Autor Wątek: Ulubiony (oficjalny) najemnik  (Przeczytany 17719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« dnia: Sierpień 10, 2004, 06:34:46 pm »
Czekam na wasze uwagi i opinie!

Asassin a nie assasin ->dupo-azjata ale wyszlo idiotycznie

Offline drachenfeles

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2004, 06:56:45 pm »
moim ulubieńcem od początku był slayer, aczkolwiek biorąc pod uwagę skuteczność to pit fighter rządzi.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:04:48 pm »
ale nie chodzi o skutecznisc.n. bo najskuteczniejsi to jest tilean, ogre, i pirfighter ale o to JAK bardzo ci klimatycznie pasuje i ktory jest ULUBIONY :)

Wiesz... ktory jest boski, klimatyczny, ma super figurke...

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:10:15 pm »
Warlock, Ogre i Tilean Marksman maja boskie figurki i zasady tez niczego sobie... to tego ten klimat!!!

Offline Wercyngetoryks

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:19:07 pm »
Moje Orki bez Pit Fightera to jakoś tak dziwnie by wyglądało :)  Poza tym mam skonwertowanego orka, który wygląda jak gladiator, więc pasuje idealnie.

Offline drachenfeles

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:22:44 pm »
Cytuj

ale nie chodzi o skutecznisc.n. bo najskuteczniejsi to jest tilean, ogre, i pirfighter ale o to JAK bardzo ci klimatycznie pasuje i ktory jest ULUBIONY  

Wiesz... ktory jest boski, klimatyczny, ma super figurke...


Właśnie dlatego zaznaczyłem slayera, moim zdaniem najciekawsza postać z wszystkich najemników z podstawki.

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:30:53 pm »
czuje sie zaszczycony jako inspiracja i zródło bitzow dla twojego Pit Fightera!

Offline yordi

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:22:58 pm »
Osobiście jakiś czas temu korzystałem z warlocka i nawet nieźle sie sprawdzał więc dorzuce mmu jeden punkt. Ale musze pomyśleć nad 3 slayerem  :)
Chociaż najbardziej klimatyczny to oczywiście halfling - taki mały rodzynek w bandzie - tylko po co sie wybrał do mordheim :|  :?

Pozdrawiam

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:36:14 pm »
dwarfami halfling jest PRZEUROCZY!

Offline Mistrz wałków :)

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2004, 11:27:06 pm »
Ludzie głosujcie na halfinga!!!

Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
W walce wręcz potrafi zaić nawet wampira...
Ta mała gnida wprost przyciąga same szustki...
Kamil. (miszczu)

Offline the_one

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2004, 07:32:13 am »
ja stawiam na ogra, wiadomo po co przybył do Mordheim, jest duży i silny a do tego ma jeszcze 3 W, co do warlocka to ja miałem pecha dwa razy w stylu - losowanie czarów - luck of shemtek no i lot ( po co mi taki kolo), pit fighter idzie za zwyczaj pierwszy i za często ginie, halflinga nie komentuje bo nie grałem i zaczynam żałować bo widze że chwalą go ostro :) 8)
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2004, 08:19:54 am »
halfling jest super :) ma 5 gc upkeepa :)

Co do ogre'a to jest swietny... ale nie z dwurakiem :) (2 bronie znacznie lepsze i fajniejsze)

Po co komu Lot? Oto odpowiedz... mag biegnie 8" z lotem daje to zasię 20"... wiec lecisz, stajesz niewidoczny i obcinasz wrogowi "bieganie"... potem to juz tylko chwilka i albo go otoczysz albo wykonasz misje bez walki...

Obciety ruch ludzkiej bandzie daje 4" co ture... w tym czasie skaveni maja 10-12" czyli 3x szybciej...

Luck moze jest mnie przydatny ale wlasnie mozliwiosc posiadania 2 czarow jest świetna!

Offline Herudaio

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:16:33 am »
Czy Warlock ma na początku dwa czary?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline nahar

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:17:45 am »
Obcinanie biegu, tak to tylko Ty Misiu mogłes wymyślić.
Ja raczej lubie kombo lot i miecz.
Rzuczasz miecz, potem w nastepnej rundzie podtrzymanie, bieg na 8 i lot, szarża nad całą twoją bandą na wrogiego...Rat ogra.
Zasięg szarży 20", plus bonusy z miecza, miodzio.

A w zwiazku z bieganiem to osobiscie jestem za tym zeby zasada ta obowiązywała tylko gdy jakis model zagraża twojemu (czyli Ci co są w walce się nie liczą, tak jak i Ci, któych nie widać). Ostatnio tak grałem i bardzo fanie wyszło, bitwa była dynamiczna i można było szybko zmieniać pozycję. Oczywiscie blokowanie to świetny taktyczny pomysł, ale jak ktos ma ochotę na taktyke na wysokim poziomie to zapraszam na szachy.
paweł

Offline MiSiO

Ulubiony (oficjalny) najemnik
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2004, 11:44:17 am »
wiesz... koles ktory jest blisko ZAWSZE zagraza :) :)

coz... mam swoje rozne pomysly... bo szybkosc sie liczy a dwarfy sa wolne :)   mag jest super... ale miecz... coz... wole jak skaven mag robi teleporta :) a warlock bije Silverami... tnac ruch :) he he