Autor Wątek: Ulubiona Armia  (Przeczytany 13100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łucznik

Ulubiona Armia
« dnia: Grudzień 27, 2002, 06:31:24 pm »
Chcę żebyście napisali coś o swojej ulubionej armi i o jednostkach z tej armi

Offline yanczi

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2002, 07:57:15 pm »
HMMM  ja gram de bo sa dobre w bitwie jak sie umie grac i zna sztuczki :) a pozatym maja najfajniejsze figurki i potwory
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline SoCiu

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2002, 08:47:26 pm »
powiem tak gram DE ponieważ:
a) ma super figsy
b) według mnie najlepszy klimat(niestety forgotteny czytałem z drowami:/)
c) ta armia nie jest przegięta
d) trzeba sie napracować żeby wygrać a to daje satysfakcje
e) ma duże możliwości w budowie armii
ww.s.p.glt.pl

Offline Halfing

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2002, 08:54:02 pm »
Gram Bretonnią gdyż ta armia jest wg. mnie dobrze wywarzona względem innych, a poz to podobają mi się figurki z tej armi. Lubię jej klimat i lubię także grać kawalerią a tego chyba tu nie brakuje ( mam nadzieję) :?:  :D

Jankiel

  • Gość
Ulubiona Armia
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2002, 10:28:46 am »
Zgadzam się ze wszystkim, SoCiu, poza "e". Możliwości budowy armii są bardzo ograniczone. Słabi bohaterowie uniemożliwiają skupienie się na hth, słabe jednostki niemalże wymuszają używanie RBT. Stupidity nie pozwala na zbudowanie armii stricte kawaleryjskiej, ograniczona magią poważnie ogranicza możliwość oparcia się na czarodziejkach.

Offline Piotr Mazurowski

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2002, 10:36:25 am »
Jankiel - dobrze mówisz. Też mogę potwierdzić, że Sociu ma rację co do wszystkiego oprócz punktu "e". Niestety, żeby mieć jakiekolwiek szanse na większym turnieju gracz DE jest bardzo ograniczony w wyborze jednostek. Ktoś, kto postawi na korsarzy, spearmenów, black guardów albo panienki z, he, he, he, kociołkiem, będzie tylko dostarczycielem punktów dla przeciwników.

DE to bardzo klimatyczna armia. Gram nią od mniej więcej dziewięciu lat i strasznie mnie wkurza, że w tej edycji jest taka słaba.

Offline PhoboS

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2002, 10:44:53 am »
Dla mnie krasnale to super armia - podobja mi sie styl gry... nie znam jeszcze zasad :| i nie wiem skad mam sie ich nauczyc... no ale jak narazie to sie orientuje tylko troszke i wlasnie na tej podstawie mowie ze dwarfy maja super styl - albo stac i strzelac albo jechac do przodu :D
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Gotrek

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2002, 11:26:45 am »
Pisze sie Dwarfs, nie Dwarves!  :roll:
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Wręcemocny

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2002, 12:27:56 pm »
ja gram krasnalami bo mają ładne figurki ( długobrodzi i slayerzy rządzą) i super klimat. Poza tym mają fajne maszyny

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Imperialista
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2002, 02:09:18 pm »
Gram Imperium bo:

A) Jak się chce można stworzyć Armię o ekstra klimacie pasującym do świata Warhammera
B) Duży wybó jednostek co pozwala na tworzenie wielu ciekawych rozpisek i taktyk
C) Fajne figurki
D) Tanie w wystawianiu i w kupnie.

Offline Raistlin

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2002, 02:15:51 pm »
ja gram de, bo mi sie podobaja, gram dwarfami bo tez mi sie podobaja, de wybralem za modele, dwarfy tez, gram akurat tymi dwiema , bo strategie grania nimi sa rozne, i wogule gra sie nimi zupelnie inaczej i to sprawia mi przyjemnosc, jakies urozmaicenie
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline yanczi

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2002, 03:17:50 pm »
Cytat: "Jankiel"
Zgadzam się ze wszystkim, SoCiu, poza "e". Możliwości budowy armii są bardzo ograniczone. Słabi bohaterowie uniemożliwiają skupienie się na hth, słabe jednostki niemalże wymuszają używanie RBT. Stupidity nie pozwala na zbudowanie armii stricte kawaleryjskiej, ograniczona magią poważnie ogranicza możliwość oparcia się na czarodziejkach.


hmm  no nie wiem czy tak do konca punkt e sie nie zgadza prawie wszyscy niewtajemniczeni sadza, ze cold-one sa slabi  mala sila po szarzy glupota  .. . . . . .  .Ale w realiach wyglada to tak 5 cold-one (full comand z sztandarem +k6 do szarzy  + hydra baner + lord ) (moze byc zawsze kostka 10 ) i mamy pieciu jezdzców z 10 ataków cold-one z sila 4 i 9 ataków z sila 5 i  5 ataków z sila 8 (rekawiczka)  a co glupotu to biore ld highborna 10  i spox git odzial szarzyjacy na 15-20 cali a co do czarów to niema jak dwie czaro na pegazach za wrogie z black horrorem i dumboltem
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline PhoboS

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2002, 04:07:35 pm »
Szczegolnie czolgi imperium sa niezwykle tanie...
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Tanie imperium
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2002, 04:40:22 pm »
Czołg jest drogą figurką ale przecież początkujacy gracz nie kupi sobie od razu czołgu. I jest to wyjątek od reguły. Porządną imperialna armię fajnie wyglądającą można złożyć za naprawdę nie wiele w porównaniu z innymi rasami.

Offline Gorbad

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2002, 04:56:10 pm »
Była juz taka ankieta.
Gram orkami bo są fajne
WWWWWAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHH!!!!!!!!