trawa

Autor Wątek: PS2  (Przeczytany 82488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

PS2
« dnia: Sierpień 21, 2004, 03:03:27 pm »
glowna mysla zalozonego przeze mnie tematu jest wymiana pogladow jedynie na temat gier na te konsolke.
inna sprawa ze jako calkiem swiecy posiadacz konsoli chcialbym poznac stare tytuly godne uwagi ktore byc moze przeoczylem swego czasu czytajac pisma konsolowe.
ciekaw jestem czy sa tu w ogole jacy kolwiek (szczesliwi) posiadacze tej cudnej maszynki :P

piszcie duzo i na temat ;)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Khorne

PS2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2004, 03:16:38 pm »
Final Fantasy VII !!! Właściwie najlepsza gra na PS(X) jaka kiedylowiek powstała(no,moze oprócz Soul Calibur 1,2 i Tekkena)...być może nie grałeś jeszcze w zarąbiastego Crasha Bandicoota-WYMIATA!!Najlepsza platformówka jaką człowiek wymyślił,niech się schowają Kroki i inne tam Rajmany!
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2004, 03:25:02 pm »
w FFVII gralem na PieCu ...owszem baardzo mnie wciagnela. jutro chce kupic sobie FFX (w platynie) bo slyszalem ze rowniez bardzo dobry od wielu jush znajomych graczy. takze to biore w ciemno.
co do Crasha to owszem jest a raczej byl rewelacyjny. teraz uwazam ze najlepsza zrecznosciowka to zdecydowanie Jak II Renegade. ta gra wymiata! megamiodzik :)
na PSX najbardziej podobala mi sie gra Vagrant Story i chcialbym ja sobie nabyc tylko niestety nigdzie nie moge znalezc angielskiej wersji :(
co do fighterow to Tekken jakos nigdy do mnie nie przemawial tak bardzo jak Soul Calibur na DeCeka. teraz czekam az SC2 pojawi sie w platynie i lykam go z miejsca :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2004, 06:48:35 pm »
uhm widze ze nie ma tu zadnych posiadaczy tej konsolki ...myslalem ze wymienie poglady z innymi. no ale trudno, musze obejscsie smakiem trudno! :(
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Achilles

PS2
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2004, 06:49:45 pm »
Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Gashu

PS2
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2004, 06:52:32 pm »
Cytat: "Achilles"
Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)


Czy tylko ja nie mogę znaleźć żadnego czasownika w tej wypowiedzi   :x  :P  ?
Cofamy się do epoki kamienia łupanego.   :bored:
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Achilles

PS2
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2004, 06:53:11 pm »
Cytat: "Gash"
Cytat: "Achilles"
Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)


Czy tylko ja nie mogę znaleźć żadnego czasownika w tej wypowiedzi   :x  :P  ?
Cofamy się do epoki kamienia łupanego.   :bored:


ja ciebie maczuga! Zmiażdze!  Skandaliczny post z ortografią trolla. Przepraszam :(!!
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2004, 06:55:18 pm »
no to Achilles dal popis :P

j sobie aktualnie pykam w Final Fantasy X. tylko cholera nie mam za bardzo czasu sie wciagnac bo musze sie uczyc do kampanii wrzesniowej.
a dla ludzi lubiacych gry sportowe goraco polecam SSX3, szczegolnie ze teraz jest w platynie za niewielkie pieniadze mozna nabyc najgenialniejsza gre sportowa wszechczasow. co prawda malo ma wspolnego z realizmem ale miodem ocieka niesamowicie :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Achilles

PS2
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2004, 07:52:08 pm »
Cytat: "zim"
no to Achilles dal popis :P


Heh popis... żałosny ....
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2004, 08:26:20 am »
hmm widze ze nie ma tu posiadaczy tej cudnej zabaweczki ...lub tesh nie chca sie ujawnic. no nic trudno :(
najwazniejsze ze jush niedlugo wychodzi Burnout3 i zaczyna sie ostra jazda bez trzymanki jush od tego weekendu.
chlip a ja w poniedzialek mam ostatnia poprawke a tu taka demobilizacja nadchodzi...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline SickBastard

PS2
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2004, 12:31:29 pm »
zim: swojego czasu to byłem wielkim fane PS2. zagrywałem się w nią do upadłego, czasem zarywałem szkołę, bo strasznie wciąga.

z takich super gier to polecę Ci niestety tylko takei starsze, od ponad roku nie mam konsoli - sprzedałem.

Moim zdaniem warto zaopatrzeć się w "FFX" (edit: którego już  kupiłeś - włąśnie zobaczyłem :P), bo to świetny RPG z klimatem i zapewni Ci kilkadziesiąt godzin grania. Super gra to "RING OF RED" - II wojna światowa zkończyła się troche inaczej, bo powstała nowa broń Wezyry (czyli poprostu mechy). "RoR" to taktyczna gra z elementami strategii. Gra się bardzo długo i jest dość ciężka... z zręcznościówek to polecam "Devil may cry" 1 i 2, mojego ukochanego "Metal Gear Solid" i "Omnimushe" - gra w samurajskich klimatach. ze strzelanek to najlepsza jest "TIME SPLITERS 2"!! gra ma super grywalność, masę bonusów i kreator aren do deathmachy. to byla ostatnia gra jaką mój brat kupił na PS2 i graliśmy tylko w nią ze 3 miesiące po kilkanaście godzin tygodniowo. fajne też są gry z serii "Medal of Honor". nie polecam za to 'Quake3' bo się kijowo gra i pad jest ogólnie do kitu w tej grze

Na imprezach to  zawsze królował u nas "WWF SMACKDOWN4: SYM" - mega wypasiony wrestling z możliwością robienia własnej postaci i wczepienia jej ogromnej ilości ciosów (GIGANTYCZNEJ) - ta gra ma najBardzie rozbudowany kreator jaki widziałem!!  

z wyścigów i sportowych  to niczego nie miałem bo nie lubię. chyba że "JET SET RADIO" - to jest fajna gierka z super muzą :)

jezeli szukasz grę "Vagrant Story" to zajrzyj do czasopisma PSXExtreme i tam masz adres sklepu, któregoś z redaktorów. koleś załatwia gry i potrafi znaleźć wszsytko, to nie będzie jakoś drogo bo niedawno widziałem jeszcze tą grę i była sporo poniże 100 zł.

chętnie pogadam o konsolach bo dluugo miałem z nimi do czynienia i sporo czasu na nie straciłem :)

Pozdrawiam

SICK

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2004, 03:26:51 pm »
no w koncu cos ruszylo :) mam nadzieje ze to nie jednorazowy podryw hehe.

tak na powaznie to aktualnie zagrywam sie w JAK II RENEGADE genialna zrecznosciowka!! zakochalem sie naprawde i rewelacyjny przesmiewczy klimat. bardzo malo gagow robionych na sile wiec generalnie przy kazdym przerywniku geba mi sie cieszy :)

kolajena gra w ktora jakis czas temu gralem sporo to ONIMUSHA 3 generalnie przeszedlem ja do konca mozna powiedziec. jedynie Nobunagi na koncu nie pokonalem ale niestety musialem gre oddac :( bardzo przyjemnie bede te gre wspominal. ok 12 godzin naprawde wciagajacej i nienuzacej ani przez chwile gry. POLECAM!!

jush niedlugo jak wspomnialem wyzej wpadnie w moje roztrzesione lapki BURNOUT 3 cos czuje ze nie odejde od konsoli za szybko :P

a w padzierniku przeciez ma byc PRO EVOLUTION SOCCER 3. na szczescie nadchodza dlugie jesienne i zimowe wieczory :P jush zaczynam wspolczuc mojej kobietce hehe ;)

no i czekam przede wszystkim na SOUL BLADE II w platynie co bym mogl sobie w koncu kupic :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2004, 03:30:25 pm »
ahm no i zapomnialem dopisac ze czekam z niecierpliwoscia na COLIN McRAE RALLY 2005 jush pod koniec wrzesnia. hehe bedzie mial ostra konkurencje w postaci B3 :)

no i na jesieni ma wyjsc DEF JAM: FIGHT FOR NY to bedzie idealna gra imprezowa. ehh nie ma to jak od czasu do czasu party samcow przy pifku i konsoli. dobrze ze nie urodzilem sie ze szparka miedzy nogami :P :P :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline SickBastard

PS2
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2004, 04:20:07 pm »
Cytuj
no i czekam przede wszystkim na SOUL BLADE II w platynie co bym mogl sobie w koncu kupic


chodzi rozumiem o SOUL CALIBURE II ? ostatnio odświerzyłem sobie pierwszą część tej zajefajnej gry i chyba żadne mordobicie się nie umywa. z tego co wiem to w części 2 jest postać zrobiona przez McFarlane'a (twórca Spawna), na PS2 bonusem jest ktoś z Tekkena (?), a na X-Boxie jest ukrytą postacią właśnie Spawn.

Cytuj
no i na jesieni ma wyjsc DEF JAM: FIGHT FOR NY to bedzie idealna gra imprezowa.

a co to?

ja bym czekał na nowe GTA:SA. to jako pierwsze wyjdzie na 'plejaka', a że z zapowiedzi wynika ze jest 3 razy większa i 6 razy dłuższa od VC to zapowiada się wiele godzin grania. zresztą na PS2 wychodzi tyle gier że  czasami było trudno wybrać to co się chciało...  ;)

Offline Osqar

PS2
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2004, 04:51:27 pm »
TEKKEN :D
Uwielbiam tą grę ;D
b]Beware the elves...[/b]

 

anything