Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum klimatów postapokaliptycznych

Wizja Apoklipsy z Obcymi

<< < (3/4) > >>

pafnucy:
Witam serdecznie...

Zgadzam się z przedmówcą, że pod Biblie da się podciągnąć wszystko. No może nie w Polsce, bo mało kto czyta takie grube książki. Może zbocze troche z tematu, ale przecież nie wiadomo czy obcy istnieją na 100%. A jeśli nawet, to nie koniecznie muszą chcieć nas zabić. Może wręcz przylecą i dadzą nam lekarstwo na całe zło na świecie...

No, ale chyba za bardzo zboczyłem.


--- Cytat: "Czarnooki" ---Kiedyś wyszła taka seria 3 książek: "Obcy-Azyl"; "Obcy-Mrowisko"; "Obcy-Wojna Samic". Książki świetnie się czytało i o ile dobrze pamiętam, to tam jakiś szalony generał sprowadza Obcych na ziemię jako super-broń... Nie muszę dodawać, że zbyt długo nie udało mu się nad nimi zapanować :)
Pozdrawiam.
--- Koniec cytatu ---


Nie słyszałem o tej serii. Czy pamiętasz może autora?

Pozdrawiam

Pietia:
Steve Perry i Stephani Perry - przynajmniej Wojna Samic. Pozostalych tomow nie chce mi sie szukac (schowane gleboko)

Czarnooki:

--- Cytat: "pafnucy" ---Witam serdecznie...



--- Cytat: "Czarnooki" ---Kiedyś wyszła taka seria 3 książek: "Obcy-Azyl"; "Obcy-Mrowisko"; "Obcy-Wojna Samic". Książki świetnie się czytało i o ile dobrze pamiętam, to tam jakiś szalony generał sprowadza Obcych na ziemię jako super-broń... Nie muszę dodawać, że zbyt długo nie udało mu się nad nimi zapanować :)
Pozdrawiam.
--- Koniec cytatu ---


Nie słyszałem o tej serii. Czy pamiętasz może autora?

Pozdrawiam
--- Koniec cytatu ---


Witam,
"Wojna samic" napisana tak jak podał to przedmówca, a pozostałe dwa tomy tylko przez STEVE'A PERRY'EGO. Wydało to Wydawnictwo ORION, Kielce 1994. Polecam :)
Pozdrawiam.

Pietia:
W tej samej serii (przynajmniej u angoli, nie wiem jak u nas) wyszly tez chyba dwie ksiazki Alien versus Predator - ale niestety notek bibliograficznych nie podam - nie kupilem  :wall: .

Pafnucy -> u nas juz kiedys byli obcy z lekarstwem na cale zlo. W walonkach przyszli i sie troche zasiedzieli ;-) Komu by sie chcialo taki kawal drogi zasuwac, zeby innych uszczesliwiac?

Lady Novir:
Jako człowiek więrzący twierdzę, że to nie Obcy a Bóg zrobi ostateczny dzień sądu. Ja nie wierze w zielone ufoludki, ale skoro jest nieskonczona przestrzen to jest i nieskonczenie wiele galktyt wiec jakies zycie zapewne istanieje ( tak sądzę ) ale to jakieś bardziej złożone organizmy niż wielkie gałki oczne szkielet i mózg. Może składają sie z czegoś czego jescze nie znamy? Może to wolne umysły nie uwięzione w ciałach tak jak my.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej