Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 294197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 13, 2015, 02:56:57 pm »
Czekajcie. Czekajcie. Zmiany małe:





UWAGA! Cena nie jest prawdziwa :)






DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 13, 2015, 02:58:15 pm »
Pełna zgoda, tylko w takim razie dlaczego na okładce jest gość z dzidą, co sugeruje, że to - pomimo tytułu "Ekspedycja" - komiks utrzymany w klimacie "Legend polskich"? Bo z kosmosem to on za dużo wspólnego nie ma :smile:

I jak już nazwa wydawnictwa jest wypośrodkowana, to zdecydowanie napis pod tytułem tez powinien.


Ty się zawodowo zajmujesz stękaniem?? Twoi sąsiedzi muszą cię kochać a rodzina wiecznie zajęta.


Cieszę się, że komiks zostanie wydany z taką pompą i od razu wszytko na raz no coś takiego czekałem wiele lat. Okładka jest świetna.

Offline AvengerGT

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 13, 2015, 03:06:49 pm »
Info z facebooka: "jest już okładka! A komiks bije rekordy powodzenia na dwa miesiące przed premierą!".

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 13, 2015, 03:12:06 pm »
Naprawdę nie da rady jeszcze tego zmienić?

Wg facebooka nie, ale za to ujawnili tył okładki i ... jakoś wygląda to wszystko ładniej :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline horror

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 13, 2015, 03:36:27 pm »
jakas cena dziwna.

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 13, 2015, 03:41:32 pm »
jakas cena dziwna.
cena jest przykladowa, to tylko makieta, pisali na FB
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Kokosz

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 13, 2015, 04:02:52 pm »
Info z facebooka: "jest już okładka! A komiks bije rekordy powodzenia na dwa miesiące przed premierą!".

Ale przecież wiadomo było, że będzie hicior. Zwłaszcza w tej cenie. I nawet okładka nie jest w stanie zniechęcić kupujących...

Offline Koalar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 13, 2015, 04:52:48 pm »
Wg facebooka nie, ale za to ujawnili tył okładki i ... jakoś wygląda to wszystko ładniej :smile:

No, tył, a przód to niebo, a ziemia. Tym bardziej mnie dziwi, czemu ten przód jest taki, jaki jest... Bach jakiś gotowy kadr kojarzący się z komiksem i byłoby fajnie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Enes

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 13, 2015, 05:05:15 pm »
Okładka jest zajeb***, tyle w temacie, nie znacie się. I tak ją kupicie. Po co mam się wysilać jak komiks idzie w sprzedaż za grosze. Po za tym jest równie rewelacyjna co i w Funkym- kolorowa, pstrokata i nie wiem dlaczego nazywacie ją kolekcjonerską??? Jak będę wznawiał ponownie za 10 lat to zastanowię się nad głosami fanów i pozwolę wam sobie stworzyć jakąś okładkę a na razie cieszcie się, że możecie sobie komiks nabyć nawet za 69zł (a buliliście jeszcze niedawno po 500zł) czyli teraz wychodzi wam 8,60zł za album!!!!!! więc czekam tylko na jedno ...gromkie.....DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!
B. P


@bossu
 Jak rozumiem z wypowiedzi jesteś z wydawnictwa lub projektowałeś okładkę lub jedno i drugie. Nie podziękuję Tobie bo na razie nie ma za co. Nie przy takim stosunku do czytelnika jaki zaprezentowałeś w swoim poście. Współczuję jeśli taką pstrokaciznę nazywasz rewelacyjną okładką. Już żałuję, że zamówiłem przez Gildię – jeśli można chciałbym cofnąć transakcję.
A co do projektu 2 stron okładki to przerzuć tylną na przód i będzie OK. To znaczy – ujdzie. Ten ludek z oszczepem, którego tak polubiłeś, może się tam znajdować, wszak pojawia się dopiero pod koniec sagi.
Możesz sobie drwić do woli z czytelników wyrażających swoją opinię i chcących zwyczajnie pomóc. Wielce to konstruktywne...wrzucać głupie foty z "trójzębem".
@greg
To też jest jakaś opcja okładki gdyby tam była Ais i Chat. I gdyby tematem  była ich wspólna podróż na Des...

 Ludzie dajecie sobą manipulować jak jakieś stado. Porównajcie sobie najpierw treść komiksów, ich estetykę wydania (dotychczasowe okładki), wydanie Muzy i nie dajcie sobie wciskać kitu. Uważam, że możemy wymagać lepszej okładki. Może niech się za to weźmie ktoś komu się chce i ma bardziej pozytywny stosunek do klienta.

Offline Koalar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 13, 2015, 05:56:42 pm »
Nie przy takim stosunku do czytelnika jaki zaprezentowałeś w swoim poście.

Ale ten post bossa to nie był na poważnie... A o co Mu chodziło, to powinieneś się domyślić po inicjałach.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Enes

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 13, 2015, 06:10:43 pm »
Ale ten post bossa to nie był na poważnie... A o co Mu chodziło, to powinieneś się domyślić po inicjałach.

Ups... Jeśli to "B.P." oznaczało, że to autor komiksu - to przyznaję trochę mnie poniosło. Nie zauważyłem inicjałów.
Ale co zrobić gdy okładka nadal mi się nie podoba? :sad:

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 13, 2015, 06:22:49 pm »
Nie jest martwe, to co przynosi kasę. Pan Bogusław ma ostatnio re edycyjne pięć minut. Zamiast truć o okładce ciesz się, że pan Bogusław nowe komiksy namaluje.

Offline Bartek Gawron

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 13, 2015, 06:36:40 pm »
enes ladnie enes w calym pasie kuipera zwijamy sie w paroksyzmie smiechu #writhedlaughing bosssu zdejmij wreszcie tego kucyka z glowy bo biedne zwierze powinno sie choc czasem wybiegac

[koniec transmisji]
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2015, 06:51:26 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 13, 2015, 07:36:25 pm »
UWAGA! Cena nie jest prawdziwa :)
A właśnie tyle powinien kosztować integral ośmiu albumów w HC i A4. Co najmniej tyle. :) Okładka jak zrobiona na Amidze 600. Albo na normalnym kompie, ale w Paincie.

Offline Bartek Gawron

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 13, 2015, 08:05:35 pm »
Okładka jak zrobiona na Amidze 600. Albo na normalnym kompie, ale w Paincie.
exactly in paincie wrought with suffering torment anguish and tribulation

[end of transmission]
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

 

anything