trawa

Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 296861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 03, 2014, 07:03:08 pm »
Wzywałeś, Milordzie? :)
Tak. Dokładnie Ciebie. :)

A może wiesz w jaki sposób można było je zdobyć? Ty masz z Egmontu, czy kupiłeś na Allegro?

Offline marceli

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 04, 2014, 01:53:57 pm »
Ja parę miesięcy temu sprzedałem pojedyńcze albumy więc teraz integral w takiej cenie chętnie kupię.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 04, 2014, 03:12:01 pm »
A może wiesz w jaki sposób można było je zdobyć? Ty masz z Egmontu, czy kupiłeś na Allegro?

A kto Ci powiedział, ze ja mam? To nie moje przecież :smile:
Niestety nie pamietam jak to było - coś mi świta, ze to dodawali na jakimś konwencie do premierowego wówczas Funky'ego z Egmontu, ale pewny nie jestem. Słyszałem też, że to portfolio dodawane było przy zamówieniu Funky'ego w "Klubie Świata Komiksu", a sztuk było albo 100, albo 200.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2014, 03:32:12 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline AdamS

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 04, 2014, 04:49:42 pm »
Był to dodatek do komiksu kupowanego na MFK (zbiorczy Egmontu)

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:59:41 am »
W tym nowym wydaniu zbiorczym Funky Koval ma być kilkadziesiąt stron dodatków czy ktoś wie czy są to może te strony z Funky Koval Zone z Nidzicy?? czy dodają całkiem inny materiał. Fakt faktem dawno nie było takiego integrala za tak śmieszne pieniądze więc warto kupić w końcu zamknięte zbiorcze wydanie. Z drugiej strony kupa dodatków i 4 tom to można sobie podarować i pozostaje do czytania to samo co było w integralu z Egmontu :lol:

Offline Peter_of_Lock

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 08, 2014, 12:49:44 pm »
Album z Nidzicy "Funky Koval Zone"  nie zawierał nic nowego były to w większości maksymalnie powiększone kadry z albumów z Kovalem, nie było nawet kolorowego Białego szumu :(

Offline Belzebiusz

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 09, 2014, 01:07:54 pm »
Okładka wydania zbiorczego to porażka: przeładowana, pstrokata - przez to średnio czytelna.
Mi się podobały okładki z tego 4-częsciowego wydania - minimalistyczne ale za to eleganckie
Pomimo braku 4 części pozostanę przy poprzednim wydaniu.
Nie chce mi się pisać...

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 09, 2014, 03:36:16 pm »
Pomimo braku 4 części...

Szczęściarz z Ciebie.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline maximumcarnage

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 10, 2014, 12:48:25 pm »
Obniżono cenę "Funky Kovala" http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/255391-funky-koval-wydanie-kolekcjonerskie
Nawet bym nie zwrócił uwagi ale przed godziną dostałem maila z informacją o obniżce.

Offline mack3

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 10, 2014, 01:34:18 pm »
 Hm, Funkiego miałem odpuścić - czytałem 1. tom z fantastyki, drugi tez gdzieś leży - ale jakoś sprecjalnie pod względem scenariusza mi się nie spodobał (prawdę mówiąc nie zobaczyłem w nim nic ciekawego). Ale w takiej cenie to zaczynam się zastanawiać... no i może mój zakup przyczyni się do decyzji o wznowieniu Ekspedycji :smile: 

Offline Itachi

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 10, 2014, 02:02:45 pm »
Teraz to i ja mam dylemat, bo cena okazyjna. Czyżby duży nakład miał wpływ na tak niska cenę?

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 10, 2014, 02:06:57 pm »
Hm, Funkiego miałem odpuścić - czytałem 1. tom z fantastyki, drugi tez gdzieś leży - ale jakoś sprecjalnie pod względem scenariusza mi się nie spodobał (prawdę mówiąc nie zobaczyłem w nim nic ciekawego). Ale w takiej cenie to zaczynam się zastanawiać... no i może mój zakup przyczyni się do decyzji o wznowieniu Ekspedycji :smile: 
Wiesz co, ja nigdy nie lubiłem "Funky'ego". Kiedyś tam przeczytałem 1 tom, nie podobał mi się, długie lata nie sięgnąłem po kolejne. Przy okazji tego poprzedniego, czarnego wydania, ze względu na naprawdę niską cenę, dałem komiksowi drugą szansę. Pierwszy tom ciągle mi się nie podobał, ale już drugi czytało mi się bardzo dobrze. Ogólnie, choć nie umieściłbym tego komiksu nawet w swoim top 100, to nie żałuję, że jednak dałem szansę całej serii. Integral na pewno kupię.

Offline vision2001

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 10, 2014, 02:16:21 pm »
Pierwszy tom ciągle mi się nie podobał, ale już drugi czytało mi się bardzo dobrze.
Wg mnie z pierwszym tomem to był ten problem, że była to historia pisana w formie krótkich historyjek 4-stronicowych, gdzie finalnie zostały one zebrane w album. Mi też czyta się go bardzo średnio, ale 2 i 3 są na bardzo dobrym poziomie scenariusza i nie męczę się tak jak właśnie z tomem 1.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline nexus6

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:52:51 pm »
W pierwszej części chyba tylko 3 epizody były kilkustronicowe, a dalej polecieli longiem. Mnie jednak 1 tom najbardziej się podoba.

Offline Holsten

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:17:47 pm »
Hm, Funkiego miałem odpuścić - czytałem 1. tom z fantastyki, drugi tez gdzieś leży - ale jakoś sprecjalnie pod względem scenariusza mi się nie spodobał (prawdę mówiąc nie zobaczyłem w nim nic ciekawego). Ale w takiej cenie to zaczynam się zastanawiać... no i może mój zakup przyczyni się do decyzji o wznowieniu Ekspedycji :smile:
Jeśli jest chociaż cień szansy na Ekspedycje kupuj.