Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 297662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 07, 2014, 01:44:47 pm »
Porównywał ktoś z Was autografy Bogusława Polcha na poszczególnych egzemplarzach FKZ, o których wspomniano pod powyższym linkiem? Jeśli nie, to serdecznie polecam.

ja kupowałem kilka egzemplarzy - dla siebie i znajomych i muszę stwierdzić, że p.Polch ma bardzo równą rękę. Każdy podpis dokładnie (w 100%) taki sam ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline burberry

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 03, 2014, 10:56:28 am »
Wydawnictwo Komiksowe na FB ujawniło informację, że w październiku razem z Pruszyńskim wydają integral Funky Kovala.
Bóg Cię kocha

Offline Nawimar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 03, 2014, 11:13:22 am »
Wliczając edycje odcinkową w starej i "Nowej Fantastyce" to chyba już będzie szóste wydanie (przynajmniej dwóch pierwszych tomów). Niezły rekord. Ciekawe tylko czy ten tom odpowiednio się sprzeda.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 03, 2014, 11:41:55 am »
Ciekawe tylko czy ten tom odpowiednio się sprzeda.

Biorąc pod uwagę cenę? Chyba tak.

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/255391-funky-koval-wydanie-kolekcjonerskie

Sam się zastanawiam, czy nie dać Kovalowi kolejnej szansy...


Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 03, 2014, 12:08:52 pm »
To będą te cztery części tylko czy jeszcze ma coś więcej wejść w skład tego integrala? Jakieś dodatki? Trochę żałuje, że kupiłem pojedyncze zeszyty, których zresztą jeszcze do tej pory nie przeczytałem.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 03, 2014, 01:10:36 pm »
Trochę to zbyt piękne. Komiks w twardej oprawie, w formacie Plansz Europy liczący 224 strony i taka niska cena? Ja prawdę mówiąc nigdy nie miałem okazji przeczytać, więc pewnie kupię ale co do tej ceny to nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 03, 2014, 01:21:14 pm »
Trochę to zbyt piękne. Komiks w twardej oprawie, w formacie Plansz Europy liczący 224 strony i taka niska cena? Ja prawdę mówiąc nigdy nie miałem okazji przeczytać, więc pewnie kupię ale co do tej ceny to nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
Wiesz co, ale to Proszynski wydaje i pewnie naklad bedzie olbrzymi, stad ta cena. Ja juz na pewno nie kupie, bo mam ostatnie wydanie. A poza tym FF juz tak mnie nie cieszy jak kiedys :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 03, 2014, 01:23:42 pm »
Wiesz co, ale to Proszynski wydaje i pewnie naklad bedzie olbrzymi, stad ta cena. Ja juz na pewno nie kupie, bo mam ostatnie wydanie. A poza tym FF juz tak mnie nie cieszy jak kiedys :smile:

Ja nie mam żadnego wydania więc się chyba zdecyduję. Wielu ludzi bardzo chwali Polcha więc muszę zbadać ten fenomen, chociaż fanem sf nigdy nie byłem.

Offline kosmoski

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 03, 2014, 02:01:59 pm »
To będą te cztery części tylko czy jeszcze ma coś więcej wejść w skład tego integrala? Jakieś dodatki? Trochę żałuje, że kupiłem pojedyncze zeszyty, których zresztą jeszcze do tej pory nie przeczytałem.

Witaj w klubie ;)

Offline burberry

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 03, 2014, 02:55:05 pm »
jw. :-)

Gildia na FB napisała, że mają być dodatki. No i wydanie o niebo lepsze, niż te zeszyty z brzydką, czarną okładką. Sam chciałbym mieć to wydanie, ale nie wiem, czy się skuszę...
Bóg Cię kocha

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 03, 2014, 03:11:58 pm »
Ładna okładka, tylko po co nanieśli na nią ten zielony wiatrak?  :smile:
To jest chyba ta ilustracja, którą kiedyś dodawali jako exlibris podczas kupowania Kovala z Egmontu. Ale nie pamiętam jakie były warunki otrzymania. Pierwsze 50 zamówień, czy coś takiego, pamięta ktoś? A może ktoś ma fotkę tego kartonika...

Offline Holsten

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 03, 2014, 04:17:15 pm »
Trochę to zbyt piękne. Komiks w twardej oprawie, w formacie Plansz Europy liczący 224 strony i taka niska cena? Ja prawdę mówiąc nigdy nie miałem okazji przeczytać, więc pewnie kupię ale co do tej ceny to nie uwierzę dopóki nie zobaczę.


Ja posiadam wydanie typu integral Egmontu z 2002 roku (zawiera 3 tomy). Za taką cenę chętnie kupię 4 tomowy integral. Na allegro pojawiają się już próby sprzedaży 4 tomów wydanych oddzielnie za kosmiczne w stosunku do zapowiadanej ceny integrala pieniądze http://allegro.pl/funky-koval-zestaw-boguslaw-polch-1-2-3-4-warszawa-i4559329149.html

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 03, 2014, 04:52:55 pm »
Powariowali! Ja tak dziś myślałem nad sprzedażą ale zrezygnowałem, bo doszedłem do wniosku, że nawet mi się nie zwróci żeby kupić ten integral. Przecież jeśli dobrze pamiętam to sporo poniżej 100zl wyniósł w zakupie ten komplet.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 03, 2014, 06:26:34 pm »
Integral to dobra wiadomość. W tej formie znajdzie licznych nabywców. Ja kupuję.

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 03, 2014, 06:56:03 pm »
A może ktoś ma fotkę tego kartonika...

Wzywałeś, Milordzie? :)

I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!