trawa

Autor Wątek: Army list- gobliny z gór Mglistych  (Przeczytany 4247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oglak

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2004, 06:35:14 pm »
No dobra: bicz, saztabndar, poganiacz bydla is no more, statystyki iznyniera i kinga poprawione...czekam na dalsze opinie...
Your fear is my power!"

Offline CINEK

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 19, 2004, 05:48:52 am »
Czy można króla gobilnów wsadzić na warga??????

Offline drachenfeles

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 19, 2004, 09:48:30 am »
nie, tylko na wilka

Offline CINEK

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 19, 2004, 03:04:16 pm »
1. A jaki jest wtedy  koszt króla goblinów (na wilku) i czy staty się jakoś zmieniają. (ps. można mu dać tarcze, ale z tego co kojaże to chyba nie... może ktoś to potwierdzić)
2. CZy moge ufać army bilder'owi, ze Gorbag to kapitan urk-hai a shargat to kapitan orków.
3 Co myslicie o Gothmogu????????? :twisted:

Offline CHam-solo

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2004, 12:18:58 pm »
Cytuj
nie, tylko na wilka

Można wstawić na wilka ale tylko w baaardzo opcjonalnych zasadach których nawet nie było w White dwarfie. i takiego kapitana gobasów na żadnym turnieju nie wystawisz...
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Rabi

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:27:24 pm »
Ogólnie to mi się podoba dosyć ta armia. Sam myślałem co by takiego czegoś nie zrobić no ale mnie ubiegłeś.

Mam takie pytanko troche nie do tematu. Czy w Białych Górach żyły gobliny? Mój przeciwnik zbiera Gondor a ja gobliny (niby z Mori ale przeciez na każdą bitwe nie bedą wybiegać z Gór Mglistych i biec do Gondoru). Narazie nie chce tworzyć nowych jednostek tak jak tutaj tylko mieć pewność iż moge powiedzieć Moje Gobliny Są Z białych Gór AAAARGH!

Offline Herudaio

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2004, 08:22:09 pm »
No cóż..... Góry Białe nie były rozległe..... (od Minas Titirit przez wschodnią granicę Rohanu i chyba tyle) co do tła to dużo rzeczy można wykombinować nie koniecznie wymyślając nowe jednostki
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Osqar

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2004, 08:29:09 pm »
Ja też osobiście zrobiłem sobie jeszcze jedną nację...
Swoją własną- dla zabawy i satysfakcji :)

Pobawiłem się trochę AB creatorem i dołożyłem do wojsk wolnych ludów jeszcze jedną nację elficką...
Ale stwierdzam- no tak, fajnie ale w sumie po co?
Przecież na siłę wypychanie nowych modeli które przecież różnią się zawsze niewiele, a statystyki mają zwykle podobne jest troche bezsensowne.
Poza tym jedna sprawa-
Elf to Elf, a Goblin to Goblin, a to skąd pochodzi to tylko kosmetyczna zmiana.
Ewentualnie można by zmodyfikować aktualne jednostki, zmieniając im uzbrojenie... Ale tworzenie nowych?
Jak dla mnie dzielenie włosa na czworo :)
Dlatego zaprzestałem tworzenia moich oddziałów 'Strazy Leśnej' ;P
b]Beware the elves...[/b]

Offline drachenfeles

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2004, 08:30:16 pm »
no offence, ale można mieć poważniejsze problemy
goblin to goblin, nie ważne skąd pochodzi.
jeśli chodzi natomiast o góry to w górskich jaskiniach, dość licznych w śródziemiu szansa na spotkanie goblina (a konkretnie orka, bo goblin i ork to to samo) wynosiła mniej więcej 9/10

Offline Ribald

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2004, 09:57:11 pm »
pozostałe 1/10 to spotkanie małego oślizgłego stwora(My Precious...) ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Rabi

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 19, 2004, 08:01:24 am »
No to gram goblinami z Gór Białych :lol: . Swoich jednostek nie będe wymyślał. Będą to te same jednostki tylko że np. królik nie będzie sie nazywał Durburz a np. Zrubrud  :giggle:

Offline Dragon Warrior

Army list- gobliny z gór Mglistych
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 19, 2004, 10:34:44 am »
1 Przepakowane
2 za tanie
3 przekombinowane ...

A swoją droga goblin z siłą 5 no bez przesady ... to kapitanowie uruków tyle nie wyciągają a chcesz zeby goblina za 15 ptk byl silniejszy ?

Pajaki watpie czy daly by sie tak latwo oswoic swojemu glownemu posiłkowi

Gobliny z D6 ... hmmm ... to juz prawie mithril ...

promień wybuchu inżyniera ... :/ 10 cm ... bezpośrednie zetknięce to już dużo jak na tania jednostke... uruki za taka zabawke placa duzo wiecej..
a i nie podales zasad detonacji

Jesli robil bym armie gobow to wymyslal bym jednostki ponizej 10 ptk a w wiekszosci ponizej 5-6

zwiadowca gobow ... nie dosz ce strasznie tani to strasznie szybki i celny :/ jak to sie ma do ork tracers ? pancerz o 1 wiekszy predkosc o 2 wieksza ... masakra

jednym słowm wiać że robiłeś nację dla siebie ;) ...
Racze dobrze przeliczyc koszt jednostek ... posprawzac prawdopodobienstwo itd  etc

ale pochwalam zaciecie ;)
n Taro Adun

 

anything