Autor Wątek: Fight Night Round 4  (Przeczytany 25240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dawid N

Fight Night Round 4
« dnia: Lipiec 10, 2009, 06:13:40 pm »
Co sądzicie o tej grze? Mnie się ona bardzo podoba. A Wam?
Moim zdaniem mimo wszystko gra ma kilka wad:
1)Komentarz
2)Nokaut, który wygląda mało naturalnie. Oczywiście, ten w trzeciej części był przesadzany (łamane kości etc.), ale obecny wygląda za delikatnie. Powtórki też są mniej efektowne, ale do nich można się przyzwyczaić.
3) Podczas walki gra często źle pokazuje pasek wytrzymałości naszego przeciwnika. Udało mi się trzykrotnie znokautować oponenta w pierwszej rundzie, a on mimo wszystko miał tak samo długi pasek - żal.

A Wy coś znaleźliście ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 08:26:29 am wysłana przez Dawid N »

Offline Skrzydlaty

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2009, 02:31:18 am »
Jeżeli rozpoczynasz nowy temat - napisz coś więcej, wykaż się konkretną inicjatywą. Pojedyńczymi spostrzeżeniami dzielimy się chociażby w temacie "Xbox 360".

Póki co daję czas na rozwinięcie posta, później ewentualnie usunę.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2009, 07:37:47 am »
Dawid --> Trzeba było poczekać z tematem, do publikacji Twojej receznji, którą wszyscy mogą przeczytać TUTAJ.

Skrzydlaty --> Zmień kolor tekstu w swoim poście, bo ciężko się to czyta. Poza tym kolorami piszą zwykle moderatorzy działu, którym tutaj chyba nie jesteś :)

Offline Dawid N

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2009, 07:43:08 am »
Dawid --> Trzeba było poczekać z tematem, do publikacji Twojej receznji, którą wszyscy mogą przeczytać TUTAJ.

Skrzydlaty --> Zmień kolor tekstu w swoim poście, bo ciężko się to czyta. Poza tym kolorami piszą zwykle moderatorzy działu, którym tutaj chyba nie jesteś :)

Spoko na przyszłość  będę wiedział :). To ten wątek zostaje? Czy wywalacie go?

Zostaje :D to czekam na opnie :D hehe:);p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 12:45:31 pm wysłana przez Dawid N »

Offline surmik

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:02:59 pm »
Ja grałem niestety tylko w demo i mi się ogólnie bardzo podoba. Mam pytanko czy po jakimś czasie (ewentualnie po jakim) gra się nudzi i przestaje być wyzwaniem? W sensie po jakim czasie komputer nie jest dla nas przeciwnikiem? :) Słyszałem też ,iż rozgrywka online z innymi graczmi jest słaba bo ludzie stosują jeden schemat gry i ogólnie jest to mało realistyczne, czy to prawda?
Pozdrowienia,
Marek

Offline my brother's son

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2009, 05:54:01 pm »
Jako bijatyka gra miazdzy. Choc zazwyczaj siegam po soul calibury, tekkeny i inne typowe mordobicia to FN4 kupil mnie po 1. walce. (w nowego street fightera jeszcze nie gralem wiec nie wiem czy gra jako bijatyka go przebija).
Nie wiem jak online, ale do katowania padow w kilku typa przy 1 konsoli jest swietna. Wiele zalezy od stylu gry i pomyslunku - mniej od znajomosci ciosow i zgrabnosci paluchow (mniej oczywiscie nie znaczy wcale - zeby polozyc oponenta na dechy potrzebna jest zrecznosc, timing i dokladnosc). W moim towarzystwie kazdy walczy inaczej, co wymagania przyjecia roznych strategii na roznych przeciwnikow.

Nie mowimy jednak o biajtyce tylko o grze bokserskiej, ktora jakby nie bylo jest sportowka. Jako taka gra po prostu nudzi sie w trybie kariery (nigdy nie mialem cierpliwosci do karier w grach sportowych i managerach). Zycie gry troche pzredluzaja mini gry ktore sluza jako trening.
Dla wytrwalego gracza kariera na pewno bedzie wyzwaniem, przeciwnicy po jakims czasie naprawde staja sie trudni do pokonania. O zdobyciu tytulu (?) geatest of all time (czy jakos tak) nawet nie myslalem.

Momenty gdy kladziesz kumpla na dechy lub gdy czekasz na decyzje sedziow po batalii trwajacej >10 rund - bezcenne.
Dla mnie 8,5/10 

Jest to pierwszy boks w jaki gralem wiec pozachwycaly mnie elementy ktore sa pewnie normalne dla tego typu gier (element strategii, decyzje sedziow itd)

Offline BRK

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:11:21 pm »
Ale się teraz wkur***em...
Grałem karierę Pacmanem, i miałem zaplanowaną walkę na jakąś sobotę, a dostałem ofertę od mistrza walki o pas i zaakceptowałem na dwa tygodnie później niż tą walkę co miałem w planach. W kalendarzu się pojawia walka o pas, trening tydzień wcześniej i trening z walką dwa tyg wcześniej i tego przejść nie mogę, mogę trenować tego dnia do woli (trening za treningiem a staty rosną), ale nie mogę ani walczyć ani ominąć tej walki, nawet jak klikam na termin późniejszy i robię simulate to i tak się zatrzymuje symulowanie i mam wybór w tym walka, ale to i tak nic nie daje bo powraca to samo menu wyboru... miał coś takiego ktoś?

Offline my brother's son

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2009, 02:36:25 am »
U kumpla wystapil podobny blad, musial zaczynac kariere od zera. Twoja konsola jest podlaczona do sieci? -> masz zassanego patcha?? Czytalem ze latka miala naprawic tego typu bledy.

Offline granate

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2011, 11:39:22 am »
Po FNR 3 nie umiałem się na początku się odnaleźć. To było przez pierwsze 30 min. Później zniknąłem na prawie dobę. Gra jest lepsza nawet od Soul Calibur'a pod względem absorbowania gracza. W niewielu grach tak ważna jest obrona.
Cytuj
Mayweather Senior: Tak kończą bokserzy bez obrony. (o Kirklandzie)
@surmik: Nie zgodzę się z tym co słyszałeś. Grając na sieci można się natknąć na furiatów, którzy non stop atakują i nie myślą (to zazwyczaj nowi gracze w FNR). Normalnych i mega zaawansowanych smyków, którzy walczą ze strategią. Różnie bywa. 

Offline tyrko

Odp: Fight Night Round 4
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2014, 12:15:06 pm »
Gra bardzo mi się spodobała, szczególnie porównując do poprzedniej części.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 08:11:41 am wysłana przez tyrko »