trawa

Autor Wątek: Pare pytań na starcie  (Przeczytany 9976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ronek

ale sie rozbiesilem :P
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2005, 02:29:49 pm »
no K**** jego mać :evil:
człowiek kupilem figurki kaplana i wilka i sie dowiaduje ze ich nie uzyje a ja tak liczylem na tego wilka w przyszlosci to sie nazywa zburzenie komus planow na przyszlosc :x

Offline Ronek

a teraz dalej....
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2005, 02:31:28 pm »
tzn isc w strzelcow z prochem czy moze w sklad z dwoma bronmi? czy warto pancerze i tarcze moze, takie praktyczne porady mozecie udzielic po tym jak moj obraz ludzi z middenheim "miasta wilka" ulegl gwaltownemu zalamaniu:>

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 26, 2005, 02:35:44 pm »
Cytat: "Mistrz Wałków"
Dobrze złozona banda to LICZNA BANDA. Warto zacząć przynajmniej od 10 modeli! ( przepraszam Paweł nie mogłem sie powstrzymać)

No cholerni zboczeńcy! Zanim przyszedłem na to forum, to ja myślałem, że po Mordheim chodzą nieliczne bandy, mają pancerze, nie każdy kto może ma broń strzelecką, silniejsze miśki z bronią 2h śmigają, szukają wyrdstone'a coby poprawić jakość życia... A teraz to przy zabawie w AB poniżej 9 modeli nie schodzę!!!  :evil:

 ;)  :D  :lol:

Offline Ronek

okej
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2005, 02:39:47 pm »
jak juz odpowiecie na powyzsze pytania i watpliwosci co powiecie na taki plan...

-Kapitan
lekka zbroja
2x pistolet pojedynkowy
-kaplan ulryka
-mistrz
miecz i topór
-2x mlodzik
miecz i tarcza
-3x strzelcy
kusza
-miecznik
miecz i topór

and :evil: ?

Offline drachenfeles

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 26, 2005, 02:56:12 pm »
Cytuj

Co do dodatkowych uwag to Priest of Urlick ( jak tez jaki kolwiek inny priest) w Midenheimie jest nieoficjalny i nie należy go używać!!


na głowę upadłeś?

Cytuj

no K**** jego mać Evil or Very Mad
człowiek kupilem figurki kaplana i wilka i sie dowiaduje ze ich nie uzyje a ja tak liczylem na tego wilka w przyszlosci to sie nazywa zburzenie komus planow na przyszlosc


nie przejmuj się, to czy możesz czegoś używać zależy wyłącznie od ciebie i ludzi z którymi grasz, koledzy mają kompleks oficjalności więc pod tym względem nie sugeruj się ich wypowiedziami.

Offline nahar

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:06:38 pm »
No z Priestem to Middenheim awansuje na jedną z grozniejszych band.
Grajcie z nim choć moim zdaniem niec burzy równowage (ach te ZERO exp.).

Na przyszłość - nie dubluj postów, tylko korzystaj z opcji zmien (w rogu u góry).

Pozdr i zycze udanych walk - i relacji.
paweł

Offline Ronek

ale ten....
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:20:31 pm »
no a co do rad, sklad i taktyka  8) ?

Offline Mistrz wałków :)

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:24:27 pm »
Cytuj
Cytat:

Co do dodatkowych uwag to Priest of Urlick ( jak tez jaki kolwiek inny priest) w Midenheimie jest nieoficjalny i nie należy go używać!!
 


na głowę upadłeś?


Nie upadłem tylko drastycznie przestrzegam! Ponieważ grając z tym kzierzulem zaczynamy zbyt przyswajać się do wliczka i puzniej przystępując do turnieju nie potrafimu sie przestwaić na NORMALNY midenheim!!


Cytuj
jak juz odpowiecie na powyzsze pytania i watpliwosci co powiecie na taki plan...

-Kapitan
lekka zbroja
2x pistolet pojedynkowy
-mistrz
miecz i tarcza
-mistrz
miecz i topór
-mlodzi
miecz i tarcza
-3x strzelcy
kusza
-miecznik
miecz i topór

and  ?


No juz znacznie lepiej! Widzę że doczytałes zasady i szybko się zorientowałeś że karabiny (hendgun) służa w tym systemie jako motyw ozdobny! Kusza to żeczywiście rozwiązanie o niebo lepsze! Proponuje jednak użycie 9 modeli ( Dlaczego? odwołuję sie do lektury o rout test)

Pistolet pojedunkowy to piękna żecz ale nie dla capitana midenheimu! Ten pan sam ma siłe 4 i walce bez podobnych zabawek sobie świetnie radzi..
A za pieniązki wydane na te cudeńka można nając bez pronblemu drugiego młodzika i jeszcze jednego stronnika!


Cytuj
tzn isc w strzelcow z prochem czy moze w sklad z dwoma bronmi? czy warto pancerze i tarcze moze, takie praktyczne porady mozecie udzielic po tym jak moj obraz ludzi z middenheim "miasta wilka" ulegl gwaltownemu zalamaniu:>


Oczywiscie że w ludzi uzbrojonych w dwie bronie ( i to najlepiej jak najtańsze) Tarcze lekkie zbroje itp?? Polecam zagrac i ocenic samemu! ( nie chcę zdradzać zbyt przedwcześnie!)

Ps. Zobacz na priva!
Kamil. (miszczu)

Offline Ronek

hmmm a strzelby?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:34:40 pm »
tak piszesz ze kusze to rozwiazani o niebo lepsze ale hmm;P handguny maja lepsze przebicie na pancerz 8) no i ten... fajnie wygladaja;P

juz nie mówiąc o tym, ze zwyczajnie sadzilem, iz kapitan z dwoma pistolami bedzie dobrym pomyslem z racji na zasiegl broni i beda mogl sciagac szarzujace na mnie krasnoludy :badgrin:

Offline Mistrz wałków :)

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:49:59 pm »
Cytuj
tak piszesz ze kusze to rozwiazani o niebo lepsze ale hmm;P handguny maja lepsze przebicie na pancerz  no i ten... fajnie wygladaja;P


Lecz hund gun-y strzelają cą drugą turę! A kusza strzelasz (o ile się nie ruszysz) co każda turę. Reasumujac kuszą strzelasz dwukrotnie częściej!

Cytuj
juz nie mówiąc o tym, ze zwyczajnie sadzilem, iz kapitan z dwoma pistolami bedzie dobrym pomyslem z racji na zasiegl broni i beda mogl sciagac szarzujace na mnie krasnoludy


To nie battle! Tu nie ma czegos takiego jak "Stuned and fire"
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:59:06 pm »
Cytuj

Nie upadłem tylko drastycznie przestrzegam! Ponieważ grając z tym kzierzulem zaczynamy zbyt przyswajać się do wliczka i puzniej przystępując do turnieju nie potrafimu sie przestwaić na NORMALNY midenheim!!


kapłan middenheim jest przegięty, bo ma 0 PD, to fakt, ale co za problem wpisać mu 8? Problem z głowy i fajnie się gra.
Zwórć też uwagę, że ten pan kosztuje 60gc, nie jest za tani.

Offline Mistrz wałków :)

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 26, 2005, 04:11:58 pm »
Cytuj
Zwórć też uwagę, że ten pan kosztuje 60gc, nie jest za tani.


Za to daje pieska za 25 zł wartego przynajmniej z 50!

Ze juz o jego czarach nie wspomnę! Np. dowolny model staje sie frenzy..
Czytaj: jego piesek lata z 4A z S4 :)- moje ulubione kombo!
Kamil. (miszczu)

Offline Ronek

oj coś źle mówicie
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 26, 2005, 04:28:33 pm »
:? ej co wy mieszacie tak z tym kapłanem i wilkiem :)
to mi sie wydaje oczywiste skoro, kaplan wchodzi za mistrza to znaczy ze ma te 8pd a swoje skurczybyk kosztuje :shock:
co fakt to fakt, wilk to niezly power up
ale co to za gadka z 4A, wilk ataki ma 2 i jako zwierze nie zbiera doswiadczenia

pzdr

Offline Mistrz wałków :)

Pare pytań na starcie
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 26, 2005, 04:41:39 pm »
Cytuj
ale co to za gadka z 4A, wilk ataki ma 2 i jako zwierze nie zbiera doswiadczenia


Jak go poddasz frenzy z czaru to podwaja ataki i ma ich skromnie 4!

Ale proponuję przenieś tą dyskusję na priva.. Ponieważ straszny śmietnik nam sie tworzy!
Kamil. (miszczu)

Offline Ronek

jesteście wszyscy spaczeni :P
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 26, 2005, 07:13:41 pm »
tak analizowalem rady i pomysly na walke i kazdy mi praktycznie mowil zeby brac tylko masę luda i hura do przodu bez pancerzy, same mloki i noże... hm moze to i skuteczne tak masą uderzyć, ale jakoś wydaje mi się, że lepiej zagrać dla przyjemności nie na staty dlatego wystawie zwykłą moją ciekawą drużynkę a potem także dziwaczną i zamieszcze opis przebiegu batalii. Chociaz juz teraz jestem pewien ze jesli grac w kampanie i dla przyjemnosci to tylko interesujaca druzyną  anie combem 14chlopa z nozami i mlotkami  ;)

dzieki za wsio

 

anything