Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

PS2

(1/17) > >>

zim:
glowna mysla zalozonego przeze mnie tematu jest wymiana pogladow jedynie na temat gier na te konsolke.
inna sprawa ze jako calkiem swiecy posiadacz konsoli chcialbym poznac stare tytuly godne uwagi ktore byc moze przeoczylem swego czasu czytajac pisma konsolowe.
ciekaw jestem czy sa tu w ogole jacy kolwiek (szczesliwi) posiadacze tej cudnej maszynki :P

piszcie duzo i na temat ;)

Khorne:
Final Fantasy VII !!! Właściwie najlepsza gra na PS(X) jaka kiedylowiek powstała(no,moze oprócz Soul Calibur 1,2 i Tekkena)...być może nie grałeś jeszcze w zarąbiastego Crasha Bandicoota-WYMIATA!!Najlepsza platformówka jaką człowiek wymyślił,niech się schowają Kroki i inne tam Rajmany!

zim:
w FFVII gralem na PieCu ...owszem baardzo mnie wciagnela. jutro chce kupic sobie FFX (w platynie) bo slyszalem ze rowniez bardzo dobry od wielu jush znajomych graczy. takze to biore w ciemno.
co do Crasha to owszem jest a raczej byl rewelacyjny. teraz uwazam ze najlepsza zrecznosciowka to zdecydowanie Jak II Renegade. ta gra wymiata! megamiodzik :)
na PSX najbardziej podobala mi sie gra Vagrant Story i chcialbym ja sobie nabyc tylko niestety nigdzie nie moge znalezc angielskiej wersji :(
co do fighterow to Tekken jakos nigdy do mnie nie przemawial tak bardzo jak Soul Calibur na DeCeka. teraz czekam az SC2 pojawi sie w platynie i lykam go z miejsca :)

zim:
uhm widze ze nie ma tu zadnych posiadaczy tej konsolki ...myslalem ze wymienie poglady z innymi. no ale trudno, musze obejscsie smakiem trudno! :(

Achilles:
Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej