Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

The Ring

<< < (11/14) > >>

Jakub Wędrowycz:
Zależy jeszcze jak oglądasz horror, ja np. preferuje oglądanie samemu, w nocy ( po 24 ), na DVD z dobrymi głośnikami ( i dobrze rozstawione ) wtedy jest klimat, zupełnie co innego gdy oglądasz w kinie z masą ludzi albo w domu po południu...

misio141:
ja oglądam kiedy jestem sam w domu i w nocy po ciemku, wtedy jest fajnie ale niestety nic sie nie boje. Podobnie było z grą Blair Witch Project I wszyscy mówili że gra jest straszna jak nie wiem co a ja sie raz na niej ledwo wzdrygłem

Lelololdinio:
A ja mam pytanko słyszałem że powstał komks na bazie filmu i .... wiem tylko tyle jak ktoś bedzie coś wiedział plis niech da znać !!!!

A swoją drogą jedynka była straszna (naprawde !!!) a dwójka jak "kubuś Puhatek i hefalumpy"- zero strachu ;)

Shadow81:
Myślę, że obie wersje są dobre. Jednak, jako że jestem miłośniczką japońskiego horroru, to oczywiście japońska wersja bardziej mi przypadła do gustu.

8jakis:
Ubawił mnie początek Ring2. Kobita po takich przejściach urządza sobie nowy dom i instaluje wielki telewizor z magnetowidem. To dopiero kretynizm.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej