Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 297551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 13, 2015, 08:25:37 pm »
Bartek You're so f**king AWEEEESOOOME  :razz: :wink:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Bartek Gawron

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 13, 2015, 09:03:27 pm »
adro appreciate that all the more u're a human being as my empathy feelers prompt more precisely i'm a f**king aweeeesooome metacomicdroid woven from thoughts of a sentient brain cancer of some alien saint

[end of transmission]
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2015, 09:33:47 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline kalbaro74

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #572 dnia: Marzec 13, 2015, 09:39:02 pm »
Wszyscy tak narzekają na okładkę,a jak przyjdzie co do czego to nakład momentalnie się rozejdzie.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #573 dnia: Marzec 13, 2015, 10:08:33 pm »
Wszyscy tak narzekają na okładkę,a jak przyjdzie co do czego to nakład momentalnie się rozejdzie.
I o to mi biegało w poprzednim poście. Cieszmy się że komiks jest za niecałe 70zł a nie 140 (wydanie z MUZY kosztowało 100zł ładne parę lat temu). NA Funky też wielu narzekało i na ostatni album, który jest do bani. A ta seria to w tym momencie kopalnia pieniędzy bo przy takiej cenie wielu sięgnie po ten komiks i nakład się pewnie rozsprzeda na pniu.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #574 dnia: Marzec 13, 2015, 10:28:41 pm »
przy takiej cenie wielu sięgnie po ten komiks i nakład się pewnie rozsprzeda na pniu.

Może niekoniecznie na pniu, bo po Kovalu Wydawnictwo Komiksowe pewnie od razu Ekspedycję wyda w większym nakładzie. Ale na pewno będzie to wielki sukces.

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 13, 2015, 10:37:30 pm »
Wszyscy tak narzekają na okładkę,a jak przyjdzie co do czego to nakład momentalnie się rozejdzie.
Wiadomo, że się sprzeda, bo czekamy na ten komiks. Ale nie oznacza to, że można olać okładkę.
Szczerze mówiąc, to nie jest aż taka zła. Jest po prostu mocno średnia. Mocno.

Ten komiks nie pójdzie tak dobrze jak Koval, bo nie jest tak kultowy, ale będzie dobrze. Czytałem 20 lat temu ze 2-3 epizody i podobało mi się bardziej od Kovala. Ale nie znam drugiej osoby, która woli Według Danikena.

Edit.
Tak patrzę na te okładki i chyba jednak czytałem 4, a nawet 5. Ludzie i potwory, Zagłada Wielkiej Wyspy, Walka o planetę i Bunt olbrzymów. Te na pewno. I może Lądowanie w Andach, ale takie może na dwóch szynach. Miło będzie w końcu uporządkować sobie tę historię. Ian Kaledine też miał podobny klimat.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2015, 10:44:14 pm wysłana przez Death »

Offline marceli

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #576 dnia: Marzec 13, 2015, 10:50:08 pm »
Mi się wydaję, że jednak Ekspedycja pójdzie lepiej niż Koval, którego to już kolejne wznowienie więc był już czas na oczytanie i skompletowanie kolekcji. Nie wiem czy osoby posiadające ostanie zeszytowe wznowienie ponownie zakupią Kovala w jednym zbiorczym tomie (chyba, że sprzedadzą zeszytówkę). A na Ekspedycję czeka dużo osób, w tym ja  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #577 dnia: Marzec 13, 2015, 10:57:24 pm »
Mi się wydaję, że jednak Ekspedycja pójdzie lepiej niż Koval, którego to już kolejne wznowienie więc był już czas na oczytanie i skompletowanie kolekcji. Nie wiem czy osoby posiadające ostanie zeszytowe wznowienie ponownie zakupią Kovala w jednym zbiorczym tomie (chyba, że sprzedadzą zeszytówkę). A na Ekspedycję czeka dużo osób, w tym ja  :biggrin:

Też tak mi się wydaje. Ekspedycja od czasów wydania z Muzy nie była wznawiana, Koval był i to w dużym nakładzie.

Ten komiks nie pójdzie tak dobrze jak Koval, bo nie jest tak kultowy, ale będzie dobrze.

Czy ja wiem? Ja mam wrażenie, że wśród dziad... wśród starszych czytelników i Koval i Ekspedycja cieszą się podobną rangą.

Offline Mefisto76

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 14, 2015, 08:46:02 am »

Ty się zawodowo zajmujesz stękaniem?? Twoi sąsiedzi muszą cię kochać a rodzina wiecznie zajęta.


Cieszę się, że komiks zostanie wydany z taką pompą i od razu wszytko na raz no coś takiego czekałem wiele lat. Okładka jest świetna.

Nie ma to jak merytoryczna dyskusja, jak widać niektórym wiele do szczęścia nie jest potrzebne - kupią wszystko, przecież tyle lat czekali, w końcu tak mało było wydań Ekspedycji do tej pory. Bogusław Polch powinien co tydzień chyba do Częstochowy pielgrzymować w podzięce za takimi "zagorzalymi" fanami z Żor.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 14, 2015, 09:10:28 am »
Okładka wcale nie jest najważniejsza .
Najważniejsza jest -treść.
Na półce z komiksami okładki i tak  nie widać - widoczny jest tylko grzbiet.
Okładka służy do przyciągania wzroku klienta w sklepie.


Dlatego kolejna okładka ''Ekspedycji" powinna wyglądać raczej tak - jak na tym przykładzie :


Bezpieczna przystań - Nicholas Sparks


Przepraszam że cytuję sam siebie ale małe sprostowanie.
Moja wypowiedź , podobnie zresztą jak wypowiedź bossa została przez niektórych błędnie odczytana.
Mój post był skrajnie ironiczny i prześmiewczy- tak własnie należy go odczytać.
 
W kwestii okładki Superkolekcjonerskiej  zaprojektowanej przez bossa - uważam że jest super-extra-cool !


Okładka "Ekspedycji " jest ''do bani'' - ale sam komiks jest super !
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 14, 2015, 09:38:26 am »
Alez Twoje intencje zostaly raczej dobre odczytane, wybrales kiepska okladke z duzo lepszy liternictwem niz w Ekspecycji :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline DarekŻory

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 18, 2015, 12:53:05 pm »
Nie ma to jak merytoryczna dyskusja, jak widać niektórym wiele do szczęścia nie jest potrzebne - kupią wszystko, przecież tyle lat czekali, w końcu tak mało było wydań Ekspedycji do tej pory. Bogusław Polch powinien co tydzień chyba do Częstochowy pielgrzymować w podzięce za takimi "zagorzalymi" fanami z Żor.


Masz racje. Jak zawsze.

Offline marceli

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 22, 2015, 10:17:43 pm »
Zamówienia na Ekspedycję złożone na gildii do końca kwietnia zostaną podpisane przez Bogusława Polcha.
 
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline nayroth

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 22, 2015, 10:53:49 pm »
Po planszach sądząc zostawiają oryginalne liternictwo, a to akurat przy wznowieniu mogli ciut poprawić.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 23, 2015, 09:43:39 am »
A "stara" już edycja jeszcze sobie ładnie schodzi na allegro
http://allegro.pl/b-polch-a-mostowicz-ekspedycja-wg-danikena-2-tm-i5181097997.html
Choć dla niektórych jest już unikatem
http://allegro.pl/ekspedycja-daniken-tom-1-2-unikat-i5202023501.html

 

anything