trawa

Autor Wątek: Ulubiony (oficjalny) najemnik  (Przeczytany 17722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miły

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:41:19 am »
Cytat: "Skavenblight"
Bożesztymój... przecież Tau to kał!


Osobiscie tez ich nazywam Kau  ;) , ale tu chodzilo o przyklad a nie czy sie ich lubi czy nie. Bo to byl by zaduzy odskok od tematu. Przykladow z Batla nie podaje bo zaprzestalem grac w ten system ladnych pare lat temu. I nie jest on ma silna strona. Chcialem tylko napisac ze wszystko co jest dozolone mozna uzyc w celu zwiekszenia skutecznosci swojej armi/gangu/zespolu. Oczywiscie czesto "gryzie" sie to z klimatem, ale nie podejzewam np. Napoleona ze wolal byc bardziej klimatyczny niz skuteczny. Ale to oczywiscie tylko moja opinia i w "karnawale" wogle nie mam tego problemu.
Pozdrawiam
Milosz

Offline Valten

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 20, 2006, 03:51:40 pm »
Warlock jest w deche.

Ja zawsze chiałem wylosowac "arhe" i lot na raz to dopiero kombos.

Albo miec Orkowego szamana z mieczem rezebela :p  :p  8)
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Skavenblight

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 20, 2006, 05:10:17 pm »
Miałam raz Arhę i Lot. Arha trafiła raz, jedną strzałą, w roadwardena, lot zadziałał pod koniec, pozwalając mi zdobyć budynek [occupy]. Ale to moje szczęście w czarach  :lol:

A orkowy szaman plus clubba zdjął mi dwóch verminkinów ostatnio... brrr!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 20, 2006, 05:23:23 pm »
Z szamanem to robisz tak:

Wpadasz w 2 kolesi, wypalasz im podwójnym pociskiem i w hth dobijasz :F Darmowe XP. :D


Warlock jest bardzo fajny tylko musi być dobrze do bandy dobrany. Zresztą jak każdy najemnik. :D