trawa

Autor Wątek: Ulubiona Armia  (Przeczytany 13128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gue'vesa'El Holton

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 27, 2003, 04:04:24 pm »
dlatego nowe są duuużo lepsze. Ten "wbudowany stegadon helm" u nowych saurusów nieźle wygląda..
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline Błaszczu

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 07, 2003, 10:45:13 am »
wogóle nowe figsy roXX
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272

Offline Halfing

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 07, 2003, 01:34:26 pm »
Szczególnie cameleony ze swoimi wytrzeszczami i skręconymi ogonkami

Offline Fuczak

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 11, 2004, 07:42:21 pm »
JA powiem jedno Futrzaki co kolwiek kto o nich powie zlego ja na to nie bacze fuczaki i tyle są naprawde cool dragusie ambushowcy pestigory poprostu  :wookie:
here is no escape from Chaos ...

Offline Ogoo1

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:34:39 pm »
Cytat: "Fuczak"
JA powiem jedno Futrzaki co kolwiek kto o nich powie zlego ja na to nie bacze fuczaki i tyle są naprawde cool dragusie ambushowcy pestigory poprostu  :wookie:


To jest post na który czekałem cały tydzień  :bored:  :bored:

Pozdrawiam

Offline dzik1

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 12, 2004, 01:54:10 pm »
Empire. Armia daje duzo mozliwosci. Ulubione jednostki to Steam Tank, GreatSwords. Flaggelants. Sa to jednostki które przetrzymaja prawie wszystko. Odobina szczescia z artyleria sprawi ze tylko scouci przeciwnika beda mieli glos. Armia przegieta, nawet w piatej edycji masakrowala

Offline Cyel

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 12, 2004, 03:16:41 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Cytat: "Fuczak"
JA powiem jedno Futrzaki co kolwiek kto o nich powie zlego ja na to nie bacze fuczaki i tyle są naprawde cool dragusie ambushowcy pestigory poprostu  :wookie:


To jest post na który czekałem cały tydzień  :bored:  :bored:

Pozdrawiam


Eee tam, mozna to było zrobic lepiej, zobacz tutaj :

JApowiemjednoFutrzakicokolwiekktoon ichpowiezlegojanatoniebaczfuczaki itylesąnaprawdecooldragusieambushow cypestigorypoprostu  :wookie:

Choć musze przyznać, że trochę kusiło mnie zostawienie jednej spacji z oryginału: pomiędzy >co< i >kolwiek< :)

Sorry za spamowanie, ale taka perła jak post imć Fuczaka zasługuje na to, żeby ją zauważyć i docenić. IMHO.

Offline Manfred

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 12, 2004, 03:37:01 pm »
Gram Vampami  :) ale ostatnio zaczołem grać O&g  :twisted:  i na nich oddałem głos. Armia orksów pasuje mi dlatego że :::::
Mają fajne figsy, dużo możliwości zrobienia dobrej armijki w pytę hero i lordów
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Sigmar

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 12, 2004, 05:56:48 pm »
Witam

Ja gram Imperium. W mojej armii większość oddziałów to podstawowa piechota (halabardnicy, włócznicy, miecznicy i karabinierzy). Wspaniałych Mieczników nie używam wogóle bo mi nie pasują do armii (trochę to dziwne ale mam swoją wizję jak powinna wyglądać moja armia). Jeśli chodzi o figurki to nie są złe, choć mogły by być lepsze.

Offline Dark master

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 12, 2004, 10:39:45 pm »
a ja gram DE nafspanialsza rasa w WFB. Moja armie opieram na Defancie i jest mi z tym dobrze poniewarz jak na razie moi system przykrałem bardzo nie wiele bitew. musze przyznac ze wykombinowanie czegos w DE jest naprawde ciezki pozdro :wall:
iemny Mistrz-Prawdziwy Mistrz

Offline Argon

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 13, 2004, 03:42:43 pm »
Ja tam uwielbiam Vampierze. Uwielbiam hordy nieumarłych które wprost zwalają się na wroga, więcej robiąc własną masą swojego ciała niż umiejętnościami walki :] Co prawda łatwo zrobic z tej armii super hiper wymiatających rzeźników, ale ja bardziej wole powkurzać wroga lahmiami albo latajacymi wampierzami :]
esymista to poinformowany optymista.

Offline Saise

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:23:27 am »
Tk i Bestmani rulez.

TK - Fear, klimat, katapulty i scorpiony :)
Beasty - Liczne HTH, ostra jazda, modlenie się by przeciwnik nie miał Power-Defensa :)
lt;b>Batllecry of the Tzaangors:
'We'ree Change yourr life!'</b>

Offline Ogoo1

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:28:32 am »
Cytat: "Dark master"
a ja gram DE nafspanialsza rasa w WFB. Moja armie opieram na Defancie i jest mi z tym dobrze poniewarz jak na razie moi system przykrałem bardzo nie wiele bitew. musze przyznac ze wykombinowanie czegos w DE jest naprawde ciezki pozdro :wall:


Tak defence DE jest na prawdę ciężki, nie wiem jak da sie tym grać :roll: . Nie chce być upierdliwy ale z polaka chyba leżysz ;).

Pozdrawiam

Offline Dark master

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 14, 2004, 08:23:39 am »
Kazdemu zdarzaja sie błedy :evil:
iemny Mistrz-Prawdziwy Mistrz

Offline Tigerius

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 14, 2004, 09:42:03 pm »
Ja gram chaosem ponieważ
a) każdy cwaniak umie strzelać ,a piwalczyć już nie każdy :twisted:
b) armia ciemności
c) lubię puszeczki :)
d) duże zróżnicownie jednostek
e) w V edycji miałem darmowy army book od kumpla :lol:
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

 

anything