Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 297943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 10, 2014, 09:25:15 am »
ech..kupiłem za 35zł i powiem, że dawno się tak POZYTYWNIE!!! nie zaskoczyłem, Fajne wydanie, w porównaniu do wydania Egmontu pełne A4, jakość podobna do YANSA tylko papier lepszy. Za tą cenę to można kupić jakiegoś zwykłego HC w Empiku a tu takie tomisko. Minus to coś mało dodatków graficznych tylko zachwyty autorów. Polecam zakup ze względu na faktycznie konkretne wydanie...a tomów 3 i 4 można ewentualnie nie czytać :lol: :evil:

Offline Itachi

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 10, 2014, 04:37:21 pm »
Również jestem pod wrażeniem, Funky prezentuje się niesamowicie. Za taką cenę, to po prostu niewiarygodne! Nic tylko kupować :biggrin:

Offline mack3

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 16, 2014, 10:38:41 pm »
Sądząc po wpisach na fb wygląda na to, że WK naprawdę poważnie myśli o wydaniu Ekspedycji... Trzymam kciuki!

fragsel

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 16, 2014, 10:42:07 pm »
Sądząc po wpisach na fb wygląda na to, że WK naprawdę poważnie myśli o wydaniu Ekspedycji... Trzymam kciuki!

"Czy myślicie o wydaniu Ekspedycji?"
"tak"


Offline mack3

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 16, 2014, 10:49:34 pm »
Tak; i  nie była to jedyna odpowiedź, w której wydawnictwo pisało o takiej mozliwości (takie sugestie pojawiały się też co najmniej w 2 czy 3 innych wiadomościach/ odpowiedziach).

fragsel

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 16, 2014, 10:53:07 pm »
ja biorę od razu z pocałowaniem ręki...

Offline Holsten

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 17, 2014, 05:42:22 am »
Ja także.  Wychowałem się na tych komiksach.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 17, 2014, 08:04:12 am »
"Czy myślicie o wydaniu Ekspedycji?"
"tak"



Do idealny moment dla pewnego jegomościa, który wystawia niedostępne komiksy przed "oficjalną wiadomością o wznowieniu", po cenach jakie osiągają na allegro jako unikaty, po to by zaś linkować aukcje tych, którzy wystawili ten sam komiks, kiedy już wydawca oficjalnie ogłosił wznowienie, komentując jakie to cwaniactwo i naciąganie.  :roll:

Offline starcek

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 17, 2014, 08:36:31 am »
Ciekawe dlaczego Muza wtopiła na Ekspedycji, którą można było kupić na samym końcu za grosze? Słaba dystrybucja?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 17, 2014, 08:46:59 am »
Słaba dystrybucja?

Albo jakiś kosmiczny nakład? Albo to i to...

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 17, 2014, 09:48:42 am »
Ciekawe dlaczego Muza wtopiła na Ekspedycji, którą można było kupić na samym końcu za grosze? Słaba dystrybucja?

W końcu okładkowa cena jednego tomu to było 49,90 zł (za tyle kupowałem bezpośrednio od Muzy) więc raczej też nie "zaporowa".
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline vision2001

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 17, 2014, 09:53:32 am »
W końcu okładkowa cena jednego tomu to było 49,90 zł (za tyle kupowałem bezpośrednio od Muzy) więc raczej też nie "zaporowa".
Wówczas [2003 rok] była to dla mnie cena zaporowa. I była ciągle ceną zaporową jeszcze przez kilka kolejnych lat. Miałem to szczęście, że oba tomu kupiłem później z samego Wydawnictwa za 80 zeta. Też było dla mnie drogo... ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 17, 2014, 10:47:11 am »
Do idealny moment dla pewnego jegomościa, który wystawia niedostępne komiksy przed "oficjalną wiadomością o wznowieniu", po cenach jakie osiągają na allegro jako unikaty, po to by zaś linkować aukcje tych, którzy wystawili ten sam komiks, kiedy już wydawca oficjalnie ogłosił wznowienie, komentując jakie to cwaniactwo i naciąganie.  :roll:
Ha ha ha....mógłbyś mi wskazać link gdzie wydawnictwo potwierdziło wydanie??...a dwa to Ekspedycja z Muzy jest unikatowa bo następna jak będzie to zostanie wydana przez inne wydawnictwo i pewnie w innej szacie wydawniczej. A ty już wystawiłeś???...A Yans za ile ci zszedł :badgrin:

fragsel

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 17, 2014, 10:51:46 am »
@bosssu, a skąd wiedziałeś, że to o Tobie?

bo ja przyznam nie wiedziałem, a dzięki Tobie wiem...

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 17, 2014, 10:56:15 am »
A Yans za ile ci zszedł :badgrin:

Nie miałem Yansa, ten integral który kupiłem miesiąc temu, to mój pierwszy kontakt z Yansem od lat 90-ych.

a dwa to Ekspedycja z Muzy jest unikatowa bo następna jak będzie to zostanie wydana przez inne wydawnictwo i pewnie w innej szacie wydawniczej.

Fajny argument. Ciekawe dlaczego go nie stosowałeś kiedy linkowałeś czyjeś aukcje z "Piotrusiem Panem" w pojedynczych albumach, tylko pisałeś wtedy o cwaniactwie i naciąganiu. Zresztą, nie chcę wiedzieć, bo i tak będzie to zrozumiałe tylko dla Ciebie.

A ty już wystawiłeś???

Nie wystawiłem "Ekspedycji", bo nie mam. Miałem i sprzedałem już dawno, bo nie podobał mi się ten komiks. A jeśli miałbym teraz, to też bym go sprzedał, ale nie robiłbym przy tym cyrku i nie linkował aukcji innych, którzy zrobili to samo.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2014, 11:08:43 am wysłana przez ramirez82 »