Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

The Ring

<< < (2/14) > >>

Dinki:
Jeden z najlepszych horrorów jaki oglądałem w ostatnim czasie.Gorąco polecam.Muzyka Kenji Kawaii bardzo dobrze pasuje do klimatu filmu(Patlabor i GITS).Hideo Nakata stworzył film w którym człowiek bardziej boi się nieznanego niż samej śmierci jaka ma spotkać bohaterów.
Jeżeli miałbym do czegoś przyrównać ten film to przyrównałbym go do Blair Witch Project(klimat i strach przed nieznanym) oraz do filmów puszczanych na Industrialnym Festiwalu(muzyka i przerażające nagranie na taśmie o bardzo złej jakości).

Kormak:
O kurcze... dawno żaden film grozy nie zrobił na mnie takiego wrażenia.
Historia niby banalna - ot kolejna miejska legenda - ale jak pokazana!
Bez efekciarstwa, napięcie budowane bardzo prostymi środkami, wspaniałe i naprawdę straszne sceny (nagranie video - majstersztyk!).
Jestem ciekaw, jaka jest wersja amerykańska - ponoć bardzo podobna.

Boimy się tego, co irracjonalne, obce nam i nieznane - tu było wszystko. Film zagrał na moich emocjach dokładnie tak, jak powinien - niepokój będzie mi jeszcze pewnie przez kilka dni towarzyszył, kiedy będę przechodził koło wyłączonego telewizora.

Wczoraj po ciemku obejrzałem trailer do japońskiej wersji - uwierzcie mi, nie chcę tego drugi raz robić.

Yog-Sothoth:
A szykuje sie nastepny film, fabula podobna do The Ring, mianowicie Feardotcom bodajze, zasysam to przez Mula. Kazdy, ktory odwiedzi tytulowa strone, ginie w tajemniczych okolicznosciah po 48 godzinach. Ciekawe, czy to jakas sieczka, czy w miare dobry film.

dnaoro:
przez co to ssiesz?!?

Kormak:

--- Cytuj ---przez co to ssiesz?!?
--- Koniec cytatu ---


no jak to Yog-Sothoth, przez niekoreślone macko-rurko-ssawki  :twisted:

"Feardotcom" ?  Coś mi pachnie podróbą i wiochą w stylu "13 ghosts".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej