Autor Wątek: LotR w Trójmieście  (Przeczytany 13988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CINEK

LotR w Trójmieście
« dnia: Sierpień 14, 2004, 07:19:58 pm »
Witam wszytskich fanów LOTR z 3MIASTA!
Jestem z Gdańska i od niedawna gram w LOTR, ale nie znam osób z mojej okolicy, które w to grają... HELP
Mam takie pytanie, a mianowicie, czy istnieje gdzieś w Trójmieście jakiś klub gdzie można spotkac kogoś kto w to gra (bo znm jeden klub, ale tam grają wyłącznie w batla), czy sa jakieś turniejeczy, czy jest jakaś liga...... bo nic nie moge znaleść, dlatego tworze taki temat i mam nadzieje, że Drach nie bedzie miał nic przeciwko temu.
Może uda się zebrać kilku fanów i coś konkretnego stworzyć, choć wiem że może okazać się to trudną sprawą, ale APELUJE :blehbleh:
Mam nadzieje, że znajde "życzliwych" ludzi z tych okolic, z którymi można się zmierzyć!
Siemanko

Offline Corum

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:05:26 pm »
Z trojmiasta jestem ja i Osqar.

Nie wiem o zadnej lidze czy czymkolwiek takim.

Jesli chodzi o jakas bitwe to oczywiscie jestem chetny.

(zmien moze nazwe na "LotR w Trojmiescie" ;))

Offline CINEK

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2004, 06:45:33 am »
No to fajnie, że jest chociaż dwoje ludzi :D
Bitwa------> super

Offline KędzioR_vo

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2004, 10:23:53 pm »
Yo Yo 3miejscy bracia ;) ja jestem z niedaleka, i nawet ostatnio myślałem nad założeniem takiego tematu  8)  w każdym bądź razie chwilowo nie mam czasu na bitwy (praca, ślub brata ;), egzaminy niedługo) no i jeszcze nie mam takiej armii, jaką sobie wymarzyłem, ale moze za jakiś czas...
P.S. jakby co... gRam  :twisted:  wiadomo czym  :twisted:
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline CINEK

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2004, 07:02:28 am »
Popieram.... Siły zła.... BAJECZKA :bite:

Offline Corum

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2004, 07:47:27 am »
Ja moge grac zarowno dobrem jak i zlem - mam gdzies 1500 pkt w kazdej armii (saurona i balroga nie licze)

Offline Osqar

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2004, 09:35:15 am »
Ja bardzo chętnie popatrzę na to ;)
Corum wie dlaczego tylko popatrzę ;)
<rotfl>
b]Beware the elves...[/b]

Offline CINEK

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2004, 10:44:57 am »
Ja mogę wystawić narazie tylko armie Isegardu na 750 punktów, ale niedługo będzie Rivendel lub Mirkwood :D
PS. Dlaczego tylko popatrzeć Osqar?

Offline Osqar

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2004, 11:05:28 am »
Mówiąc szczerze...
No to:
1) W sumie nie posiadam ani jednej własnej jednostki :P
W wieku 17 lat ciężko zarobić na coś takiego, przy równoległym opłacaniu internetu :P
Tym samym po prostu gram zawsze jednostkami które posiada Corum... A ma ich wystarczająco dużo :D

no i punkt 2... zapewne ważniejszy...
Jak potwierdzi to jedna osoba ( :P ) zbyt wielkiego talentu to ja nie mam ;)
Do tej pory na kilkanaście bitew które rozgrywaliśmy wygrałem chyba tylko 3... ( albo i 2 nawet <rotfl> )

A co do trójmiejskich bitew- Corum, proponuję po moim powrocie ( czyli 30 i 31 Sierpnia - pon i wtorek ) zagrać cos większego :D
Szczegóły lookaj na Tlena ;-)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Corum

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2004, 11:31:56 am »
Cytat: "Osqar"
Do tej pory na kilkanaście bitew które rozgrywaliśmy wygrałem chyba tylko 3... ( albo i 2 nawet <rotfl> )


trzy, Osq, trzy
na chyba 20 bitew :)

no i Obskur nie potrafi malowac

Offline KędzioR_vo

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2004, 12:23:47 pm »
wydaje mi się, że zarówno malowania, jak i kierowania armią można się nauczyć ;) ja akurat w pędzlowaniu jestem niezły, a z dowodzeniem,... jeszcze nie wiem :D i jeszcze się raczej nie dowiem :bored:
Ale za jakiś czas... bardzo chętnie powalczę z kimś, kto mi przy okazji jeszcze zasady do końca rozjaśni :)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Osqar

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2004, 12:53:21 pm »
Przy założeniu że zasady się zgadzają :)

Nie ma jak 'House rules' ;)
Coś nie pasuje- ZMIENIĆ :P

Corum- wiesz... Mówiłem Ci przecież że to będzie moja pierwsza w życiu figurka ;P
b]Beware the elves...[/b]

Offline Corum

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 18, 2004, 12:58:49 pm »
jesli chodzi o orginalne zasady, to faktycznie nie jestesmy do nich strasznie przywiazani :)

zmienilismy elronda, zasady walki i strzelania do latajacych nazguli, troche konnicy, czesto stosujemy podmianki wojownikow (np trzy wargi jako trzy jaskiniowe trolle :P )

ale przynajmniej gra jest zawsze ciekawa  :)

Offline Osqar

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2004, 01:11:37 pm »
I dzięki temu np. szykuje nam sie niezła ( heh ;P ) bitwa na jedyne 2760 punktów na stronę :D

W koncu chodzi o zabawę a nie o rywalizację :D

Poza tym nic nie jest doskonałe, i zawsze można coś poprawić :)
b]Beware the elves...[/b]

Offline CINEK

LotR w Trójmieście
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 19, 2004, 07:50:27 am »
Rozumiem Kędzior problem z zasadmi, bo ja tez nie mam mozliwości grania w to często, więc z zasadami nie do końca mi sie wszytsko zgadza.... a jak sie gra dwe bitwy na rok to chyba mozna to wybaczyć.... hahahah..... więc nie mam nawet mozliwości wypróbowania taktyki :cry:

Osqar nie przejmuj się jak mówi kędzir podobno mozna sie tego nauczyć... i ja w to wierze :P (ps. patrz na to z drógiej strony ... aż 3 to 15%)

Jak rozegracie tą wielką bitwe do może jakis raporcik by powstał... byłoby miło!!!

 

anything