trawa

Autor Wątek: Hitman  (Przeczytany 22883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

Hitman
« dnia: Sierpień 10, 2004, 01:26:57 pm »
Ponoć już wyszła druga część Hitmana - 10.000 Pestek. Ja mam pytanko: czytał to już ktoś? Ja, po lekturze pierwszego TPB Hitmatan miałem, krótko mówiąc, mieszane uczucia. Niektóre historie takie sobie, rysunki raczej średnio - kiepskawe... A jak się prezentuje druga część?

Poza tym, piszcie tutaj o pierwszej części - czy Wam się podobała, czy spełniła oczekiwania, i czy dzięki niej kupicie część drugą. ;)
Filar
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2004, 01:53:47 pm »
ta już czytałem
jak masz kasę to możesz ją wyrzucić w to błoto. ale nie warto moim zdaniem. tylko dla wytrawnych miłośników ennisa. choć coś w tej historii jednak jest.
poza tym wróbel pokazuje jak głęboko w dupie nas ma. edytorsko komiks wcale nie jest lepszy niż mroczne dni 1. może papier trochę lepszy. ale okładka obłazi. skany widoczne gołym okiem (pewnie oszczędzanie na materiałach)!

Offline Borys

Hitman
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2004, 02:38:13 pm »
No tos mnie kurna timof pocieszył. Właśnie mi go dzisiaj przysłali, a przyznam, że długo się zastanawiałem czy kupic.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Czopek Piotrek

Hitman
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2004, 03:37:19 pm »
spoko Borys. Timof dla odmiany chwalił Tajemnicę Trójkąta....

Offline gunman

Hitman
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:36:39 pm »
pewno, ze skany. jankesi do licencji dorzucili wroblowi tylko jakies skaleczone klisze, a za dostarczenie wersji elektronicznej kazali sobie dodatkowo zabulic. dlatego wydanie nowej czesci tyle trwalo- a skany i tak qrwa widac :(
No news in the truth and no truth in the news.

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2004, 08:49:20 pm »
Cytat: "gunman"
pewno, ze skany. jankesi do licencji dorzucili wroblowi tylko jakies skaleczone klisze, a za dostarczenie wersji elektronicznej kazali sobie dodatkowo zabulic. dlatego wydanie nowej czesci tyle trwalo- a skany i tak qrwa widac :(


nie zwalaj na nich i nie pi****l takich smutów. niestety to jest teraz norma. tania licencja i do tego skany płatne, albo droga jak cholera i skany w opcji. widać kto jest żyła. kto liczy na łatwą kasę. :x

Offline gunman

Hitman
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:14:01 pm »
no tak, wszyscy wydawcy powinni to altruistycznie robic, qrwa, dla idei, i jeszcze dokladac do tego.
No news in the truth and no truth in the news.

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2004, 10:34:18 pm »
Cytat: "gunman"
no tak, wszyscy wydawcy powinni to altruistycznie robic, qrwa, dla idei, i jeszcze dokladac do tego.


a ty chlopie tak altruistycznie bronisz wydawcy - czy on ci swat czy brat?
jak ktos wciska drogi bubel - nie mowie o komiskie a o poziomie wydania- to czego ma sie spodziewac laurki?
za 30 zeta?
pfffffffffffff

Offline gunman

Hitman
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:07:06 pm »
a czy ja wystawiam laurke? mowie tylko czemu jest jak jest, a wzamian dostaje "nie pi****l". zajebicha.
a wrobla sam spytaj przy najblizszej okazji- uslyszysz te sama rzewna historie.
No news in the truth and no truth in the news.

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:13:22 pm »
Cytat: "gunman"
a czy ja wystawiam laurke? mowie tylko czemu jest jak jest, a wzamian dostaje "nie pi****l". zajebicha.
a wrobla sam spytaj przy najblizszej okazji- uslyszysz te sama rzewna historie.


wrobla mowisz?
i co mi pwoie?
ze zli amerykanie kazali mu tak wydac za tyle sprzedac a 100 naboi podzielic na 5 czesc? :lol:
bez jaj

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:21:17 pm »
Cytat: "gunman"
a czy ja wystawiam laurke? mowie tylko czemu jest jak jest, a wzamian dostaje "nie pi****l". zajebicha.
a wrobla sam spytaj przy najblizszej okazji- uslyszysz te sama rzewna historie.


ale ja doskonale o tym wiem. nie rozumiem tylko wylewania z sympatią żalów biznesowych wydawcy tak jakbyśmy z litości mieli zacząć kupować wydawane przez niego komiksy. to jego decyzja jak prowadzi biznes. do nas należy decyzja czy zdecydujemy się kupić przezeń serwowany towar, czy też olejemy z powodu niskiej jakości.
i gwoli jasności nabyłem ten towar i dlatego też mogę narzekać na jego jakość (narzekam też z innych powodów finansowych)

Offline gunman

Hitman
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:21:32 pm »
ja go tylko pytalem czemu tak dlugo trwalo z hitmanem... reszta- ch**i wie, moze mafia go zmusza?
a, i nie kupilem- nawet nie chodzi o te 3 dychy, tylko sie qrwa nie moge przekopac przez sterty makulatury w swojej norze, wiec na jakis czas dalem sobie spokoj z kupowaniem komiksow i czegokolwiek co powinno byc przechowywane na polce, a nie w tekturowych pudlach jednym na drugim...
No news in the truth and no truth in the news.

Offline Borys

Hitman
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2004, 07:36:23 am »
Eee no i timof jednak przesadziłeś. 10000 pestek jest całkiem przyzwoite. Przestraszyłem się, że będzie znacznie gorzej.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Anonymous

  • Gość
Hitman
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:39:13 am »
Cytat: "Borys"
Eee no i timof jednak przesadziłeś. 10000 pestek jest całkiem przyzwoite. Przestraszyłem się, że będzie znacznie gorzej.


komiks jest mierny, ale nie shit (bo bym tak napisał :twisted: )

Offline Gashu

Hitman
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:51:23 am »
Tzn. mówicie o jakości wydania, czy treści komiksu ?
Też zastanawiam się czy kupować  :x
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

 

anything