trawa

Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 294200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #645 dnia: Kwiecień 30, 2015, 07:15:29 pm »
Ekspedycja i Sprawiedliwość, dwie cegły w jednym miesiącu :cool:
Ta, dwie... Zapomniałeś o Hawkerze, Pasażerach wiatru i Valerianie. A jak ktoś jeszcze nie czytał Yansów, to też kupi co najmniej jeden tom, jeśli nie trzy. Żyjemy w szalonych czasach.
Dobrze, że nie lubię superhero, bo bym zwariował.

Offline Itachi

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #646 dnia: Kwiecień 30, 2015, 07:52:24 pm »
Ta, dwie...

No dwie, Ekspedycja około 400 stron, Sprawiedliwość prawie 500 :wink: Reszta daleko w tyle, oczywiście piszę tylko o stronach, nie o samych komiksach. Kwiecień/maj to dla komiksiarzy horror finansowy.

Offline peta18

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #647 dnia: Kwiecień 30, 2015, 08:05:08 pm »
Kwiecień/maj to dla komiksiarzy horror finansowy.
Nikt nikomu nie kaze kupowc wszystkiego. Jakbysmy byli we Francji albo USA to taki horror bylby codziennie. Trzeba sie dopasowac do realiow i nie brac wszystkiego jak leci.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #648 dnia: Kwiecień 30, 2015, 08:23:21 pm »
Nikt nikomu nie kaze kupowc wszystkiego. Jakbysmy byli we Francji albo USA to taki horror bylby codziennie. Trzeba sie dopasowac do realiow i nie brac wszystkiego jak leci.

Tak właśnie zrobiłem, ale kolejne premiery takich komiksów jak Sprawiedliwość, Chew, DC Deluxe, New 52, Bruce J. Hawker, Caravaggio, Durango, Ballada o Halo Jones, Młodzieńcze lata to tylko wierzchołek góry lodowej. Sam widzisz, ile wydań jestem zmuszony odpuścić. Nie wspominam już o mangach, bo w tym przypadku kupię pozostałe tomy Naruto i koniec. Odpuszczam Atak Tytanów i Berserka. Tytani urzekli mnie w anime, manga niestety nie dorasta filmowi do pięt, a w Berserku przeraża mnie liczba tomów i brak miejsca w pokoju.

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #649 dnia: Kwiecień 30, 2015, 08:33:19 pm »
Nikt nikomu nie kaze kupowc wszystkiego. Jakbysmy byli we Francji albo USA to taki horror bylby codziennie. Trzeba sie dopasowac do realiow i nie brac wszystkiego jak leci.
No to ja właśnie nie biorę. Odpadają Sprawiedliwość, bo nie moje klimaty i Yans, bo czytałem. Więc i tak zostają Valerian, Ekspedycja, Hawker i Pasażerowie. Nie licząc pojedynczych komiksów typu Jeremiah, Koziorożec, Wilcza gontyna czy Caravaggio. Już robię selekcję selekcji, a i tak jest ostro. :)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #650 dnia: Kwiecień 30, 2015, 08:39:26 pm »
Nikt nikomu nie kaze kupowc wszystkiego. Jakbysmy byli we Francji albo USA to taki horror bylby codziennie. Trzeba sie dopasowac do realiow i nie brac wszystkiego jak leci.
Tobie to łatwo mówić, bo Buddo-Jezusem będąc, poprzez wypowiadanie Złotych Myśli, jak myśl powyższa w blasku Mądrości skąpana, po prostu transmutujesz je w Aurum najczystsze, łapami łapczywie ku sobie je przygarniając, a nam, nieszczesnym słuchaczom pozostałości jeno rzucasz, w postaci myśli jałowych, niezdatnych niczemu.

mgnesium

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #651 dnia: Kwiecień 30, 2015, 11:53:38 pm »
Nie ma, jest zapowiedź i jest aktualna ogólna promocja 33%, dzisiaj promocja się kończy i jutro cena się podniesie. Prawdziwą cenę poznamy jak już będzie do kupienia.

bonito przynajmniej raz na dwa miesiące robi promocje przemiennie z arosem.

Offline burberry

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #652 dnia: Maj 04, 2015, 02:30:26 pm »
Może coś ominąłem - rozpoczęto już wysyłkę Ekspedycji? Ktoś z Was otrzymał zamówienie z Gildii?
Bóg Cię kocha

Offline misiokles

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #653 dnia: Maj 04, 2015, 02:59:03 pm »
Strona FB Wydawnictwa Komiksowego wiele może powiedzieć. W skrócie: dziś zaczęli wysyłać.

Offline burberry

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #654 dnia: Maj 04, 2015, 03:00:16 pm »
Sorry, nie siedzę na FB 24/h. Dzięki za odpowiedź.
Bóg Cię kocha

Offline marceli

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #655 dnia: Maj 04, 2015, 05:47:12 pm »
No to wszyscy czekamy na Ekspedycje :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Nawimar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #656 dnia: Maj 05, 2015, 12:21:00 pm »
Na marginesie ciekawy tekst i jakby w temacie:

http://esensja.stopklatka.pl/komiks/recenzje/tekst.html?id=20671

Offline silent.bob

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #657 dnia: Maj 05, 2015, 01:40:26 pm »
Właśnie dotarła Ekspedycja. Waga 1,97kg i 3,3cm mniej na półce, papier kredowy.

Offline Gazza

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #658 dnia: Maj 05, 2015, 02:12:25 pm »
Właśnie dotarła Ekspedycja. Waga 1,97kg i 3,3cm mniej na półce, papier kredowy.
Z ciekawości zapytam - z Gildii? Ja czekam na wysyłkę (dostałem info, że najpóźniej dziś wyruszy), ale póki co żadnych wieści z paczkomatów...
3,3cm to albo nieźle ściśnięte, albo papier przeciętnej gramatury bo grubość zbliżona do Yans'ów w itegralach, które zebrane po 4 wypadają podobnie... Cieszy mnie ta kreda... :)

Offline starcek

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #659 dnia: Maj 05, 2015, 02:25:10 pm »
Czy ujednolicono liternictwo, czy wciąż od sasa do lasa?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?