Autor Wątek: Kaszanka na gorąco  (Przeczytany 20944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Kaszanka na gorąco
« dnia: Maj 14, 2004, 09:17:56 pm »
Ulozmy sobie czarną listę największych kaszan w historii kinematografii. Do boju drodzy forumowicze !

Na poczatek niech bedzie 'Pewnego razu w meksyku' lub '100 panienek'. Kto da więcej ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline freshmaker

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2004, 09:33:30 pm »
akurat "pewnego razu" uwazam za swietny film, ale moze zostane przeglosowany. Moje propozycje:

1) zagubieni w kosmosie
2) ostatni sprawiedliwy
3) mortal kombat 2: unicestwienie

kaszany powstaja teraz w zatrwazajacym tempie, wiec ograniczylem sie tylko do absolutnych hitow.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Corum

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2004, 09:52:18 pm »
1) Jadro ziemi (jeszcze zaden film mnie tak nie obrazil)
2) Wiedzmin
3) MK2

rezerwa:
wszystkie Austin Powers, film ze Spice Girls, reszta 'smiesznych' polskich filmow (Superprodukcja, E=MC2, nowy Dyzma i takie tam)
no i, niestety, Star Wars Episode II

Offline adro

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2004, 10:34:49 pm »
moje kaszanki na goraco  :D   1 Dzien niepodleglosci( mowa prezydenta o 4 lipca )2 Wiedzmin (totalna kicha ) Chlopaki nie placza (zenada ) 4 mision to mars (nuuuudy ) 5 Power rangers (kretynizm do kwadratu )6 Marsjanie atakuja(plejada gwiazd w byle czym )7 Twarda laska(jedno wielkie g ) Legalna blondynka 2 (o jeeeeezuuuu!!!!)7 Spawn 8 Captain America 9 Batman i robin 10 Bad Boys 2 (po prostu slabizna )Oto moje kaszanki, odradzam ich konsumpcje sa mocno niestrawne . pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Abignale

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2004, 10:37:14 pm »
Może i powtórzę, ale to jest warte powtórzenia:

WIEDŹMIN!!!
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline adro

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2004, 10:44:43 pm »
jescze sobie przypomnialem pare filmow , ktore zasluguja na dostanie zlotej kaszanki wszechczasow a wiec Zagubieni w kosmosie , E=mc2 , Show , jeszcze kiedys byl taki serial o batmanie z Adamem Westem(te bum i lubudu sa o tyle smieszne co i zenujace  :D  :lol: )Nikos czy jak to sie wabilo , kolejne czesci laleczki chucky, godzila , Sniety mikolaj , Frost itd
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Piter

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2004, 10:47:41 pm »
Oj jest troche totalnych kaszan. Np taki Wiedzmin (bylem w liceum w kinie, ksiazek nie czytalem i do dzis nie wiem o co tam chodzi). Dalej Mortal Kombat 2 - w sumie to nigdy nie wytrwalem do konca. Straszna nedza. A jedynka byla swietna (bylem w kinie - co za przezycie !!) Teraz sobie wiecej juz nie przypomne, ale i tak pobije Josef Twoje propozycje na glowe. Uwaga uwaga - kaszana stulecia. Najbardziej durny i zalosny film jaki ujrzaly moje oczy - BITWA O ZIEMIE Johna Travolty !!!! Tego NIKT nie przebije !
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Gilbaert

  • Gość
Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2004, 11:18:23 pm »
Filmy bigbrotherowe, Pytanie do boga z Banderasem, Wielki biały ninja, gruby i chudszy, wiedźmin, Kung-pow, airforce one, batman i robin i pewnie wiele innych o których teraz nie pamiętam (bo pewnie wyrzuciłem z pamięci :))
pzdr

Offline Kmicic

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2004, 09:09:12 am »
Wiedźmin oraz wszystkie filmy puszczane w cyklu "Prawdziwe Historie" - toż to czysta parodia nieszczęść ludzkich !
ORONA 1973 KIELCE

Offline freshmaker

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2004, 10:01:27 am »
proponuje zeby sklecic jakas ankiete jak pojawi sie jeszcze kilka propozycji kaszanek. bedzie mozna zaglosowac i wybrac kaszane stulecia. mozemy potem wyslac maila z gratulacjami do dystrybutora, czy cos w tym stylu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Wosho

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2004, 11:59:04 am »
Nie zgadzam sie co do bad boys 2 jak i dnia niepodleglosci...
Natomiast moje typy:legalna blondynka 2(zalamka),szkola uwodzenia 2(duzo gorsze od 1),Wiedzmin jesli juz to film,serial jest w porzadku,filmy z BB,Mortal Kombat 2,Wasabi...

Offline freshmaker

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2004, 12:20:44 pm »
nowa fantastyka swego czasu opublikowala liste chyba ze 30 bledow logicznych w dniu niepodleglosci, polecam przeciwnikom filmu (zwolennikom zreszta tez).

serial wiedzmin to dla mnie taki dluzszy film. wszyscy wiedzmini ubrani w stroje aikido i poslugujacy sie ta wlasnie sztuka walki(mlodzi adepci, to zespol aikido z reszowa bodajze), marniza. dodatkowo niskobudzetowe scenu wali, gdzie kamera porusze sie tak chaotycznie zeby nic nie bylo widac. na plus zaliczam gole panienki i gumowe potwory.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Wosho

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2004, 12:44:57 pm »
Mysle ze powinny sie tu znalezc filmy wybitnie nedzne..A nie takie ktore sie komus nie podobaly..Film powininen zostac wymieniony conajmniej kilka razy zeby zostal uznany za chale...

Offline adro

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2004, 01:17:50 pm »
koejne kaszany wszechczasow wg mnie Filmy z BB(Te gulczasy i Yrki , krotko mowiac zalosne ), Luzny facet (czy jak to tam sie nazywalo ) , Air force one (po co ten Ford tam wystapil), Wielki bialy ninja(to miala byc komedia hmmm...),Austin Powers, Spider man (nie ten otatni ten pierwszy z Hammondem , o boze koszmar ), Atomowy Amant (bez komentarza).Wosho ktos to potem podsumuje i wreczymy statuetki  ;) Dla kazdego co innego jest chala. pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Josef Knecht

Największe pomyłki w dziejach kina
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 15, 2004, 04:13:15 pm »
Dwa z trzech matriksow poradza sobie w ankiecie wysmienicie !
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything