trawa

Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 294225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 17, 2014, 11:23:03 am »
@bosssu, a skąd wiedziałeś, że to o Tobie?

bo ja przyznam nie wiedziałem, a dzięki Tobie wiem...
Ramirez jest moim etatowym stalkerem. Raz nawet dostał upomnienie za zbyt mocne "zainteresowanie" moją osobą od administratora
Nie miałem Yansa, ten integral który kupiłem miesiąc temu, to mój pierwszy kontakt z Yansem od lat 90-ych.

Fajny argument. Ciekawe dlaczego go nie stosowałeś kiedy linkowałeś czyjeś aukcje z "Piotrusiem Panem" w pojedynczych albumach, tylko pisałeś wtedy o cwaniactwie i naciąganiu. Zresztą, nie chcę wiedzieć, bo i tak będzie to zrozumiałe tylko dla Ciebie.
O Piotrusiu pisałem jak tylko go zobaczyłem na Amazonie żeby go wydano w Polsce i modły zostały wysłuchane. Wiesz dobrze, że linkuję aukcje dla osób z tego forum - jego czytelników aby ktoś się nie dał naciąć gdy jest już OFICJALNE potwierdzenie wydania komiksu. O reszcie można sobie dywagować czy wyjdzie czy nie czy sa plany albo zamierzenia albo czy ktoś rozważa. Czepiam się też tych, którzy wrzucają komiksy jako unikaty a jest zapowiedziany identyczny dodruk tak jak było np. z Umową z Bogiem czy Indiańskim Latem. Dla Pana śledczego oznajmiam, że sprzedałem komplet Borgii za mocno wyśrubowaną kwotę, bo zobaczyłem integral na rynku zachodnim i będę czekał nie wiem jak długo aż u nas wyjdzie. Zdaję sobie sprawę też, że jakby wyszedł np. w grudniu jako super-niespodzianka to zostanę oskarżony przez |Ciebie  :cry: o to, że "wiedziałem" i żerowałem na czyjejś nieświadomości. (Dla rozruszania tematu nawet wrzuciłem hasło na forum Taurusa może też modły zostaną wysłuchane). :razz:

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 17, 2014, 11:30:25 am »
Ha ha ha....mógłbyś mi wskazać link gdzie wydawnictwo potwierdziło wydanie??...a dwa to Ekspedycja z Muzy jest unikatowa bo następna jak będzie to zostanie wydana przez inne wydawnictwo i pewnie w innej szacie wydawniczej.
A jak to się ma do tego, że ostatnio płakałeś o zbiorcze Kovala? Inny wydawca, inny format, inna szata graficzna, a płacz był: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,31862.msg1273993.html#msg1273993

fragsel

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 17, 2014, 11:30:55 am »
Ramirez jest moim etatowym stalkerem. Raz nawet dostał upomnienie za zbyt mocne "zainteresowanie" moją osobą od administratora

nie o to mi chodziło... jakbyś się nie odezwał to jego prowokacja by spaliła na panewce.
sam już chciałem jego wpis usunąć zanim zobaczyłem, że to "komiks polski"
a tak włączając się sam sobie robisz czarny PR

i żeby nie było to się z ramirezem zgadzam (co do treści, nie metod), że Twoje argumenty rozróżniające jedne aukcje od drugich chyba tylko dla Ciebie mają sens. Żyj i pozwól żyć. Jak sam sprzedajesz to daj też innym zarobić. A ty naprawdę stosujesz tu parwo Kalego i się trochę po prostu {w moich oczach} ośmieszasz...
I potem jeszcze brniesz zamiast skończyć. I może idziesz spać w przekonaniu że wygrałeś, a tak naprawdę mało kto się z Tobą zgadza {nie, nie liczyłem. przydałby się przycisk lajk albo chociaż "zgadzam się z postującym"}
Co nie zmienia faktu, że czepiający wpis dzisiaj nie wyszedł od Ciebie.

A ja tak w ogóle nie rozumiem czepiania się jakichkolwiek aukcji. Jak ktoś chce tyle zapłacić to niech płaci. We wszystkich branżach jest tak, że kto ma informacje ten zarabia. Proste.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2014, 11:34:51 am wysłana przez fragsel »

Offline maximumcarnage

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 17, 2014, 11:36:18 am »
Jak sam sprzedajesz to daj też innym zarobić. A ty naprawdę stosujesz tu parwo Kalego i się trochę po prostu {w moich oczach} ośmieszasz...

Nie tylko w Twoich. Bosssowa definicja "unikatu" do dziś pozostaje dla mnie zagadką.

Offline wojtekzk

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 17, 2014, 02:44:12 pm »
To ja może przetnę spekulację - tak, jesteśmy zainteresowani tym tytułem. Forma wydania [dwa tomy czy jeden] i termin premiery zostanie ogłoszony za jakiś czas.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

Offline horror

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 17, 2014, 02:48:56 pm »
To ja może przetnę spekulację - tak, jesteśmy zainteresowani tym tytułem. Forma wydania [dwa tomy czy jeden] i termin premiery zostanie ogłoszony za jakiś czas.

no i pieknie :)

Offline vision2001

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 17, 2014, 02:49:21 pm »
To ja może przetnę spekulację - tak, jesteśmy zainteresowani tym tytułem. Forma wydania [dwa tomy czy jeden] i termin premiery zostanie ogłoszony za jakiś czas.
Tylko, że bycie zainteresowany nie równa się wydaniu  :cool:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mack3

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 17, 2014, 02:57:52 pm »
To ja może przetnę spekulację - tak, jesteśmy zainteresowani tym tytułem. Forma wydania [dwa tomy czy jeden] i termin premiery zostanie ogłoszony za jakiś czas.
A jest szansa na jakieś definitywne potwierdzenie i większą ilość informacji jeszcze w tym roku czy raczej w następnym?  :smile:

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 17, 2014, 04:54:30 pm »
Trwają jeszcze rozmowy ze spadkobiercami praw autorskich. Jak daleko są posunięte nie wiadomo. Wydanie 'Ekspedycji' wydaje się być kwestią czasu. Wszystko w rękach spadkobierców. 
 
Tyle wiadomo.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2014, 05:01:22 pm wysłana przez DarekŻory »

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 17, 2014, 05:02:03 pm »


A ja tak w ogóle nie rozumiem czepiania się jakichkolwiek aukcji. Jak ktoś chce tyle zapłacić to niech płaci. We wszystkich branżach jest tak, że kto ma informacje ten zarabia. Proste.
To chyba ideą tego forum jest właśnie informacja!? dla osób które w nim uczestniczą. Jeśli piszę "Uważajcie koledzy bo ma być wznowienie a gość chce was naciągnąć" to ja jestem tym złym???Chyba co kto poniektórzy mogli by mi podziękować nawet, bo jeśli się wrzuca linki do nowości (jak wyszło z Ekspedycją) to chyba po to aby poinformować zainteresowanych z forum, żeby się nie dali naciąć na "superpromocje unikatów" co ja m.in wskazuję. Nie wszyscy są tak superpoinformowani. A wracając do starego tematu YANSÓW :
http://archiwumallegro.com.pl/yans+1+12+komplet+egmont+rosi%C5%84ski+kasprzak-2_3968542947.html
Chyba jestem ślepy ale nie widzę nigdzie słowa UNIKAT???!!! Jest to najzwyklejsza aukcja po cenach jakie były aktualne w danym okresie a aukcja była wystawiona po tym jak we francuskich mediach zobaczyłem, że przymierzają się do integrala- każdy mógł tak zrobić.
To Pan Ramirez ma chyba jakiś z tym problem a nie ja.
Nie zmienia też to faktu, że Pan Ramirez nieelegancko i raczej niedżentelmeńsko sypie aluzjami w moją stronę wracając do tematów zamkniętych i wyjaśnionych jak mniemam
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2014, 05:12:15 pm wysłana przez bosssu »

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 17, 2014, 05:28:20 pm »
Ech i znowu raban o ten temat. A chciałem tylko zasugerować bosssu, że to idealny moment na sprzedaż Ekspedycji z czystym sumieniem, póki nie ma jeszcze oficjalnych zapowiedzi. I bądź tu koleżeński...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 17, 2014, 06:57:29 pm »
Nie zmienia też to faktu, że Pan Ramirez nieelegancko i raczej niedżentelmeńsko sypie aluzjami w moją stronę wracając do tematów zamkniętych i wyjaśnionych jak mniemam
Bosssu, myślę, iż jesteś nieco niesprawiedliwy wobec Ramireza82. Oczywiście ma on swoje wady - jak każdy, ale jednocześnie - jak sam zauważył - jest koleżeński oraz, dodatkowo, jako jedyny na tym forum pisze sensownie i rzeczowo o komiksie, dysponuje niezgłębioną wiedzą w temacie i łaskawie się nią z nami dzieli, poszerzając nasze horyzonty. No i jeszcze czasami występuje z zabawną, gadającą małpą, która niesie ukojenie dla moich skołatanych nerwów. Dlatego, bardzo Ciebie proszę, Bosssu, daj spokój Ramierezowi82 i nie nękaj go już więcej.

Offline misiokles

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 17, 2014, 07:10:23 pm »
Jako posiadacz wersji z Muzy, kupionej sporo powyżej ceny okładkowej, zamiast się zżymać, to cieszę się. Pewne klasyczny tytuły powinny być dostępne na rynku w cyklicznych odstępach czasu. Choć starego wydania nie kupię - zbyt porządnie jest wydane, do tej pory pachnie drukarnią i świetnie leży w dłoni...  :roll:

Offline adro

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 17, 2014, 07:18:09 pm »
No ja z muzy mam tylko 2 tom. optuje za wydaniem jednotomowym  :razz:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline starcek

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 17, 2014, 07:28:39 pm »
Koval mnie powalił - jednak im większy format, tym lepiej robi to dla smaczków wcześniejszych części. Nad czwartą częścią spuszczę zasłonę milczenia..
Lecz trzeba też żyć z dylematem - sprzedawać poprzednie wydania, czy nie? No ale jakże tu sprzedawać, skoro w poprzednim wydaniu zbiorczym zadomowił sie rysunek drolla od autora? I lista dubletów rośnie. Massakra.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?