Autor Wątek: Czy leci z nami pilot? do moderatorów  (Przeczytany 8623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maladie

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2005, 02:01:42 pm »
Cytuj
A Boska to co?

Nie zauważyłem takiego użytkownika jak dotąd... To znaczy, ze się raczej mało udziela. Jeśli chodzi Ci zaś o Bosaka to powiem tylko tyle, że przynajmniej będzie co moderować i czyje posty wycinać  ;)

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline IkitClaw

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2005, 02:08:05 pm »
:lol: no takie podejscie to mi sie podoba!

Offline Maladie

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2005, 02:17:45 pm »
Dobre podejście nawet jak na fana IM? :p
A tak poważnie to starałbym się być raczej bezstronny. Nie można uzytkowników na straconej pozycji stawiać. Nawet jak gadają głupoty to może się naprostują. Sa przecież ostrzeżenia, banik na jakiś czas. Są te sposoby...

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Ribald

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2005, 06:36:46 pm »
Mam dziwne wrażenie, że na kolegę Bosaka, nieuchronnie oczekuje pierwsze ostrzeżenie w moderatorskich komnatach. Niezależnie od tego, kto na nie wstąpi. Chyba żeby wykazał skruchę  8)

Maladie--> jak kogoś zbanujesz, stawiasz go w sumie na dosyć straconej pozycji ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline IkitClaw

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2005, 07:10:37 pm »
Cytuj
Niezależnie od tego, kto na nie wstąpi. Chyba żeby wykazał skruchę  8)

Skruchę, to on moze wykazać po pierwszym ostrzeżeniu.  :lol:

Cytuj
Maladie--> jak kogoś zbanujesz, stawiasz go w sumie na dosyć straconej pozycji ;)

Bardzo, założy drugie konto  :lol:

Trzeba rozruszać tego trupa żywego! Albo zostawić, niech zdycha i przenieść się na holonet.

Offline Maladie

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2005, 06:35:38 am »
Cytuj
Maladie--> jak kogoś zbanujesz, stawiasz go w sumie na dosyć straconej pozycji

No nie wiem... Ban jest przecież tymczasowy. A tak poza tym to ja nikogo nie zbanuje, bo nie jestem modem  ;)

Cytuj
Mam dziwne wrażenie, że na kolegę Bosaka, nieuchronnie oczekuje pierwsze ostrzeżenie w moderatorskich komnatach. Niezależnie od tego, kto na nie wstąpi.


A tak w ogóle to na te komnaty mogłoby wstąpić kilka osób. Starych modów było trzech... Być może do czasu wybrania moderatorstwa Bosak zmądrzeje, bądż przestanie się udzielać na forum.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline CZys

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2005, 02:50:31 pm »
Wyciąć mu wszytstkie posty !!!:badgrin:  :evil:  
a tak na serio to jemu nic nie pomorze, pisze posty tylko po to żeby mieć ich jak najwięcej. W końcu liczy się ilość a nie jakość ;)
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Hargrim

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2005, 02:57:27 pm »
A może chcecie takiego fajnego moda jak ja, co :D?

Offline IkitClaw

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2005, 03:26:25 pm »
Cytat: "Hargrim"
A może chcecie takiego fajnego moda jak ja, co :D?

Krasnolud?  Nie chcemy tu takich modów!  :lol:  Tylko gorszy moze być Skaven. ;)

A ja jako mod bylym chyba zbyt surowy  :lol:  Wszystkie posty i tematy by lecialy.  :)  A błędy ortograficzne, poprawiane na różowo. :D

Offline andp84

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 18, 2005, 04:15:21 pm »
Cytat: "IkitClaw"


A ja jako mod  bylym    chyba zbyt surowy  :lol:  Wszystkie posty i tematy by lecialy.  :)  A błędy ortograficzne, poprawiane na różowo. :D


W ten sposób  :?:  :lol:

Offline Hargrim

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 18, 2005, 05:41:27 pm »
Ej no :P. To że wywodze się cześciowo z subforum WFB o niczym nie świadczy :D. A andp84 mnie poprze, prawda :D?

Offline Sukul Ankhadu

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 18, 2005, 05:55:51 pm »
A może mała ankieta by się przydała? :)

Offline Hargrim

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 18, 2005, 05:58:36 pm »
W sumie skoro teraz jest tu 3 modów, to 3 moze być nowych, Ikit pewnie też by chciał :D?

Offline IkitClaw

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 18, 2005, 06:53:33 pm »
Cytuj
W ten sposób?


Dokładnie!  :lol:

Offline Maladie

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 19, 2005, 10:01:18 am »
To kiedy bedą te wybory? Zastanawiam się z ramienia jakiej partii wystartować  :lol:  Może LPR :badgrin:
A tak poważnie to kiedy będą wybierać tego moderatora?

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

 

anything