trawa

Autor Wątek: PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2  (Przeczytany 3683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ROBERT SZUSTAK

PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« dnia: Sierpień 10, 2004, 10:36:52 am »
Witam,
W Szczecinie, na premierę Spider-Mana 2 planujemy wystawę komiksów tego bohatera. Czy ktoś z forumowiczów posiada informacje gdzie mogę znaleźć lokalne kontakty.
Można pisać na adres: r.szustak@heliosnet.pl
Dla aktywnych oczywiście zaproszenia do kina.


Temat pozostaje otwarty jako miejsce do dyskusji o filmie. wilk

Offline Macias

PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:18:33 am »
POgadaj z ludzmi z serwisu- http://www.thesimpsons.stopklatka.pl/spiderman/index.php?id=news
a z zagranicznych,choc nie wiem,czy cos ci to da:
www.spiderfan.org
www.spidermancrawlspace.com
dodatkowo poszukaj jakis ludzi zajmujacych sie handlem komixami w Szczecinie,jak i w calej Polsce (W koncu zawsze to dla nich jakas reklama). Adresy sklepow-http://wrak.pl/index.php3?strona=sklepy

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:19:46 pm »
Właśnie obejrzałem "Spider-Mana 2" na HBO. Faktycznie, lepszy od pierwszej części. Historia jest bardziej zwarta i opowiedziana z nerwem, humor na wyższym poziomie, kilka świetnych pomysłów wywołuje uśmiech satysfakcji na twarzy (np. prany w pralce kostium Spider-Mana farbujący pozostałe części garderoby). Nawet Tobey Maguire był do wytrzymania.
Jedyna rzecz, jakiej nadal nie trawię, to Kirsten Dunst w roli Mary Jane. Dla mnie to absolutna pomyłka.
No i Spider-Man zdradzający na prawo i lewo swoją tożsamość...

Ale jeśli tendencja wzrostowa się utrzyma, to może w okolicach 5 części doczekamy się znakomitego filmu.

Offline Borys

PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2006, 08:17:35 am »
Też w końcu oglądnąłem. Mam mieszane uczucia, nie wiem czy jedynka mi sie jednak bardziej nie podobała. Ale w sumie fajne to... i zgadzam się co do MJ, TRAGEDIA, kto robił casting???
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline redkac

PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2006, 05:54:15 pm »
nie będę oryginalny ale Kirsten Dunst w roli super-laski jaką w komiksie jest MJ to pomyłka kompletna. i jeszcze nosi jakieś spódnice to pół łydki a przecież MAry-Jane to obcisłe dżinsy albo mini :)
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
PREMIERA KINOWA SPIDER-MANA 2
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2006, 03:18:16 pm »
W "Spider-Manie 2" jest scena, która w szczególny sposób pokazuje, jak w Hollywood przedkładają efekty specjalne nad logiczny rozwój wydarzeń.
Doktor Octopus musi znaleźć Petera Parkera, aby ten doprowadził go do Spider-Mana. I co robi? Kiedy Parker i Watson siedzą w lokalu, Ośmiornica wrzuca tam samochód osobowy, który niechybnie zgładziłby siedzącą przy stoliku parę, gdyby nie nadnaturalne zdolności Parkera. Ale Doktor przecież wtedy jeszcze nie wiedział, że Peter to Spider-Man. Pewnie chciał pogadać z trupem...
Scena jest jednak pod względem realizacyjnym fenomenalna, bez dwóch zdań.