trawa

Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 19378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bliz

Hellsing
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2004, 07:51:14 pm »
to ja też sie dołącze do pytania o drugą serie :D
coprawda to nie Vampire Hunter D ale wątek protestanci chrześcijanie jest extra obok reszty :|
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2004, 02:48:14 pm »
ja bym nie chciala ogladac kontynuacji, jeszcze zrobia watek milosc Victoria - Alucard - pasta Integral :roll: seria straci na klimacie jesli wyjda nowe odcinki... manga moglaby byc kontynuowana, ale anime - raczej nie...

Offline Saiya_jin

Hellsing
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2004, 10:31:52 pm »
Zgadzam sie z kolezanka Puchiko0007 jesli bedzie kontynuacja w stylu wielka milosc miedzy tymi dwojga to bedzie kiszka. Alucard musi byc nie podwazalny, nie zniszczalny, krwiozerczy (ale mi sie fajnie powiedzialo :) ) i napewno nie moze mowic: "obronie Cie moja Victorio".

Pozdraiwam
Saiya_jin
nime&Manga the best way to understand the world...

Offline SeeMoon

Hellsing
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2004, 10:37:26 am »
Cytat: "Saiya_jin"
Zgadzam sie z kolezanka Puchiko0007 jesli bedzie kontynuacja w stylu wielka milosc miedzy tymi dwojga to bedzie kiszka. Alucard musi byc nie podwazalny, nie zniszczalny, krwiozerczy (ale mi sie fajnie powiedzialo :) ) i napewno nie moze mowic: "obronie Cie moja Victorio".
Pozdraiwam
Saiya_jin


Victoria: - My maseterrrrrrrrrrrrrr  :)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2004, 05:20:54 pm »
najbardziej boje sie wlasnie pokrecenia watkow, ale rowniez zabojstwa klimatu. zrobia druga serie, spodoba sie, zrobia trzecia, potem czwarta ... nie wyglada to zbyt wesolo..

Offline Grabasz

Hellsing
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2004, 09:43:57 pm »
Ano tak wlasnie rodzi sie telenowela brazylijska i mam nadzieje ze Hellsingowi sie to nie stanie, ale licze tez pocichu na to ze poprawia mech design (zwlaszcza proporcje)
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2004, 05:01:26 pm »
Cytat: "Grabasz"
Ano tak wlasnie rodzi sie telenowela brazylijska i mam nadzieje ze Hellsingowi sie to nie stanie, ale licze tez pocichu na to ze poprawia mech design (zwlaszcza proporcje)

wiesz, prawde mowiac nie zwrocialam uwagi (nie rzucilo mi sie w oczy) odstepstwa od kanonu proporcji ciala. na pewno nie byly identyczne do mangowych, ale i tak wydaje mi sie ze byly calkiem niezle wykonane. nie bylo rewii mody (nie mowiac o tym, ze nawet nie pasowaloby to do tresci), jakies zasady byly zachowane. dla mnie to duzy +

znalazlam powod dla ktorego chcialabym kontynuacji H: muzyka...

Offline Grabasz

Hellsing
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2004, 08:53:01 pm »
Cytat: "Puchiko0007"

wiesz, prawde mowiac nie zwrocialam uwagi (nie rzucilo mi sie w oczy) odstepstwa od kanonu proporcji ciala. na pewno nie byly identyczne do mangowych, ale i tak wydaje mi sie ze byly calkiem niezle wykonane. nie bylo rewii mody (nie mowiac o tym, ze nawet nie pasowaloby to do tresci), jakies zasady byly zachowane. dla mnie to duzy +

znalazlam powod dla ktorego chcialabym kontynuacji H: muzyka...


Heh, mnie sie tez nie rzucily w oczy proporcji ciala - zwroc uwage na to co napisalem a mianowicie mech design chodzi tu chocby o Order 3 - a mianowicie o pistolet maszynowy trzymany przez wampira w kostnicy --- zero proporcji. A takich "smaczkow" jest niestety w Hellsingu na kopy :(

A co do muzyki - to musze sie zgodzic - Logos Naki World jest swietny (mimo iz nie jestem fanem rocka, wole cos znacznie mocniejszego)
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline Dereq

Hellsing
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2004, 08:02:29 pm »
Cytuj
Heh, mnie sie tez nie rzucily w oczy proporcji ciala - zwroc uwage na to co napisalem a mianowicie mech design chodzi tu chocby o Order 3 - a mianowicie o pistolet maszynowy trzymany przez wampira w kostnicy --- zero proporcji. A takich "smaczkow" jest niestety w Hellsingu na kopy

nie sądze aby w tej serii powinno doszukiwac sie jakiegos realizmu lub proporcjii....

a wiec zbliza sie "hellsing:reaktywacja"?czy moze raczej "rekolekcje"? :lol:
boje sie o ta serie....mam nadzieje ze Alucard zostanie tym samym Alucardem...
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Grabasz

Hellsing
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2004, 05:36:09 am »
No niestety, ja tam lubie sie czepiac takich detali, bo skoro wszystko jest narysowane w miare Ok, to czemu odpuszczono ten mech design ???
A Hellsing:Rekolekcje ??? No nic, zobaczymy - trzymam kciuki zeby byl choc tak dobry jak poprzedni !
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline muffynka

Hellsing
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2004, 03:50:44 pm »
Cytat: "Dereq"


a wiec zbliza sie "hellsing:reaktywacja"?
boje sie o ta serie....mam nadzieje ze Alucard zostanie tym samym Alucardem...


ja tez, moim zdaniem czasmi nei trzeba tworzyc nowych czesci, bo historia jest na tyle ciekawa a postacie uksztsaltowane, ze moze byc czasmi tylko gorzej.
Alucard ma silny charakter, mzoe sie nei zmieni?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Dereq

Hellsing
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2004, 05:50:13 pm »
Cytuj
ja tez, moim zdaniem czasmi nei trzeba tworzyc nowych czesci, bo historia jest na tyle ciekawa a postacie uksztsaltowane, ze moze byc czasmi tylko gorzej.
Cytuj


no wlasnie. i tu nasuwa sie pytanie czy ta kontynuacja jest wogole potrzebna...."czy kropka nad i" nie zostala juz postawiona?(cholera jak to "inteligjentnie" zabrzmiało:))
pozyjemy-zobaczymy
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline SeeMoon

Hellsing
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 03, 2004, 01:39:06 pm »
Z przyjemnościa obejże 2cz. Hellsinga jeżeli będzie w klimatach 1cz. Dać im szanse !
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 17, 2004, 11:37:31 pm »
w koncu nikomu nie zabronimy zrobic nastepnej (i nastepnej, i nastepnej) czesci... jesli powstanie, to licze na cos wielkiego.
H jest najlepszym anime o wampirach jakie obejrzalam i nie chce stracic tego wrazenia..

Offline KitsunE

Hellsing
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 27, 2005, 09:43:35 am »
SWIĘTE SŁOWA
Hellsing to jest to jak nastepna seria bedzie miała taki klimat to hellsing wiele zyska w mojej bibliotece anime, a i tak jest na wysokim miejscu, wkoncu to pierwsze anime jakie obejzałem  :lol: nielicząc Yattamana w dzieciństwie :lol:
A tak poza nawiasem niewiecie kiedy wyjdzie dróga seria??

________________________
Jesus Christus is in Heaven
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=53660374!!!!!!!!!!!!!!!!