Autor Wątek: Ulubiona Armia  (Przeczytany 13133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mycek

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 28, 2002, 05:38:59 pm »
Ja gram Imperium ponieważ akurat w tej armi podoba mi się
wszystko  oprócz strzelców.

Offline Vatt'ghern

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2002, 06:18:18 pm »
Cytat: "sauronn6"

mamy pieciu jezdzców z 10 ataków cold-one z sila 4 i 9 ataków z sila 5


chyba nie kumam, jak to mozliwe. cold one'y maja tylko po jednym ataku, knights tez, poza czempionem, wiec liczby te powinny chyba wygladac tak: 5 a s4, 6 a s5. pytanie drugie: czy rekawiczka daje +1 a? bo lord powinien miec chyba 4 a?

Offline Halfing

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2002, 09:50:45 pm »
Jeden magiczny sztandar daje +d6 do szarży a drugi daje +1 atak dla wszystkich w oddziale nawet dla coldów

Offline veyDer

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2002, 07:27:52 am »
+1 atak w pierwszej rundzie każdego starcia. Jest to jeden z nielicznych magicznych przedmiotów, których używam.
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Thronaar

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2002, 01:13:31 pm »
Gram Krasnoludami, za ich upór (Ld 10), maszyny i klimat.
Ankieta była, ale niepełna (chyba), pozatym ta też jest niepełna, bo nie ma Chaos Dwarfs.
Nic nie zostanie zapomniane;
Nic nie zostanie wybaczone.

Offline Piotr Mazurowski

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2002, 01:40:46 pm »
Cytat: "Thronaar"
Gram Krasnoludami, za ich upór (Ld 10), maszyny i klimat.
Ankieta była, ale niepełna (chyba), pozatym ta też jest niepełna, bo nie ma Chaos Dwarfs.


Nie ma też DoW

Jankiel

  • Gość
Ulubiona Armia
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2002, 03:55:28 pm »
Taki oddział CO knightów kosztuje z 750 pts. Za to można wystawić smoka i dwa RBT. Wierzcie mi, naprawdę zrobią dużo więcej. Taki oddział to zaledwie 7 modeli (średnio 100 za jednego :wink: ), a wystarczy jakiś magic missile, czy nawet salwa z hangunów i pół oddziału idzie w piach.

Offline Piotr Mazurowski

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2002, 05:02:51 pm »
Cytat: "Jankiel"
Taki oddział CO knightów kosztuje z 750 pts. Za to można wystawić smoka i dwa RBT. Wierzcie mi, naprawdę zrobią dużo więcej. Taki oddział to zaledwie 7 modeli (średnio 100 za jednego :wink: ), a wystarczy jakiś magic missile, czy nawet salwa z hangunów i pół oddziału idzie w piach.


Żeby stracić pół oddziału CoK od jednej salwy handgunnerów, to trzeba mieć po prostu pecha. A jak ktoś ma pecha, to i smoka od jedego strzału z armaty straci.

Pewnie że smok jest fajny. Tylko zawsze mam jakieś takie opory przed ładowaniem takiej ilości punktów w jedną figurkę. Zwłaszcza od czasu, gdy na pewnym turnieju 4 goblińskie bolt throwery rozstrzelały mi smoka w dwie rundy  :D

Malkor the Dark Elf

  • Gość
Cold One Knights
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:37:02 pm »
Ilu handgunnerów?  licząc na te 750p bedzie to okolo 90. Wiec nie wierze by nie roztrzelali ci tego oddzialu. A tak serio to przeciwnik w takim wypadku za te 750 punktów wystawi masę jednostek które rozwala cie masowo. Moj kumpel grajacy chaosem wystawia o niebo lepszych Knightow z Championem za mniej punktów.

P.S
Cold One Knights i tak są jedna z najfajniej wygladajacych figurek w battlu a taki klocek 10 to pięknie prezentuje się na polu bitwy.

Offline Bemol

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2002, 08:06:17 pm »
Gram Dwarfami ponieważ podobają mi się ich figurki (przede wszystkim Slayers :twisted: ) oraz ich życie urozmaicone polowaniami na gobliny :twisted:  :twisted:
iecz przeznaczenia ma dwa ostrza
Jednym jesteś ty.
Drugim...  jest śmierć?

Calanthe

Offline Łucznik

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2002, 08:21:04 pm »
We polują na wszystko co wejdzie do lasu i to jest fajne bo nigdy nie wiadomo na co się trafi.

Offline mycek

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2002, 08:34:22 pm »
taka kinderniespodzianka

Offline Wręcemocny

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2002, 09:12:59 pm »
dzisiaj miałem okazję zobaczyc taką kostkę cold onów z hydra bannerem i highbornem z rekawiczka. Wszysko oprócz highborna zginęło po jednym strzale salamandry.  Za tyle punktów można było wystawic cos duuuuuużo lepszego.

Offline yanczi

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2002, 09:19:42 pm »
Niezapominaj ze  ten  sam highbornm z 3 cold-one zabil slana i salamandre  2 tury puzniej na luzie  :twisted:
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Wręcemocny

Ulubiona Armia
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2002, 12:14:20 pm »
Cytat: "sauronn6"
Niezapominaj ze  ten  sam highbornm z 3 cold-one za bil slana i salamandre z 2 tury puzniej na luzie  :twisted:

 highborn z rękawiczką był niezły to trzeba przyznac ale same coldony niezdziałały wiele. Zniszczyły chyba jeden regiment skinków i potem wykosiła je salamandra.Czy to było opłacalne?

 

anything