trawa

Autor Wątek: X-MEN  (Przeczytany 37341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kane

X-MEN
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 29, 2002, 07:01:06 am »
Cytat: "nat"

BTW, jezeli macie okazje obejrzec ten film w divxie z polskimi napisami polecam. Ktos niezle sie napracowal, mamy tam np. doktora Jingreya, Sztorm i prof. Charlesa Euzebiusza. :)

Ha, mam tą wersję!!! :) Był jeszcze jeden kwiatek: zamiast "dzień dobry Logan" było "dzień dobry adamie" :D
A oryginalna wersja na wideo nie była lepsza. Cerebro przetłumaczyli jako Mózg.
Wolverine: "Czy ty kiedykolwiek..."
Jean: "Korzystałam z Mózgu? Nie, nigdy"
:D :D :D

Wracając do pytań:
10 - Nie widziałem starego serialu, tylko jedną część, Beyond Good and Evil i nie podobała mi się. A Evolution jest super. Szkoda że nie robiony pod starszą widownię.
odpisu chwilowo brak

Offline Macias

X-MEN
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 29, 2002, 12:42:29 pm »
kormak kiedy Jim lee rysowal new xmen?chyba cos ci sie pomylilo...
w xmen 3 powinnien byc apocalypse,natomiast wybor strykera do czesci 2 jest wedlug mnie bardzo dobrym pomyslem.
EVo byloby lepsze,gdyby nie robiono go dla WB kids,a tak mamy niestety serial dla grzecznych 15 latkow....[/quote]

Offline Thronaar

X-MEN
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 29, 2002, 12:45:30 pm »
Cytuj
1.czy uważacie ,że podzielenie X-men na dwie grupy było dobrym posunięciem
2.czy wolicie ,starych z-men czy NEW X-MEN
3.ulubiona postać z grupy
4.Ulubiony numer polskiego/zagranicznego X-men
5.najfajniejszy przeciwnik
6.którą z postaci z X-men nie trawicie
7.nowe mutanty w zespole -wada czy zaleta
8.co myślicie o origin
9. Ulubiony rysownik/rysownicy?
10.Co uważacie o kreskówkach o X-menach /x-men,x-men evolution.
11.Co uważacie o filmie X-men


1. Tak sobie, choć żeczywiście można dokładniej przedstawić losy poszczególnych mutantów, a ciągle ich przybywało.
2. Ja wolałem starych X-men (chyba głównia za to co zrobili beastowi)
3. Wolverine i Colossus. Swoją drogą szkoda blaszaka.
4. Z polskich Avalon i wyjęcie admantium Wolverinowi, z zagranicznych nawet podobały mi się odcinki z bliżniaczką Profesora.
5. Magneto, choć trochę za dużo razy go wskrzeszają.
6. Ostatnio Jugernauta i ogólnie całą dziwną grupę.
7. Zależy czy naprawdę to są nowi mutańci, czy tylko zmienili stronę lub przeszli z innego komiksu, ogólnie to coś fajnego.
8. Historia całkiem, całkiem. Ale Wolverine ciągle traci, bo niewiedza o jego przeszłości dodawała mu "uroku" A(nie mam odpowiedniego określenia).
10. Starych X-men lubiałem (na RTL puszczali kiedyś), nowych widziałem tylko troch ę i nie wiem co mam o nich myśleć - słyszałem, że takie sobie Bewery-Hills.
11. Film mi się podobał, nawet nie przesadzali z mocami (o co się bałem), a dwójka zapowiada się miło, choć mało super złoczyńców.
Nic nie zostanie zapomniane;
Nic nie zostanie wybaczone.

Offline viq

X-MEN
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 29, 2002, 02:24:45 pm »
Cytat: "Macias"
kormak kiedy Jim lee rysowal new xmen?chyba cos ci sie pomylilo...

Rysowal od pierwszego numeru. Wprawdzie komiks wtedy byl bez 'new' w tytule, ale jednak to ta sama pozycja (w koncu mamy "New X-Men" #114, a nie "New X-Men" #1)

Offline Arusiek

X-MEN
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 29, 2002, 03:30:18 pm »
chyba nawet Tm-Semic wydało zesyzt z jego udziałem (albo jako scenariusz), to był jeden z pierwszysch zeszytów w polsce

Offline KoM@R

X-MEN
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:04:22 pm »
jeśli chodzi o polskie wydanie to Jim Lee, rysował na początku 94 i pod koniec 95...
mmmm....

Offline Kane

X-MEN
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:34:21 pm »
Jim Lee rysował:
4/94 - 8/94, 1/95 - 4/95, 8/95 - 10/95.
odpisu chwilowo brak

Offline Macias

X-MEN
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:43:58 pm »
cholera,kumam o co wam chodzi,ale jimm lee rysowal "xmen" a nie "new xmen". zreszta mam prawie wszystkie jego xmeny wydane w polsce

Offline Kane

X-MEN
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 09, 2003, 04:25:13 pm »
Chciałbym też spytać ilu z Was kupuje (w miarę) na bieżąco oryginalne New i Uncanny. I czy kupujecie/lubicie serie o konkretnych postaciach, np. Wolverine.
odpisu chwilowo brak

Offline viq

X-MEN
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:12:56 pm »
Z kupowaniem jest niestety cienko, ale czytac, czytam. "Wolverine" Tieri'ego bardzo mi sie podoba. Oby sklad tworzacy ktory wchodzi w polowie przyszlego roku zajal sie seria rownie dobrze.

Offline Macias

X-MEN
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:30:30 pm »
moze i bym kupowal, ale w 3miescie slaboi z originsalami z marvela (za to z dc troszku mozna dostac)

Offline KoM@R

X-MEN
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 09, 2003, 06:05:23 pm »
Cytat: "Macias"
moze i bym kupowal, ale w 3miescie slaboi z originsalami z marvela (za to z dc troszku mozna dostac)


jeżeli nie ma się gdzie kupić watro wejść na stronke www.marvel.com
często zamieszczne sa tam komiksy ,na razie mozna za friko przeczytać mozna:
uncany x-men:410,411,417,418
ultimate x-men:1,2,3 ,28
x-treme x-men:20
x-static:6
wolwerine:181
puniszher/wolverine;18
new x-men 136
wolverine/hulk:11
łącznie 14 komiksów z naszymi ulubionymi x-menami
mmmm....

Offline viq

X-MEN
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 09, 2003, 07:47:38 pm »
Z czego wiekszosc to jedynie 11(bodajze)stronicowe "zapowiedzi" komiksow, ktore ukaza sie w najblizszym czasie.

Offline Kane

X-MEN
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 09, 2003, 08:04:11 pm »
A dawniej można było nawet ściągać te komiksy z ich strony i odtwarzać w specjalnym playerze. Eh, byłem dzięki temu w miare na bieżąco z Ultimate X-Men i ściągnąłem sobie Origina.
A teraz tylko te kilkustronicowe zapowiedzi których mi się nie chce nawet czytać.
odpisu chwilowo brak

Offline Killah

X-MEN
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 11, 2003, 10:25:47 pm »
Kupuje-jak najbardziej. Z tym, że komiksami, na które uważam za warte tych 15-20 zeta to "Uncanny X-Men" za czasów Joe Madureiry, a także X-Treme X-Men (ze względu na rysunki, of course).  Z współczesnych komiksów Uncanny X-Men, New X-Men, Exiles, czy tam inny Wolverine nie rusza mnie na tyle, abym chciał wydać na nie tyle pieniędzy...jedynie Ultimate X-Men, ale po co sprowadzać, skoro niedługo będzie je można nabyć u nas....

Co do 2-ej części, to jest to kwestia, jacy ludzie je tworzą, ale ogólnie nie przepadam...choć akurat w/w. Wolverine Tieri'ego i Chena był bardzo dobry...
Pain don't hurt" - Patrick Swayze