trawa

Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 296884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 17, 2014, 09:31:11 pm »
Ech i znowu raban o ten temat. A chciałem tylko zasugerować bosssu, że to idealny moment na sprzedaż Ekspedycji z czystym sumieniem, póki nie ma jeszcze oficjalnych zapowiedzi. I bądź tu koleżeński...
Potraktuję to jako koleżeński prztyczek i żart :wink: . Wydaje mi się, że to forum ma właśnie za zadanie "chronić" swoich członków przed nadmierną stratą kasy na komiksy, które zaraz i tak będą za dobre pieniądze. Z drugiej strony informować na bieżąco o wszelkich przecenach i promocjach aby w naszych kieszeniach zostawało jak najwięcej na szalejący rynek komiksowy. Jak wiadomo popyt rodzi podaż więc i wilk syty i owca cała.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 17, 2014, 10:14:39 pm »
jako jedyny na tym forum pisze sensownie i rzeczowo o komiksie, dysponuje niezgłębioną wiedzą w temacie i łaskawie się nią z nami dzieli, poszerzając nasze horyzonty. No i jeszcze czasami występuje z zabawną, gadającą małpą, która niesie ukojenie dla moich skołatanych nerwów.

Hehehe, dobre, dobre. Dopiero skumałem o co kaman, jak wszedłem na linkowany przez Ciebie fragment.

Offline Koalar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #302 dnia: Październik 17, 2014, 10:44:37 pm »
Wydaje mi się, że to forum ma właśnie za zadanie "chronić" swoich członków przed nadmierną stratą kasy na komiksy, które zaraz i tak będą za dobre pieniądze. Z drugiej strony informować na bieżąco o wszelkich przecenach i promocjach aby w naszych kieszeniach zostawało jak najwięcej na szalejący rynek komiksowy. Jak wiadomo popyt rodzi podaż więc i wilk syty i owca cała.

To może od dzisiaj zaczniesz się dzielić z kolegami z forum swoimi typami? Jak się pojawi integral na Zachodzie, to napisz o tym i o tym, że podejrzewasz dodruk i o tym, żeby lepiej nie kupować u Ciebie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 18, 2014, 10:17:50 am »
To może od dzisiaj zaczniesz się dzielić z kolegami z forum swoimi typami? Jak się pojawi integral na Zachodzie, to napisz o tym i o tym, że podejrzewasz dodruk i o tym, żeby lepiej nie kupować u Ciebie.
Przeglądnij moje propozycje na Alejakomiksu do Egmontu to będziesz wiedział na co stawiam i o co pytam właśnie na podstawie stron zagranicznych.
O Yansa pytałem, o Piotrusia pytałem i o kilka innych komiksów które wyszły na zachodzie. Odpowiedź?....Nie wszystkie komiksy z Zachodu wydadzą u nas, a jak wydadzą to mogą być w innej formie bądź szacie.

Offline starcek

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 18, 2014, 12:42:57 pm »
Nie doczekaliśmy sie integrala Pelissy - a we Francji był...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 18, 2014, 12:50:34 pm »
Nie doczekaliśmy sie integrala Pelissy - a we Francji był...
Co nie znaczy, ze sie nie doczekamy : ) Ale wydaje mi sie, ze raczej Egmont od przyszlego roku zacznie wydawac Ptaka w pojedynczych tomach.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #306 dnia: Październik 18, 2014, 06:51:44 pm »
Co nie znaczy, ze sie nie doczekamy : ) Ale wydaje mi sie, ze raczej Egmont od przyszlego roku zacznie wydawac Ptaka w pojedynczych tomach.
Egmont zapowiedział wydanie pierwszych czterech tomów w tej samej szacie co aktualne w przyszłym roku

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 18, 2014, 07:07:33 pm »
Licytacja o to kto jest palantem jest śmieszne. Proponuje otwarcie tematu o palantach gdzie będziecie mogli łaskawie nie zaśmiecać tematy sowimi żalami, bluzgami i pretensjami do siebie wzajemnie.


Co do funkiego czy te strony na końcu integrala sugerują kontynuację??

Offline nayroth

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 18, 2014, 09:14:07 pm »
Nowe wydanie FUNKY KOVALA wypas! Szczególnie w tej cenie prawdziwa gratka, Prószyński i S-ka pokazało jak się powinno wydawać klasykę polskiego komiksu. Fajnie się czytało mimo upływu lat.
A co do końcówki albumu, to tak - sugerują że będzie kolejna część, to samo było w egmontowym integralu gdzie zamieścili kilka czarno białych plansz z Wrogiego Przejęcia, tylko kwestia czasu..

Feldkurat

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 21, 2014, 08:25:36 am »
Potraktuję to jako koleżeński prztyczek i żart :wink: . Wydaje mi się, że to forum ma właśnie za zadanie "chronić" swoich członków przed nadmierną stratą kasy na komiksy, które zaraz i tak będą za dobre pieniądze. Z drugiej strony informować na bieżąco o wszelkich przecenach i promocjach aby w naszych kieszeniach zostawało jak najwięcej na szalejący rynek komiksowy. Jak wiadomo popyt rodzi podaż więc i wilk syty i owca cała.

Mógłbyś podrzucić linki do zagranicznych for, z których czerpiesz informacje/podejrzenia o tym, co może niedługo u nas wyjść?

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 21, 2014, 11:32:53 am »
Mógłbyś podrzucić linki do zagranicznych for, z których czerpiesz informacje/podejrzenia o tym, co może niedługo u nas wyjść?
m.in

http://www.amazon.co.uk/
http://www.bedetheque.com/
http://bd.casterman.com/


Niemożliwe :roll: Piszą tam o Funkym i Ekspedycji? Czy to jeden wielki OT, jeśli tak proszę zakończyć.
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2014, 10:02:21 pm wysłana przez graves »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 23, 2014, 10:12:23 am »
Poprzedni konkurs z Kovalem odwołany z powodu braku uczestników  :lol:


Cytuj
Anulowaliśmy tę zabawę z powodu braku uczestników - co to za zabawa, w którą nikt się nie bawi...
Nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka oczywiście nie przepadną, zostaną wykorzystane w kolejnym konkursie - mamy już na niego pomysł
Natomiast jeszcze dziś ogłosimy inny konkurs - szykujcie dyktafony


Teraz jest nowy konkurs:


Cytuj
OGŁASZAMY KONKURS: NAGRAJ WŁASNĄ ADAPTACJĘ "SAM PRZECIW WSZYSTKIM" i WYGRAJ słuchowisko od Sound Tropez "BEZ ODDECHU".
Szczegóły konkursu:
- należy nagrać własną adaptację trzech pierwszych stron komiksu Funky Koval "Sam przeciw wszystkim",
- adaptacja może być nagrana przez dowolną ilość osób,
- do nagrania można (a nawet należy) używać rozmaitych efektów dźwiękowych uatrakcyjniających adaptację, tylko nie przesadzajcie, tzn nie używajcie aplikacji do zaawansowanej obróbki audio, a po prostu nagrajcie to w sposób analogowy,
- oczywiście zalecane jest wzbogacenie adaptacji narracjami i opisami, a nie tylko nagranie samych dialogów
- nagranie w formacie wav, mp3, wma, amr lub podobnym należy przesłać na adres mailowy admin@funkykoval.pl - admin jest informatykiem i powinien sobie poradzić z odtworzeniem większości formatów, a jak nie da rady, to poprosi autora o dostarczenie nagrania w innym formacie
- jeśli plik będzie za duży do wysłania mailem, należy załadować go gdzieś w chmurę w Internecie, a mailem wysłać link do pobrania tego pliku,
- termin nadsyłania 16 listopada 2014 r.,
- ocena nadesłanych adaptacji będzie przeprowadzona subiektywnie przez admina, a w razie wątpliwości czy problemów z właściwą oceną, admin zastrzega sobie skorzystanie z pomocy profesjonalistów z Sound Tropez Studio
- zależnie od ilości nadesłanych adaptacji, ogłoszenie wyników konkursu może nastąpić po kilku lub kilkunastu dniach od zakończenia konkursu, ale nie później niż do 30 listopada 2014,
- przewidywane są cztery nagrody, ale w przypadku nadesłania przez uczestników konkursu zbyt małej ilości adaptacji, ilość nagród może zostać zmniejszona, a nagrody niewykorzystane zostaną przesunięte na kolejny konkurs.
Fundatorem nagród jest https://www.facebook.com/SoundTropezStudios
Admin dla zwycięzców załatwi na słuchowiskach autografy i dedykacje imienne od Ojców Funky Kovala - jednak na wszelki wypadek zastrzega, że z powodów losowych, a całkowicie od niego niezależnych, może tych autografów nie być - to tak w formie dupochronu, gdyby wystąpiły jakieś obiektywne przeciwności losu, których nie da rady przeskoczyć
W razie pytań należy maila słać na adres admin@funkykoval.pl

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 23, 2014, 01:44:16 pm »
m.in

http://www.amazon.co.uk/
http://www.bedetheque.com/
http://bd.casterman.com/


Niemożliwe :roll: Piszą tam o Funkym i Ekspedycji? Czy to jeden wielki OT, jeśli tak proszę zakończyć.
graves
Chwila chwila...podałem linki do stron zagranicznych i cała dyskusja się toczyła o komiksy- integrale wydawane na rynkach zachodnich więc nie wiem co ma wspólnego z tym pytanie o Funky czy Ekspedycję?

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 23, 2014, 02:06:07 pm »
Chwila chwila...podałem linki do stron zagranicznych i cała dyskusja się toczyła o komiksy- integrale wydawane na rynkach zachodnich więc nie wiem co ma wspólnego z tym pytanie o Funky czy Ekspedycję?
A co ma wspolnego dyskusja o komiksach - integralach wydawanych na rynkach zachodnich z watkiem o Ekspedycji i Funky Kovalu?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline graves

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 23, 2014, 06:05:55 pm »
Chwila chwila...podałem linki do stron zagranicznych i cała dyskusja się toczyła o komiksy- integrale wydawane na rynkach zachodnich więc nie wiem co ma wspólnego z tym pytanie o Funky czy Ekspedycję?
[OT]
Peta już Ci odpowiedział.
Moim pytaniem, kulturalnie zwróciłem Ci uwagę, że piszesz OT, a mogłem wywalić te posty. Teraz jasne?
[\OT]
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."