Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Modelowanie i malowanie figurek FAQ

<< < (312/312)

Dusza:
Witajcie!
Mam pytanie:
Jak ładnie pomalować skórę dwarfa krok po kroku?

JBzK:
Witam,
czy mógłby ktoś podać KILKA propozycji na skórę skavenów, chodzi mi bardziej o kolory niż technikę, co nałożyć na co itp.

Ragnor:
Witampotrzebuje pomocy w sprawie green stufa. Chce zrobić krasnalom płaszcze i nie wiem jak sie do tego zabrać. Oczekuje rozsądnych odpowiedzi  8) pozdro

pattom:
Powiedzcie mi, Ci, którzy mają doświadczenie z klejeniem i malowaniem np. Handgunners / Crossbowmen / Greatswords Imperium, czy najpierw kleicie całą figurkę a potem malujecie, czy malujecie osobno rękę z kuszą/mieczem i korpus a na koniec sklejacie ?

Pierwsza opcja wydaje się sensowna ze względu na to, że po przyklejeniu kuszy/miecza można uzupełnić szczelinę GS/szpachlą, druga opcja wydaje się równie kusząca jeśli weźmiemy pod uwagę dostęp pędzelka przy malowaniu do poszczególnych elementów figurki.

Będę wdzięczny za opinie i rady do poszczególnych wyborów.

SpiderSkaven:
Witajcie
Jestem w impasie i szukam rady.

Mam chrapkę aby powoli kompletować Skaveńską armię z tego co się dowiedziałem mniej więcej chyba zacznę powolutku od ClanRat'ów.
Tylko mam problem jakie odcienie farb kupić ? Może cały pakiet a jeśli tak to który np jak
FOUNDATION PAINT SET albo HOBBY STARTER SET FOUNDATION, czy kupić każdy odcień oddzielnie i skupić się na własnej inwencji wspieranej przez Army Book'a ?

Aha planuje również zaopatrzyć się w puszeczkę Army Painter Quick Shade i pewnie podkład tylko również jaki pewnie czarny ?

Jeśli chodzi o malowanie już troszkę doświadczenia mam bo jak dotąd bawiłem się z modelami
II wojennymi i troszkę walczyłem z farbami od Tamiya i Humbrole ale WFB jest dla mnie nowym lądem i szukam rad i wytycznych.

Dzięki wielkie i Pozdrowienia :smile:

                                                                                                                                                                             

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej