Autor Wątek: Ulubiony (oficjalny) najemnik  (Przeczytany 17727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:47:23 am »
super jest tez imperial assasin... jak mu dac kusze to ma BS4 z bronis z S5 :)  i do tego ma nice skille!

Offline drachenfeles

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:54:15 am »
ktoś niedawno zwracał uwagę, że chodzi o background postaci a nie jej staty i skille, czyżby szybka zmiana frontu?

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:58:14 am »
nie, ale skoro zaczeto zachwalac, co ktory potrafi ,to sie nie moglem oprzec pokusie :)

Ja lubie Ogre'a, Tilean'a, Warlock'a, halfling dla dwarfow... :)

sliczne to sa figurki :) zreszta czesto sie tym kieruje (nie biore najemnikow co ich nie lubie z klimatu)... ale w grze juz wykorzystuje ich atuty... co raczej jest zrozumiale... chyba..?

do kazdej bandy mam osobny model najemnika ktory do niej pasuje... np. dwarf warlock ... stara figurka z GW

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2004, 10:59:43 pm »
a o background to chodzi PRZY wyborze w ankiecie... a ponizej mozna zachwalac co kto lubi u ktorego :) zawsze cos ciekawego "skapnie"

Offline Herudaio

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:07:42 pm »
Ja zaznaczyłem potfightera po niedawnej krótkiej kampanijce mam do niego sentyment, tak to warlocka lubie (fajna figurka) i jak wyjdzie (bo już go lubie) elf mage, fgurka śliczna a strzały z bs4-5 to będzie coś :]
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:20:46 am »
... na pewno bedzie mail NOWE czary :) ale jeszze go nie ma :)

Offline Mistrz wałków :)

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2004, 04:24:33 pm »
I nie będzie... bo jak tylko pokaże się w mordheim to go za uszy przybijemy do nalbliższego szyldy karczmy... :bite: (krasnolud)
Kamil. (miszczu)

Offline the_one

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 13, 2004, 01:31:28 pm »
a co z najemnikami do band 'złych', ich jest zdecydowanie mniej. chaos moze sobie co najwyzej wynajac warlocka i chyba tez ogra (tu nie jestem pewny) i uwazam ze to jest nie feir, co wy na to
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Herudaio

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 13, 2004, 06:41:25 pm »
Chyba nie generalnie przy najemnikach nie ma kto ich moze wynajmować... co najwyżej w opisie bandy jest że nie mogą jakichś
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Dwalthrim

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2004, 11:21:38 am »
Ja obstawiam Ogra i Halflinga! jeden duży i wymiata z 3 W i M 12, a ten mniejszy całkiem dobrze strzela i jeszcze można mieć dodatkowego gościa w bandzie!!! Czy można robić kombinacje Halfliński kuchcik i książka kucharska halflingów żeby mieć 2 typów więcej w bandzie? Nie wydaje mi sie ale chciałbym się upewnić...?!!!?
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 18, 2004, 11:36:28 am »
... co do kombinacji to pewnie ja GW zaraz zlikwiduje :) takie byly plotki :)
licze ze ktos zaglosuje na tileana!!! i assasina!!! obaj sa BOSCY :)

Offline Mistrz wałków :)

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 18, 2004, 01:57:40 pm »
Tak są boscy...

Ale TYLKO halfing jest tak klimatyczny i słodki do bólu :)  :P
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 23, 2004, 11:03:06 am »
No ankieta się zakończyła, a ja ni emoge zagosowac:(... a na assassina/warlocka bym oddał zaiste głos:).

CO do przypadłości złych band - pod względem ilości najemników, to owszem - mało ich mamy, ale gdyby popatrzeć po dramatisach - to już DRAMAT:P!!  Undeadzi mogą jedynie uliego i marquanda wynająć, co raczej się nie opłaca:)

Ogólnie wynika to z faktu, ze "najsłabsze" - tudzież najmniej pokręcone sa ludzkie bandy - i dlatego aby zachęcac innych do gry nimi, oraz budowac lepszy klimat maja one największy dostęp do hs'ów. Właśni eo to chodzi - Undeadzi mają wampira... a ludzie nic, więc mogą sobie wynająć cos w zamian... i to sie bardzo opłaca:)

Ja stawiam na imperial assassina jako ulubieńca. Chociaż świetny jest także warlock, ogre body guard, tilean:) w sensie klimatu ma sie rozumieć to zarąbicho są wszyscy - a najbardziej chyba freelancer:D!!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 23, 2004, 04:01:01 pm »
ludzkie bandy sa slabe?! :) chyba przesadziles... i to dobrze! Wiesz...averland, ostland,reikland... swietne bandy!!! z duza iloscia bgroni,jednostek... swordsmen,halfling, itp... zreszta herosi tez sa "wypasni"... mysliwi czy kaplan Taala (czy kaplan Nurgle'a| - z tymze Carnivalnie ma ani jednego najemnika -za to ma woz na ktorymmoze jezdzic!!!)

i o najemnikach nie wspominajac! :) chyba kazdego moga najac... poza ostlandem :)

Offline Nazroth

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2004, 05:05:40 pm »
Nie zrozumiałeś mnie - wezmę na przykłąd undeadów:
Ghule T4, Wilki S4, Wampir all4!!
A w ludzkich bandach (nie licząc niedźwiadka) takie parametry to żźadkość... totez mają one dostęp do większej ilości najemników, którzy te braki nadrabiają...
Nie chodzi o to, ze ludzie sia słabi - bo są bardzo pakerni... tylko chodzi o indywidualne modele...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

 

anything