Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

PS2

<< < (2/17) > >>

Gashu:

--- Cytat: "Achilles" ---Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)
--- Koniec cytatu ---


Czy tylko ja nie mogę znaleźć żadnego czasownika w tej wypowiedzi   :x  :P  ?
Cofamy się do epoki kamienia łupanego.   :bored:

Achilles:

--- Cytat: "Gash" ---
--- Cytat: "Achilles" ---Zone takie roboty fajna grafika ale gra taka sobie. Tryb versus zato super fajne  ukrtye roboty fajne bardzo :)
--- Koniec cytatu ---


Czy tylko ja nie mogę znaleźć żadnego czasownika w tej wypowiedzi   :x  :P  ?
Cofamy się do epoki kamienia łupanego.   :bored:
--- Koniec cytatu ---


ja ciebie maczuga! Zmiażdze!  Skandaliczny post z ortografią trolla. Przepraszam :(!!

zim:
no to Achilles dal popis :P

j sobie aktualnie pykam w Final Fantasy X. tylko cholera nie mam za bardzo czasu sie wciagnac bo musze sie uczyc do kampanii wrzesniowej.
a dla ludzi lubiacych gry sportowe goraco polecam SSX3, szczegolnie ze teraz jest w platynie za niewielkie pieniadze mozna nabyc najgenialniejsza gre sportowa wszechczasow. co prawda malo ma wspolnego z realizmem ale miodem ocieka niesamowicie :)

Achilles:

--- Cytat: "zim" ---no to Achilles dal popis :P
--- Koniec cytatu ---


Heh popis... żałosny ....

zim:
hmm widze ze nie ma tu posiadaczy tej cudnej zabaweczki ...lub tesh nie chca sie ujawnic. no nic trudno :(
najwazniejsze ze jush niedlugo wychodzi Burnout3 i zaczyna sie ostra jazda bez trzymanki jush od tego weekendu.
chlip a ja w poniedzialek mam ostatnia poprawke a tu taka demobilizacja nadchodzi...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej