm »
Filar, to Ty teraz jesteś taki młody gniewny?
 for Pookie

Offline burberry

nowa antologia Egmontu
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 13, 2004, 04:07:03 pm »
Za dużo na forum przebywam. : ) Tu prawie wszyscy się obsrywają.

Cytat: "karol_konw"

hmm
znaczy
ignorujesz filar moja obecnosc tutaj?
kal sral- zauwaz bidulu ze jedynie w ten sposb mozna
zaczac rozmowe na forum


Hm, no wiesz, ja zazwyczaj zaczynam inaczej.
Bóg Cię kocha