trawa

Autor Wątek: Spider-man 3  (Przeczytany 7358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bleddyn

Spider-man 3
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2004, 04:34:57 pm »
Cytat: "Beast"
BTW czemu nikt nie głosuje na Rhino lub Shockera??Ja te postacie bardzo lubię.


Właśnie dlatego nikt na nich nie głosuje :lol: .

A tak poważnie, bo to tacy mało wyraziści marvelowscy łotrzy.
Już bardziej wolę takich wrogów Spidey'ego jak Puma, czy Kraven Myśliwy.
i]Here we are. Born to be kings.
 We're the princes of the universe.
 Here we belong. Fighting to survive.
 In a world with the darkest powers.[/i]

Offline Peter

Spider-man 3
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2004, 05:34:14 pm »
Green goblin będzie spewnościął kolejnym przeciwnikiem pajączka choć może nie będzie on jedynym przeciwnikiem spider mana
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline spedi1985

Spider-man 3
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2004, 07:14:30 pm »
jak sie będom tak trzymać tej fabuły to tych goblinów jeszcze będzie a będzi:(
a ja i tak wole kolesia z "akwarium na głowie"  :|
szystko jest względne ale ja jestem bezwzględny:evil:

Offline Peter

Spider-man 3
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2004, 07:53:01 pm »
Co fakt to fakt ale pewnie zrobiął teraz goblinka a póżniej będzie też goblin trzeba będzie poczekać zanim pokarze się ktoś nowy(przynajmniej moim zdaniem ) :)
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline MuM

Spider-man 3
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2004, 01:04:08 pm »
Bardzo możliwe że w 3 częsci prócz Green Goblina 2, zobaczymy również Lizarda. Nie wiem czy będzie on pierwszoplanową postacią i wraz z Osbornem będą polować na Spidera, ale jestem przekonany że już w tej części pokażą eksperymenty Connorsa i jego przemianę.

Na Venoma nie ma szans, bo musieliby to ciągnąć w kilku częściach. Najpierw spory na linii Brock - Parker, potem podróż w kosmos syna Jamisona, a potem .... wiadomo. Chyba że powstanie Venoma wymyśliliby na nowo, ale tego nikt by chyba nie chciał.

Tym bardziej nie ma szans na Carnage'a, bo ..... <tu wstaw cały powyższy akapit> + kilka innych zdarzeń.

Rhino nigdy nie był zbyt barwną postacią, poza tym to jeden wielki przygłup. Shocker to pionek, więc nara.

Przy zabawie z Mysterio reżyser miałby spooooooore pole do popisu. To mogłoby być cholernie ciekawe. Obawiam się tylko czy nie przesadziliby z efektami specjalnymi.

Kraven Łowca - ooooooo tak, to byłoby coś pięknego.

PS.
Witam wszystkich, szczególnie ziomków ze Szczecina (bo jacyś chyba są ?)
hat we do in life, echoes in eternity

Offline pookie

Spider-man 3
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2004, 03:50:29 pm »
Co prawda, nie jestem tu modem, ale ze względu na "komiksowość" tematu apeluję o zachowanie jakiegoś poziomu dyskusji.
 for Pookie

Offline [robak]

Spider-man 3
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2004, 10:27:26 pm »
Uwazam, ze w 3. czesci zobaczymy Venoma. Zaczety zostal juz watek z austronauto Jameson'em wiec wszystko stoi na dobrej drodze. Obok Venoma moze wkroczyc takze Kingpin i Nosorozec. Co do Green Goblina bym sie jeszcez zastanowil. Jak to powiedzial moj kumpel, z dwoch wzgledow:
1) jak na 3. czesc to chyba za szybko, byl juz w czesci 1. - nudnawo
2) mysle, ze beda chcieli kontynuowac 'dramat' Osborne'a, dylematy itd.
Taka moja opinia, jak bedzie dowiemy sie pewnie za rok czy dwa.

Offline Beast

Spider-man 3
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2004, 01:24:55 pm »
Cytat: "[robak
"]Uwazam, ze w 3. czesci zobaczymy Venoma. Zaczety zostal juz watek z austronauto Jameson'em wiec wszystko stoi na dobrej drodze. Obok Venoma moze wkroczyc takze Kingpin i Nosorozec. Co do Green Goblina bym sie jeszcez zastanowil. Jak to powiedzial moj kumpel, z dwoch wzgledow:
1) jak na 3. czesc to chyba za szybko, byl juz w czesci 1. - nudnawo
2) mysle, ze beda chcieli kontynuowac 'dramat' Osborne'a, dylematy itd.
Taka moja opinia, jak bedzie dowiemy sie pewnie za rok czy dwa.


Cóż chciałbym żeby tak było.A jak będzie tak jak mówisz to jeszcze obok noso, Kingpina powinien pojawić się shocker.

Offline Eomer

Spider-man 3
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2004, 02:51:10 pm »
Po obejrzeniu drugiej częsci Spidey'ego uważam że na 99% pojawi się jakis goblin. Możliwe że z Harrego zrobią Hobgoblina. Mozliwe jest ze w trzeciej częsci to nie Harry założy strój tylko...ktoś inny. Na 75% jestem pewny że to nie Brook zostanie Venomem jak go dadza w filmie tylko sam Jameson. W 2 zaczęli jego wątek i możliwe że w trzeciej poleci z misją, symbiod go opęta i wykorzysta jego gniew do Parkera ze zabrał Mary Jane. Po tym możliwe że Venom i Harry połaczą siły by pomścić swoje krzywdy; Harry strate ojca a Jameson Mary Jane.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Rozbójnik

Spider-man 3
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2004, 02:57:27 pm »
Doskanała teoria spisku... :twisted:
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Beast

Spider-man 3
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2004, 06:33:57 pm »
Jakaś nadzieja, że nie będzie green goblina w 3, jest TU.W wypowiedzi reżysera.Nie będę cytował oceńcie sami.