Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum klimatów postapokaliptycznych

Wizja Apoklipsy z Obcymi

(1/4) > >>

Achilles:
Cześć.
Jestem od dluższego czasu fanem obcego. I oglądając wszystkie cztery części zauważyłem coś ciekawego.
1.obcy są śliczni :P
Ok zauważyłem podobienstwa które sa związane z apokalipsą z bibli.
Chodzi mi o czterech jeżdzców i anioła który to rozpoczoł. Wiecie który.
A więc wywnioskowałem że te wszystkie starania Elen Replaiy zpełzły na niczym. Okazała się ona (jak dla mnie) Aniołem który zaczoł nadchodzący wolno dzien apokalisy. Obcy byli wszystkimi czterema jeżdzacmi. Jako poparcie tezy o obcych przysłuże się przypomnieniem drugiej części gdzie obcy zrobili masakre w koloni na planecie LV-426.
A co ziemi myśle że napewno kiedyś obcy tam się dostaną i zrobią dzień sondu.... Co o tym myślicie?

Durgh:
O ile dobrze pamiętam, to w czwartej części ten duuuży statek w raz z obcymi kierował się w stronę ziemi. Co prawda chyba go wysadzili (dawno to oglądałem więc nie jestem pewien), ale hmm przy zdolnościach obcych nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem części wraku nie zawierały chociażby jednego jaja w jakiejś tytanowej skrzyni...
Wystarczyło by to do całkowitej zagłady ludzkości, przynajmniej na Ziemi i stałaby się Ona Safari dla Predatorów ;) .

Raven:
no.. tyle ,że lada dzień wychodzi Alien5 więc wszystkiego się dowiemy :D

Achilles:
Co gdzie jak KIEDY!!!???

Achilles:
Ahh przeczytałem tylko tyle że pokaże się (uwaga!) KRÓL obcych.
I że jego jakby "życie" będzie bazowało na takich samych instynktach co samiec modliszki... w więc po kopulacji królowa zabija albo zjada towarzysza.  Tak czytałem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej