trawa

Autor Wątek: Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3  (Przeczytany 20196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Peter

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:01:31 pm »
Najtańszą siłą roboczą są rusałki a tak pozatym to największy przyrost jest we wrotach żywiołów. I stwory tam nie kiepskje
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Khorne

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:06:42 pm »
Cytuj
Nie sądze, w fortecy jest bardzo duży przyrost stworzeń szczególnie tych 1-poziomowych (a one strzelają)


i? wystarczy,że dostaną wyskopoziomowym piorunem i już ich ilość jest zbyt mała,aby zadać wrogiej armii jakieś porządne straty
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Peter

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:07:51 pm »
ale za tą cene jaką one kosztują nie można spodziewać się niczego szczególneg
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Rozbójnik

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:11:29 pm »
Cytat: "Khorne"
Cytuj
Nie sądze, w fortecy jest bardzo duży przyrost stworzeń szczególnie tych 1-poziomowych (a one strzelają)


i? wystarczy,że dostaną wyskopoziomowym piorunem i już ich ilość jest zbyt mała,aby zadać wrogiej armii jakieś porządne straty


Tutaj muszę Ci przyznać rację, ale wszystkie pierwszopoziomowe stwory służą  tylko do ataku. Obrony praktycznie nie mają. A co do pirunów to nie mówie tu o przykładach z ingerencją bohaterów tylko chciałem porównać poszczególne jednostki. J także mogę zabić twoje stwory np. łańcuchem piorunów albo zaklęciem armagedon. Jeślibym miał jakieś bajery np. Moc na  20, magia powietrza/ziemi na mistrzu, jakieś artefakty (np.ostrze armagedonu) itp.itd to mógłbym zabić jednym czarem kilka archaniołów
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Achilles

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 24, 2004, 08:13:38 pm »
Rusałki to mięso armatnie. Ale nic nie pobije WIEŚNIAKA! on ma wszystko 1  :lol: LOL
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline High Elf

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 25, 2004, 07:49:44 am »
8) no i co. I tak jest lepszy niż w hom&m 1 i 2. Oddałem głos na wrota żywiołów - wyjątkowo duży przyrost, kilkakrotnie miałem już feniksy gdy kolega męczył się aby mieć chociażby ifryty. A w liczbie 20, co do nie posiadającej silnych stworów armii... wymiatały.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Peter

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 25, 2004, 08:23:30 am »
WRota mają to do siebie że mają duży przyrost(naszczęście) a pozatym wszystkie żywiołaki są świetne oczywiście ulepszone oraz rzucają ochrony przed żywiołami
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Rozbójnik

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 25, 2004, 08:47:51 am »
Jak już jesteśmy przy żywiołach to mam pytanie: Why na żywiołakach np. wody pisze że są podatne na wode? Głupie troche.Może tylko ja mam wadliwą wersję :?
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Peter

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2004, 08:54:32 am »
na żywiołakach wody o ile sie nie myle pisało że są podatne na ogień :?
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Khorne

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2004, 09:17:06 am »
Cytat: "Peter"
na żywiołakach wody o ile sie nie myle pisało że są podatne na ogień :?


naprawdę????no co ty?????  :ninja:  :wall:  :notfunny:

Cytuj
Jak już jesteśmy przy żywiołach to mam pytanie: Why na żywiołakach np. wody pisze że są podatne na wode? Głupie troche.Może tylko ja mam wadliwą wersję


Peter, umiesz czytać ze zrozumieniem? :notfunny:

@Rozbojnik
Masz wersję oryginalną,czy bazarową??
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Peter

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 25, 2004, 09:30:48 am »
Cytuj
Peter, umiesz czytać ze zrozumieniem? :notfunny:


ja potrafie czytać ze zrozuminiem ale wole poprawiać znane mi osoby gdy piszą coś błędnie a Rozbójnik ma orginalną wersje
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Rozbójnik

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 25, 2004, 10:53:52 am »
Mam orginał. Pożyczany ale orginał :)
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Fraa

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:56:50 am »
Z tego co zauważyłam w ankiecie, jako jedyna cenię Inferno - jest rewelacyjne. Z kilku prostych powodów:
1. Kiedy mam np. dwa miasta, buduję sobie Wrota Wymiarów i mogę zbierać armię z obu miast bez marnowania punktów ruchu
2. Magogi, które atakują na odległość i mają kilkupolowy rozrzut tych swoich kul ognia
3. Pięć poziomów Gildii Magów
4. Czarcie Lordy, które potrafią z ciał wzywać demony
5. Ifryty Królewskie, które mają tarczę ognia, więc zawsze "oddają"

Przyznam, że pierwszy powód jest jednak najistotniejszy. Poza wszystkim, w Infernie jest świetna muzyka i rewelacyjne Sanktuarium Grala!!!!

Co do innych miast, to Wrót Żywiołów nigdy nie polubiłam, ale to może kwestia tego, że przyzwyczajona byłam do tych podstawowych miast.
W Fortecy zawsze ceniłam bardzo rozbudowaną Gildię Magów, razem ze Ścianą Wiedzy, Biblioteką... Fajne. No a w Lochach był Pierścień Mocy. Ciekawe sprawy... Ale w moim mniemaniu nic nie przebije Inferna. :)
color=green]"Never run faster than your Guardian Angel can fly!"[/color]

Offline zim

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 25, 2004, 12:10:30 pm »
Cytat: "Fraa"
Przyznam, że pierwszy powód jest jednak najistotniejszy. Poza wszystkim, w Infernie jest świetna muzyka i rewelacyjne Sanktuarium Grala!!!!

racja! wypasiony jest szatano-podobny osobnik/pomnik :twisted:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline yasiu210

Ulubione Miasta w Heros of Might and Magic 3
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 25, 2004, 12:17:56 pm »
lochy to moj ulubiony ale muza w nekropolli jest lepsza no ale w lochach sa troglodyci:D
niej przemocy więcej gwałtów.

 

anything