Autor Wątek: Immortals  (Przeczytany 12845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Twardowsky

Immortals
« dnia: Listopad 15, 2011, 12:56:33 am »
Widział ktoś? Warto? Czy czekać na DVD?
Pogromca wdów i sierot

Offline Twardowsky

Odp: Immortals
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:03:09 pm »
Ok... nikt mnie niestety nie ostrzegł więc obejrzałem :sad:

Płaskie, nudne, bezpłciowe. Postać Tezeusza jest  skomplikowana jak ścierka do podłogi, "bogowie" wyglądają jak transwestyci, "Tytani" przypominają z wyglądu i zachowania kitowców z Power Rangers, nawet sceny walki są nędzne :sad:

NIE POLECAM!!!   
Pogromca wdów i sierot

Offline Pierniczek

Odp: Immortals
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2011, 03:38:34 pm »
A czy ten film właśnie nie miał być płaski, prosty i krwawy? Ja tak po trailerze odebrałam intencje twórców. Nie spodziewałabym się niczego więcej niż odmóżdżającej rozrywki.

Offline Twardowsky

Odp: Immortals
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2011, 07:58:31 pm »
300 też było proste i krwawe. Immortals przy 300 wypada jak Justina Biber przy Edzie Vaderze
Pogromca wdów i sierot

Offline Pierniczek

Odp: Immortals
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:50:02 am »
Obejrzałam i muszę przyznać Ci rację. Ludzie jeszcze w tym filmie jakoś wyszli, ale bogowie - porażka. Atena jak tania prostytutka, reszta jak pakerzy z siłowni, wszyscy jacyś nierozgarnięci, a tytani to już w ogóle pełzali jak zombie. Dobrze, że nie byłam na tym w kinie.

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Immortals
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2011, 06:25:07 pm »
Płaskie, nudne, bezpłciowe. Postać Tezeusza jest  skomplikowana jak ścierka do podłogi, "bogowie" wyglądają jak transwestyci, "Tytani" przypominają z wyglądu i zachowania kitowców z Power Rangers, nawet sceny walki są nędzne :sad:

hehe, czyli 'godna' kontynuacja 'clash of titans'? ("starcie tytanów")
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Pierniczek

Odp: Immortals
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2011, 10:23:08 am »
"Starcie..." podobało mi się chyba jednak bardziej.  :badgrin:

Offline darksphere

Odp: Immortals
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2012, 08:58:57 am »
...na ten film należy spojrzeć raczej pod względem realizowania 3D i eksperymentów z kolorem (filtry). Sceny z użyciem wyrafinowanych technik 3D są naprawdę świetne, kadrowanie i zmiany scen dobrą robotę...
 
(...)  bogowie - porażka. Atena jak tania prostytutka, reszta jak pakerzy z siłowni, wszyscy jacyś nierozgarnięci, a tytani to już w ogóle pełzali jak zombie. Dobrze, że nie byłam na tym w kinie.

omg co za dogłębna analiza  :biggrin:





na zwykłym ekranie jest "tani wizualnie", że się tak wyrażę :)

Offline Pierniczek

Odp: Immortals
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:10:09 pm »
Nie znam się na kwestiach technicznych, ani nie widziałam w 3D. Ale to co widziałam robiło dość marne wrażenie. I tylko tyle jestem w stanie ocenić. Liczyłam na większy rozmach w finale po prostu, a starcie bogów z tytanami wyszło dość tanio. Zamiast starcia wszechmocnych, mieliśmy zwykłą bójkę z tym, że jedna strona ubrana była na złoto, a druga umazana pyłem.  I niech mi ktoś powie, dlaczego Zeus zawalił górę i zasypał tytanów, dopiero po tym jak wybili mu dzieci? Nie mógł od razu? Ja wiem, że skupiamy się na stronie wizualnej, ale logikę też należałoby zachować.

 

anything