Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Najspektakularniejsze bitwy

<< < (2/4) > >>

Baldwin:

--- Cytat: "Dinki" ---

P.S: Baldwin potwierdż bo byłeś chyba wtedy:)
--- Koniec cytatu ---


A tak,tak.Swiadczę własnym słowem.To była istna jatka.Gdy kończyliśmy grę miałem na koncie kilkaset tysięcy drewna i chyba ze 150.000 jednostek ropy....Nie wiem dokładnie jakie to były liczby, strzelam trochę,ale to była naprawdę kampania nad kampaniami...

High Elf:
Fajna była bitwa nasza kafejka na drugą w Battlefielda, pamiętam to 12:12 bodajże, popisałem się wtedy oj, popisałem.

Ze strategii... no chyba sojusze po 3graczy na battle necie. Trafił nam się jakiś lol (mówił że jest w czołówce) i ja z jakimś koreańcem co ledwo co po angliku gadał graliśmy na trzech. On zginął jak mu zrobili wjazd na chatę (:D) gdy atakował wroga, miał za małą obronę po prostu. Zniszczył jedną bazę drugiej nie dał rady, ale prawie. Ja wkroczyłem z armią gigantyczną, którą zbierałem przez całą grę i zrównałem z ziemią obydwu. Potem tamten mnie przepraszał za to że przegrał, a tamten lol stwierdził, że mu się myszka zacinała.  :roll:

Osqar:
Medieval Total War

Konnica Polska powaliła 8 000 piechoty wroga, tracąc tylko 28 rycerzy :)
12 chorągwi konnych zbiegających klinem ze wzgórza robi rzeźnię ;)

Wosho:
To ja sie zapytam co to za konnica??
Jako ze Polacy nic specjalnmego nie maja...

Osqar:
Zacznij w EARLY PERIOD :)
Polska Rajtaria, bo jakże :)
Póki nie minie kilkanaście lat, wrogie wojska nie mają czego przeciw nim wystawić :)
Jedynie ze Spearmanami jest czasem kłopot, ale da się go obejść...

Gorzej jest w późniejszych okresach, bo wszyscy już mają silniejsze konie, i lepszą piechotę...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej