trawa

Autor Wątek: Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!  (Przeczytany 4959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartuul

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« dnia: Sierpień 23, 2004, 10:07:40 pm »
Hi!

Wydaje mi sie że ułożyłem dosyć sensowną rozpiskę na 1000 punktów (link jest tutaj: http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=8382). W sumie są drobne poprawki:

- Archite ma zestaw Agoniser, Poisoned Blades (bajer na demony  :twisted: ) i Tormentor Helm
- wszystkie składy wychy mają 7 osób
- Ravager nie ma Night Shield'a.

Generalnie problem w tym że nie mam pomysłu na rozwinięcie tej armii do 1700 punktów. Jakoś robienie rozpisek na 1000 wychodzi mi najlepiej.

Mam już jedną armię klimaciarską i teraz chciałbym zrobić coś do zawalczeniu na turnieju. Bezwstydnie powiem że chodzi mi o wymaksowanie rozpiski. Nie mam do tego talentu i dlatego grzecznie proszę o pomoc.  :(

Wszelkie sugestie mile widziane, szczególnie pomysły konkretnych składów.

Dzieki za czas...[/url]
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline krzywy

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2004, 10:33:00 pm »
a na cholerę otwarłeś nowy temat?



*edit* o soooryyy dwa tematy...

lekkie przegięcie

volaw :P
rw,dw,da

Offline jachu_ka

Re: Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2004, 10:50:23 pm »
Cytat: "Bartuul"

Mam już jedną armię klimaciarską i teraz chciałbym zrobić coś do zawalczeniu na turnieju. Bezwstydnie powiem że chodzi mi o wymaksowanie rozpiski. Nie mam do tego talentu i dlatego grzecznie proszę o pomoc.  :(


wiec to inni maja myslec za ciebie? so lame...

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Bartuul

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:35:56 am »
Sorki...

Nie wiedziałem ze jest oddzielny topic dla pytań. A co do reszty to po prostu nawyk z innego forum gdzie moderzy życzyli sobie żeby każdy topic był osobno, bo potem z takiego posta 2-3 topicowego robił sie kilometrowy tasiemiec.

Ale skoro tu jest inaczej to się dostosuję.

Co do rozpiski to bardziej oczekuje sugestii w stylu "czemu tylko 7 wiedźm, daj 10" albo "drugi Ravager dałby kopa".

Tylko o to chodzi

Pozdrawiam
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Toster

  • Gość
Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2004, 11:03:16 am »
No ja nie widze problemu aby to dopakowac :)
- Wszystkim wytcha daj 2xBlastery (bez tego to ja z domu nie wychodze)
- zamiast 1 ravegera daj 3 :)
- Dorzuc Dracite (zestaw jak u archona)
- Dorzuc Obstawe do Archite/Dracite (tak nawiasem lordowie z kapcia ? Jakis zart chyba :P jak nie dajesz obstawy z Wychek (w raiderze) to daj im deche albo motorower :) )

no i starczy powinno byc juz kolo 1700
jak ciagle nie jest to Wszystkim co moga daj Thropy Rack, Dracite Hell Mask albo Mask of The Damned, Dorzuc kilka Plasm + Hw.

Offline Bartuul

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2004, 10:51:54 pm »
Dzięki Toster

PS Lordowie nie do konca z kapcia. Dolaczaja sie do skladow Wychek w Raiderze. Potem przynajmniej mozna ich odlaczyc, przylaczyc, wsiasc do byle czego i pojechac dalej... :)

Co myślisz o combo 2 x Disintegrator i 1 x Lanca na Ravagerze.

Aha, i co myślisz o Slave Snares?? Chol...nie drogie jak na Raidera, ale przeleciec 3 Raiderami nad 3-4 oddziałami gwardzistów  :twisted:  . Wiaderko niewolników...
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Toster

  • Gość
Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:15:24 am »
Tak ale tylko nad czyms slabym, a ci co sa slabi to maja mocne strzelanie a doleciec raiderem do czegos co ma mocne strzelaniee... o... o tym to by mozna niejedna ballade napisac :)

co do 2xDs + 1 Dl. to calkie sluszne kombo czasami je stosuje ale w 4 edycji corazmniej sluszne bedzie jak imperialni dostana blessing of the mashine god  :wall:

A patent z Lordami jest nieglupi nigdy na to nie wpadlem bo latam z inkubimi :)

Offline krawat

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2004, 05:45:49 pm »
Cytat: "Toster"
jak imperialni dostana blessing of the mashine god  :wall:

...a na czy to bedzie polegac bo jeszcze o tym nie slyszalem??
ZAPINAMY

Toster

  • Gość
Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2004, 10:57:39 am »
Z tego co slyszalem jak sobie poswiecisz tym kupe zlomu (np Land Raidera) to nie dzialaja na to zadne obnizenia pancerza (caly fajny stuff eldarski) meltabomby i inne badziejstwa cos jak eving metal w blaszakow

Offline Pokpoko

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2004, 11:04:58 am »
to ma na razie tylko armored company z CA...i to za banalne 25pts...nie sądze żeby dali to Smerfom...

Offline Farseer

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2004, 11:18:18 am »
Cytat: "Toster"
Z tego co slyszalem jak sobie poswiecisz tym kupe zlomu (np Land Raidera) to nie dzialaja na to zadne obnizenia pancerza (caly fajny stuff eldarski) meltabomby i inne badziejstwa cos jak eving metal w blaszakow

nie no najpierw armoured company teraz być może smerfy ciekawe kto następny :wall: ehh znowu się zacznie zabawa jak z invami najpierw robimy inva a potem coś co zdejmuje inva niech oni już lepiej przestaną kombinować :bored:
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

Offline krawat

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2004, 02:39:30 pm »
z tymi invami to rzeczywiscie kupa sie zrobila
przeciez inwy to wyjatkowy pancerz ktorego nie mozna w zaden sposob zignorowac a tu co?? teraz jest wiecej zeczy ignorujacych inwy niz ich samych :lol:
ZAPINAMY

Eman

  • Gość
Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:15:45 pm »
Heyka !!!
Cytuj
to ma na razie tylko armored company z CA...i to za banalne 25pts...nie sądze żeby dali to Smerfom...

A ja tam bym sie tym specjalnie nie zdziwil ... przeciez jakby nie bylo wedlug fluffu Land Raider to swiety czolg dla Adeptus Mechanicus. Skoro wiec jakis tam plewny gwardyjski Leman moze byc blogoslawiony, to dlaczego nie Land Raider ??
Cze !!!

Offline Pokpoko

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:21:28 pm »
bo ma AV14...nawet Heines nie posunie sie tak daleko*a przynajmniej nie jeśli IW nie dostana tego samego *

Offline trej

Wych Cult, ekspansja armii, bezwstydny powergaming!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:26:21 pm »
Cytat: "Pokpoko"
bo ma AV14...nawet Heines nie posunie sie tak daleko*a przynajmniej nie jeśli IW nie dostana tego samego *


A monol ile ma?  :roll:

Z kolei chaos ma deamonic pos + mutaed hull drogo ale mozna sie nabawic deprsji strzelajac do preda z tymi zabawkami stojacego w lesie.

 

anything