trawa

Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 19377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 25, 2005, 08:25:41 pm »
Zachecam jednak do sprobowania, albo do wyrazania sie jasniej
adeszla era Kaczogrodu.

Offline graves

Hellsing
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 26, 2005, 10:11:31 am »
Cytat: "Alix"
Zachecam jednak do sprobowania, albo do wyrazania sie jasniej

OK. Spróbuję  :roll:
Na forum Gildii i mangi mamy dwa tematy odnoszące się do Hellsinga, ten oraz ten.
W jednym i w drugim w zasadzie pisze się o tym samym, tzn trochę o mandze, trochę o anime, zależnie od tego, który aktualnie jest wyżej (sam również pisałem zdaje się i w tym i w tym, bo nie wiedziałem, że są dwa tak samo sie nazywające - zorientowałem się wtedy kiedy obydwa były obok siebie). Pomyślałem, że można je w takim razie scalić - i zrobić jeden (w tedy myślałem, że to dobry pomysł, przed tłumaczeniem o co mi chodziło  :roll: ). To tyle.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 26, 2005, 07:57:00 pm »
Cytuj
OK. Spróbuję  
Na forum Gildii i mangi mamy dwa tematy odnoszące się do Hellsinga, ten oraz ten.
W jednym i w drugim w zasadzie pisze się o tym samym, tzn trochę o mandze, trochę o anime, zależnie od tego, który aktualnie jest wyżej (sam również pisałem zdaje się i w tym i w tym, bo nie wiedziałem, że są dwa tak samo sie nazywające - zorientowałem się wtedy kiedy obydwa były obok siebie). Pomyślałem, że można je w takim razie scalić - i zrobić jeden (w tedy myślałem, że to dobry pomysł, przed tłumaczeniem o co mi chodziło  ). To tyle.

ach, chodzi ci po prostu o porownywanie anime i mangi...
coz, faktycznie czasem mi trzeba wytlumaczyc jak krowie na rowie :oops:
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 26, 2005, 08:16:42 pm »
raczej niezbyt ciezko bylo to zrozumiec :roll:
teraz czekamy na reakcje Grzybka.. sklejamy \m/

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 26, 2005, 08:22:21 pm »
Cytuj
teraz czekamy na reakcje Grzybka

ktory przestal sledzic ta rozmowe pare postow temu...?
adeszla era Kaczogrodu.

grzybek

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 27, 2005, 10:33:22 am »
:) Prawda jest taka, ze nie czytam juz tego :P
Co nie oznacza, ze nie wylapuje pewnych kluczowych rzeczy :)

Scale ten watek w jeden bo i tak czesto, gesto ludzie zmieniaja glowny watek.

Tylko jak sie tym moderuje O_o

pozdrawiam
Grzybek

Offline Jezus

Hellsing
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 27, 2005, 02:49:46 pm »
Po prostu biezesz nozyczki, klej oraz HDD  :p .
--------
Zracji tego, ze sa 2 helsingi, czasami faktycznie trudno dojsc o co chodzi  :D .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

gość1

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:40:47 am »
na necie jest trailer (1min 17sek) drugiej czesci OVA i mnie zabil poprostu xD tylko szkoda ze znowu przesuneli premiere o 3 tygodnie... (25 sierpnia)


tak tak -> jestem nekromanta xD

Offline steelie

Hellsing
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:07:01 pm »
Z tego co zobaczyłem, to pewnie poświęcą cały odcinek na atak na kwaterę Hellsinga. Czyli godzina nieustającej akcji. Oby tylko w hektolitrach juchy nie utonęło humorystyczne podejście z mangi, bo będziemy mieli niezwykle poważne anime o wampirach walczących z wampirami-nazistami. A to już by nie było to samo.

gość1

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:25:36 pm »
Cytat: "steelie"
Oby tylko w hektolitrach juchy nie utonęło humorystyczne podejście z mangi, bo będziemy mieli niezwykle poważne anime o wampirach walczących z wampirami-nazistami.


a gwizd Alu na koncu trailera? => a sama postac Jana? => humoru /czarnego/ jak zwykle nioe zabraknie =D tylko trzeba dotrwac te poltora miesiaca =p

Offline Firekage

Hellsing
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 11, 2006, 04:17:06 am »
Jestem nie w temacie...
Jest juz moze Hellsing 2???

Offline Narethin

Hellsing
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 11, 2006, 08:14:03 am »
Widziałem jakiś czas temu pierwszy odcinek OAV. Tym razem postawiono ma wierniejsze odzwierciedlenie mangi, co według mnie jest świetnym pomysłem ze względu na charakterystyczny styl mangi i jej klimat.
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]