Autor Wątek: The Amazing Spider-man  (Przeczytany 7438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
The Amazing Spider-man
« dnia: Sierpień 16, 2004, 02:02:47 pm »
No to już wiadomo, nową serią DK będzie The Amazing Spider-man za 5,9 PLN.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Fenrir

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2004, 02:16:09 pm »
a jakze. Ciesze sie, nawet ta zlotowke jakos przelkne, to i tak duzo lepiej niz u Mandry.

Offline burberry

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2004, 02:23:36 pm »
Jasne, że się, kuźwa, cieszę. Długo na to czekałem i w dupie to ja mam tę złotówkę, taki radosny jestem. Może kupię nawet Extra DK, albo namówię braciaka, by mi wydawnictwo wcześniej nie padło! ; ]

BTW już miałem zakładać topic, he, he. Naprawdę, aż wrzasnąłem ze szczęścia - a taki warlock był mądry, że nie będą odgrzewać kotletów, he, he... : )
Bóg Cię kocha

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2004, 02:30:59 pm »
Cytat: "Filarecki"
 
BTW już miałem zakładać topic, he, he.  


Tak naprawdę temat o tożsamym tytule już istnieje, nawet ma 10 stron, ale że dotyczy również w sporej części sytuacji Fun Media :roll: , uznałem za stosowne założyć nowy i nawet opatrzyłem go dobrą ankietą.

(Łapiecie? Dobry komiks - DOBRA ankieta! HA! Ja się zabiję!  :roll:  )
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2004, 02:31:41 pm »
Cytat: "Filarecki"
Jasne, że się, kuźwa, cieszę. Długo na to czekałem i w dupie to ja mam tę złotówkę, taki radosny jestem. Może kupię nawet Extra DK, albo namówię braciaka, by mi wydawnictwo wcześniej nie padło! ; ]

BTW już miałem zakładać topic, he, he. Naprawdę, aż wrzasnąłem ze szczęścia - a taki warlock był mądry, że nie będą odgrzewać kotletów, he, he... : )


nie buj sie rodaku....dk nie padnie....a ja sobie tak z sentymentu kupie asm ....hyba ze brat juz to uczynił....
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline Borys

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2004, 03:17:04 pm »
Jasne, że się k***ewsko cieszę. Tylko powiedzcie mi czy to: "Z cała pewnością będziemy kontynuować przygody Pająka z serii Amazing Spider-Man tej samej, której domagaliście się w postach, mailach i listach przychodzących do redakcji." znaczy, że będą kontynuowac v2 od momentu po numerze z Fun  Media? bo troche to nieprecyzjne. Tak czy inaczej fajnie jest. A tą złotówkę mam w dupie, rzucam palenie, więc będę mniał więcej kasy :twisted:
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Gashu

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2004, 04:30:54 pm »
Historię rozpoczetą przez fun media koniecznie trzeba zakonczyc - jest ona konieczna do zrozumienia kolejnych "Spiderow" Straczynskiego.  Z drugiej strony jednak dla ludzi, którzy nie zapoznali się w jedynym wydanym przez FM  numerem - kontynuacja może być niezrozumiała - ciekaw jestem od którego od którego oryginalnego numeru będzie nam dane śledzić przygody Pająka ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Beast

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2004, 04:34:30 pm »
Ogólnie "czesze" się.Ciekawe tylko co z spectacular :?

Offline Wronman

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2004, 04:57:15 pm »
DK ma zaczac od numeru ktory juz u nas wyszedl...tzn. zostanie on wydany drugi raz...to chyba lepiej biorac pod uwage, ze nie kazdy go ma

Co do Spectacular to ponoc wyniki sprzedazy ma niezle...A co do dalszych jego losow dezycja jeszcze nie zapadla (wnioskuje z notki na stronie DK)

Ja i tak kupowalbym oba wydawnictwa ze Spiderem, biorac pod uwage, ze Amazing jest swietne a i Spectacular bardzo sie rozkreca pozniej..Historia, ktora teraz (w USA) sie rozgrywa jest naprawde interesujaca - bardzo chcialbym zeby obie serie byly kontynuowane

Offline Beast

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2004, 05:17:18 pm »
Cytat: "Wronman"
DK ma zaczac od numeru ktory juz u nas wyszedl...tzn. zostanie on wydany drugi raz...to chyba lepiej biorac pod uwage, ze nie kazdy go ma

Co do Spectacular to ponoc wyniki sprzedazy ma niezle...A co do dalszych jego losow dezycja jeszcze nie zapadla (wnioskuje z notki na stronie DK)

Ja i tak kupowalbym oba wydawnictwa ze Spiderem, biorac pod uwage, ze Amazing jest swietne a i Spectacular bardzo sie rozkreca pozniej..Historia, ktora teraz (w USA) sie rozgrywa jest naprawde interesujaca - bardzo chcialbym zeby obie serie byly kontynuowane


Tak wiem też czytałem notke ze strony DK.Chciałbym żeby Spectacular  był wydany do końca (zanim dk upadnie ;) ) bo jestm ciekaw jak to wszystko się skończy!

Offline burberry

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2004, 05:45:06 pm »
Historie, które rozpoczęli na pewno wydadzą do końca.

Numer wydany przez Fun Media będzie powtórzony - i dobrze, zawsze chciałem mieć drugi egzemplarz : ), bo zajebiście mi się ten komiks podoba.

Za 6 zeta to cena niesamowita, szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę, że połowa forum szczała ze szczęścia na cenę FM. Oby tylko nie przerywali serii. Dobrze, że zakończyli syfiarską Soul Sagę, choć nie w porządku było robienie czytelnika w bambuko - wydali serię niedokończoną. Zważywszy na to, że SS #3 trochę będzie leżała w empikach jeszcze, niedobrze zrobili, informując na wwww, że historia jest, jaka jest. Hm....  :roll: Ale tym się nie przejmuję. : )
Ogólnie jestem bardz radosny, tym bardziej, że przez ostatni tydzień szczerze zwątpiłem w powrót Pajęczaka do Polski "w glorii i chwale", jak to pięknie ujął Arek. Życzmy powodzenia.
Bóg Cię kocha

Offline nori

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2004, 08:14:17 pm »
Koniec SS poczatek SM
HIP HIP HURA !!!
;-)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Wojtpil

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2004, 10:28:15 pm »
I bardzo dobrze.
Mam jakoś sentyment do tego komiksu - rok temu kupiła mi go żona na straganie w Ustce. To było na naszej podróży poślubnej.

Od tego czasu jestem szczęśliwym żonkosiem no i kupuję znowu komiksy (na nowo po chyba 8 latach).

A sam komiks gdzieś mi wcieło tak więc ciesze się z reedycji.
Pożyczyłem komuś go no i ...


 :P
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline lone_wolf_in_run

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2004, 10:14:02 am »
Fajnie, że ASM w końcu wyjdzie,- Straczyński zrobił komiks, w którym przeważają wątki obyczajowe (oczywiście pomijając początkową historię z Morlunem) - sporo Parkera jako nauczyciela, kwestia jego relacji z ciocią May, próby zejścia z MJ itp. Ciekawe jak przyjmą go mniej wymagający czytelnicy DK i jak zostanie przetłumaczony - teksty Sidera często rażą infantylnością, ale w sumie są nawet śmieszne...Ogólnie duży plus dla DK...

Offline bogow

The Amazing Spider-man
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 17, 2004, 11:18:01 am »
Dobrze, że się w końcu zdecydowali na wydawanie Amazing SM, choć pewnie niektórzy będą marudzić, że za dużo pajęczaka w DK. Zbliżająca się premiera SM2 też musiała jakoś na tym zaważyć :)
Ja wogóle cieszę się z każdego przedsięwziecia JMS, które pokazuje się w Polsce. Po prostu tak tak już mam od Babylonu 5 :)

 

anything