trawa

Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 296787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #435 dnia: Luty 11, 2015, 05:43:56 pm »
a na okładkach albumów nie ma eż informacji o Prószyńskim?
Np. w takich Wiezach masz tylko info, ze Proszynski jest wylacznym dystrybutorem, natomiast jako wydawca widnieje WK.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #436 dnia: Luty 11, 2015, 06:14:10 pm »
Np. w takich Wiezach masz tylko info, ze Proszynski jest wylacznym dystrybutorem, natomiast jako wydawca widnieje WK.


aha, co prawda nie Wieże miałem na myśli a jakiś inny komiks (nie pamiętam, który) ale pewnie jak jest tak w jednym to i w reszcie widnieje taka sama sytuacja. Jak nie zapomnę to sprawdzę po powrocie do domu :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #437 dnia: Luty 11, 2015, 06:20:40 pm »
O przejeciu sklepu.gildia wiedzialem, bo rzeczywiscie bylo glosno, ale jakos umknelo mi przejecie WK. I przejęcie jednego nie jest dla mnie rownoznaczne z przejeciem drugiego. Poza tym Gildia Internet Services wystepuje tylko przy WK, w sklep.gildia sie nie doszukalem. Jak da mnie znaczy to, ze Proszynki jest udzialowcem WK, a nie wlascicielem.
Oczywiscie sie moge mylic i Wk jest tylko imprintem Proszynskiego.
Wydaje się, że WK jest właśnie imprintem Prószyńskiego. Po pierwsze, http://www.proszynski.pl/Kontakt-a-5-2-342-.html, po drugie, WK nie ma wpisu w KRSie.


Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #438 dnia: Luty 11, 2015, 06:38:42 pm »
Wydaje się, że WK jest właśnie imprintem Prószyńskiego. Po pierwsze, http://www.proszynski.pl/Kontakt-a-5-2-342-.html, po drugie, WK nie ma wpisu w KRSie.
WK nie ma wpisu, ale Gildia Internet Services juz tak, a to jest spolka, ktora z Proszynskim jest wpisana w dane wydawnictwa na stronie WK.
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #439 dnia: Luty 11, 2015, 06:50:26 pm »
WK nie ma wpisu, ale Gildia Internet Services juz tak, a to jest spolka, ktora z Proszynskim jest wpisana w dane wydawnictwa na stronie WK.
Tak, rzeczywiście tak jest (http://www.wydawnictwokomiksowe.pl/p/kontakt.html). Nie obala to jednak hipotezy "WK jako imprint Prószyńskiego".

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #440 dnia: Luty 11, 2015, 06:56:47 pm »
Tak, rzeczywiście tak jest (http://www.wydawnictwokomiksowe.pl/p/kontakt.html). Nie obala to jednak hipotezy "WK jako imprint Prószyńskiego".
Niby nie, ale jezeli Gildia Internet Services i Proszynski prowadza Wk, a definicja imprintu zaklada jedna firme dzialajaca pod roznymi markami, to WK nie moze byc imprintem Proszynskiego :)
My tu baju baju, a mozna sie po prostu spytac kierownika WK :), ktory czasem na tym forum bywa.
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #441 dnia: Luty 11, 2015, 07:33:33 pm »
Niby nie, ale jezeli Gildia Internet Services i Proszynski prowadza Wk, a definicja imprintu zaklada jedna firme dzialajaca pod roznymi markami, to WK nie moze byc imprintem Proszynskiego :smile:
My tu baju baju, a mozna sie po prostu spytac kierownika WK :smile: , ktory czasem na tym forum bywa.
Eh, Peta, Peta. Jeśli nie uwolnisz od tych definicji z Wiki, to Twoje posty będą cały czas skażone sensem i bardzo, bardzo dalekie od piękna Absurdu. Aż mi się płakać chce na Twą, wyzbytą wszelkiej wrażliwości i artystycznego ducha, precyzją.

Kierownika WK spytać można, tylko po co?

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #442 dnia: Luty 11, 2015, 09:02:56 pm »
Eh, Peta, Peta. Jeśli nie uwolnisz od tych definicji z Wiki, to Twoje posty będą cały czas skażone sensem i bardzo, bardzo dalekie od piękna Absurdu. Aż mi się płakać chce na Twą, wyzbytą wszelkiej wrażliwości i artystycznego ducha, precyzją.

Kierownika WK spytać można, tylko po co?
Piekno absurdu mnie wlasnie atakuje 38 stopniowa goraczka i to jest moja jedyna odpowiedz na pytanie po co.
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #443 dnia: Luty 11, 2015, 09:26:13 pm »
Piekno absurdu mnie wlasnie atakuje 38 stopniowa goraczka i to jest moja jedyna odpowiedz na pytanie po co.
No właśnie, z ust mi to wyjąłeś, bo to jest jedyna prawidłowa odpowiedź na moje pytanie. Swoją drogą, serdecznie współczuję. Znam życie i wiem jak to jest, bo mnie już przy 7 stopniach rzuca na wszystkie strony. Szybkiego powrotu do chłodu życzę i żegnam ozięble.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #444 dnia: Luty 12, 2015, 07:26:12 am »
Ktoś w końcu uświadomił  allegrowiczów, że nie ma sensu bić się o starą Ekspedycję wystawiając taką aukcję:
http://allegro.pl/ekspedycja-komplet-wedlug-ericha-vondanikena-polch-i5071104674.html






Offline nexus6

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #445 dnia: Luty 16, 2015, 12:49:36 pm »
Jestem ciekaw jak gościu rozwiąże sobie problem.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #446 dnia: Luty 16, 2015, 02:02:06 pm »
Jestem ciekaw jak gościu rozwiąże sobie problem.
Wpisał Maj 2015 a nie podał czasu dostawy więc po zakończeniu licytacji ktoś sobie poczeka do premiery (w sumie tak jakby na gildii kupić w tej chwili)



Offline nexus6

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #447 dnia: Luty 16, 2015, 03:57:13 pm »
Chodziło mi raczej o wylicytowaną kwotę - jak będzie tak niska jak teraz, to co to za interes?

Offline AvengerGT

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #448 dnia: Luty 16, 2015, 04:21:05 pm »
Jeśli się skończy na aktualnej cenie, to interes żaden, ale i tak pewnie kwota będzie znacznie wyższa, do końca jeszcze 1.5 dnia. Ostatnio widziałem podobną aukcję z Yansem tom 1. W opisie było że wysyłka po dodruku. O ile się nie mylę skończyło się na ok. 60zł, więc też interes "taki sobie".

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #449 dnia: Luty 16, 2015, 06:33:32 pm »
Jak w wielu aukcjach w jakich brałem udział na końcu będzie wycofanie aukcji z powodu:
a bo to komiks uległ zniszczeniu, a to kot nasikał, a to pies nasr..., a to dziecko zjadło...itp.
albo najbardziej wkurzajace: przedmiot został sprzedany poza allegro.
Wykręcić się jest milion sposobów.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2015, 06:23:35 am wysłana przez bosssu »