Autor Wątek: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?  (Przeczytany 297548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #675 dnia: Maj 06, 2015, 08:55:16 pm »
Przesyłka z gildii z Ekspedycją przyszła do mnie do pracy wczoraj, a człowiek taki zabiegany, że nie miałem jeszcze okazji paczki otworzyć :cry:

Offline Gazza

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #676 dnia: Maj 07, 2015, 11:09:27 am »
Nie wiem czy jest, ale przy okazji zamawiania EKSPEDYCJI zapytałem czy jeśli dorzucę KOVALa to autor również mi go podpisze - odpowiedź sklepu Gildii była przecząca. W pewnym sensie to rozumiem, ale czy na tę okazję faktycznie byłoby to problemem? Sprzedaliby więcej komiksów tylko....
graves?

Offline burberry

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #677 dnia: Maj 07, 2015, 11:42:42 am »
Do mnie wczoraj również Ekspedycja dotarła. Świetne wydanie (co do rysunku na okładce można się kłócić ;) ), wielka cegła. Komiks dosyć ciężki. Autograf jest, wszystko się zgadza, na razie tylko przeglądałem.
Bóg Cię kocha

mgnesium

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #678 dnia: Maj 07, 2015, 12:00:45 pm »
Do mnie wczoraj również Ekspedycja dotarła. Świetne wydanie (co do rysunku na okładce można się kłócić :wink: ), wielka cegła. Komiks dosyć ciężki. Autograf jest, wszystko się zgadza, na razie tylko przeglądałem.

jak dla mnie okładka nie jest tak tragiczna jak twierdzą niektórzy, jedyne co mi nie pasuje to ten dzikus na pierwszym planie.

Offline Death

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #679 dnia: Maj 07, 2015, 12:02:56 pm »
No właśnie, gdyby była ta parka i z tyłu niebo, to okładka byłaby całkiem fajna.
Najgorzej z tym dzikusem i pyłem.

Offline Kokosz

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #680 dnia: Maj 07, 2015, 12:12:10 pm »
No właśnie, gdyby była ta parka i z tyłu niebo, to okładka byłaby całkiem fajna.
Najgorzej z tym dzikusem i pyłem.

Piszesz teraz o wizualnej stronie okładki, a dla mnie problem i z tym dzikusem, i z parką jest taki, że to nie są główni bohaterowie książki. Nawet jeśli są podobni.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #681 dnia: Maj 07, 2015, 12:13:55 pm »
Wlasnie w tej chwili otrzymałem "Ekspedycje" z Gildii i to na dodatek - wbrew moim wczesniejszym obawom - w stanie idealnym. Egzemplarz ten tym bardziej jest drogi mojemu sercu, że, oprocz autografu, p. Polch dodatkowo złożyl na nim subtelny, eteryczny odcisk małego palca, prawdopodobnie należacego do jego reki, choc nie wykluczam rowniez nogi, zwazywszy, ze podpisujac taka liczbe komiksow musial byc niezle wkurzony, co moglo objawiac sie w ich kopaniu, a czego pewna przeslanka sa uszkodzenia niektorych egzemplarzy, o ktorych wspominali forumowicze.

Offline bosssu

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #682 dnia: Maj 07, 2015, 12:37:52 pm »
"+" fakt wydania, kreda, cena, kompletność opowieści
"-" tak jak w przypadku Funky brak już tego odczucia co do starych wydań z wg. KAW., brakuje mi na okładkach też cz-b zdjęcia i napisu wg. Danikena, strasznie kiepski jest ten scan na okładce- przy okładce Funky'go to jakby dziecko namalowało- moim zdaniem najgorsza okładka 2015

Offline Koalar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #683 dnia: Maj 07, 2015, 02:04:26 pm »
brakuje mi na okładkach też cz-b zdjęcia i napisu wg. Danikena

A mnie nie. Był nawet chwilowo podtytuł z Dänikenem, przynajmniej na okładce. Ale to pewnie dodatkowy koszt i droższy komiks (trzeba by coś Dänikenowi odpalić).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline graves

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #684 dnia: Maj 07, 2015, 07:37:49 pm »
Nie wiem czy jest, ale przy okazji zamawiania EKSPEDYCJI zapytałem czy jeśli dorzucę KOVALa to autor również mi go podpisze - odpowiedź sklepu Gildii była przecząca. W pewnym sensie to rozumiem, ale czy na tę okazję faktycznie byłoby to problemem? Sprzedaliby więcej komiksów tylko....
graves?
Pytanie do mnie... tylko go nie rozumiem. Może jestem dziś ciut zmęczony.
Używam słowa "pomazana", ponieważ bardzo mi się podoba jak tak mówi jeden muzyczny znany dziennikarz z "trójki" kiedy proponuje dzwoniącym ludziom płyty ze swojej wielkiej kolekcji :smile: Też mówi, że niestety nie ma nowej płyty tylko taką pomazaną np. przez Jagger'a... Spodobał mi się ten tekst, dlatego go używam.
Specjalnie kupiłem "pomazany", więc nie mam absolutnie żadnych pretensji :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Holsten

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #685 dnia: Maj 07, 2015, 08:16:59 pm »
Otworzyłem dzisiaj paczkę. Nowe wydanie EKSPEDYCJI prezentuje się znakomicie (gildia niestety zbiła dolny, tylny róg okładki). Mam nadzieję, że będzie to jeden z hitów sezonu.

Offline Koalar

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #686 dnia: Maj 07, 2015, 10:05:08 pm »
Pytanie do mnie... tylko go nie rozumiem.

Do Ciebie, bo jesteś związany z Gildią, a to sklep Gildii. Chyba Gazza myślał, że możesz wiedzieć, czemu Polch nie mógł podpisać także Kovala.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline graves

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #687 dnia: Maj 08, 2015, 06:14:05 pm »
Do Ciebie, bo jesteś związany z Gildią, a to sklep Gildii. Chyba Gazza myślał, że możesz wiedzieć, czemu Polch nie mógł podpisać także Kovala.
Ok. Dziękuję - to bardzo prawdopodobne wyjaśnienie.
No to kończąc temat - ze sklepem Gildii mam tyle wspólnego, że jestem stałym klientem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Itachi

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #688 dnia: Maj 08, 2015, 07:48:13 pm »
Zaznaczam we wstępie - jestem totalnym Ekspedycyjnym laikiem.


I jako laik piszę z całą odpowiedzialnością, że okładka bardzo trafia w moje gusta. Jednym słowem jest świetna. Trochę filmowa z kolorami przykuwającymi uwagę. O bohaterach na niej się nie wypowiadam, bo ich po prostu nie znam.


No może trochę poznałem. Po lekturze pierwszego rozdziału jestem bardzo zadowolony, mogę napisać że się wkręciłem. Większy format na pewno poprawia jakość czytania, a sam scenariusz już od początku mnie zaintrygował. Przed snem zabiore się za kolejną część.

Offline graves

Odp: "Ekspedycja", "Funky Koval" i co dalej?
« Odpowiedź #689 dnia: Maj 09, 2015, 08:28:25 pm »
No może trochę poznałem. Po lekturze pierwszego rozdziału jestem bardzo zadowolony, mogę napisać że się wkręciłem.
No to raczej nie poznałeś. Bo na okładce to nie jest Ais ani Zan :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything