trawa

Autor Wątek: Czy leci z nami pilot? do moderatorów  (Przeczytany 8613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2005, 10:15:47 am »
Kiedy zajrzy tu jakis admin.......
scignijcie Surmika , Jankiela czy innego i wtedy pogadajcie :)

a ja sie nie zglaszam :) nie odpowiada mi rola sprzatacza - nadzorcy w smietniku :) powodzenia wszystkim , ktorzy za bardzo chyba sie nie orientuja co to moderacja :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Hargrim

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 19, 2005, 10:18:06 am »
Dzięki :D. A puki co to i tak tutaj ruch jest dość mały, kilkanaście postów dziennie i mili użytkownicy :). Czego mod może chcieć więcej :)?

Offline andp84

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 19, 2005, 11:20:17 am »
Cytat: "Hargrim"
Ej no :P. To że wywodze się cześciowo z subforum WFB o niczym nie świadczy :D. A andp84 mnie poprze, prawda :D?


Jasne, że tak. Wara od Krasnoludów!!  :evil:  ;)

Krasnoludy wszystkich światów, łączcie się !!! :p  ;)
No chyba, że chodzi o złoto - Tu współpracy nie będzie, razem możemy co najwyżej zaśpiewać krasnoludzki hymn (ten z Pratcheta)
 :)

Ale żeby nie było aż takiego off-topu - moderator, ewentualnie moderatorzy przyda się nawet w takiej sytuacji:

 
Cytuj
 A puki co to i tak tutaj ruch jest dość mały, kilkanaście postów dziennie i mili użytkownicy


Nawet jak nie trzeba nikogo karać, to i tak robota się znajdzie -np. łączenie podobnych tematów, czy też pilnowanie by  dyskusja o moderatorach nie przeistoczyła się w rozmowe o krasnoludach.   ;)

Offline Ribald

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2006, 09:38:22 pm »
Cytuj
Nie łatwiej było sobie solucje na necie znaleźć, miast zakładać temat na forum?


Nie ! Niech zakłada ! :P

Zostałem niedawno oskarżony że źle prowadzę forum i mało postów :(
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Sadow

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 03, 2006, 09:56:57 pm »
Chcesz to pomożemy, posty się da nabić. :badgrin: Możemy Ci tu drugi offtop zrobić, bo sory ale coś na miarę forum WFB to już wyższa półka ;)
Wsparłem przy okazji piwa, wespre i teraz!

Ale to jak wróce z włajażu do Krakowa, w celu mieszkaniowym.

Przy okazji, jest chyba różnica między złym prowadzeniem forum, a małą ilością postów. Zwłaszcza na tym podforum, mym zdaniem.

Pozdrawiam,

Dymitr
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Ribald

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 08, 2006, 10:38:56 pm »
Wkraczam w kolejny stopień forumowej schizofrenii - piszę do siebie w wątku 'Czy leci z nami moderator' :P

Różnica Sadow pewnie jest, bo i też różne są uwarunkowania. Szkoda mi że nie prowadziłem forum od początku, bo jak objąłem moderację prawie wszyscy zdążyli się wynieść na Holonet(i później też zresztą, Ikitclaw na przykład). Druga rzecz, że niby normalne jest że nie ma tu zbyt dużego ruchu, bo o największej części universum czyli filmach, chyba juz wszystko zostało powiedziane. Ale też jednak coś sie w tym świecie SW dzieje i jak podrzucam jakieś newsy czasem mam wrażenie że niektóre są naprawdę ciekawe. Ale pointuje je tylko martwa cisza. Nie za bardzo wiem dlaczego, ogólne lenistwo? ;)

Może macie jakieś pomysły dlaczego jest u nas tak skromnie, a właściwie jakby to zmienić?
Ja się z chęcią uderzę w piersi :)


A, jeden pomysł to sam mam. Przydałoby się usprawnić dział SW na Nowej Gildii bo wygląda dosyć marnie w porównaniu do Bastionu czy Imperial City...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Sadow

Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 09, 2006, 01:32:38 pm »
Cytuj
Przydałoby się usprawnić dział SW na Nowej Gildii bo wygląda dosyć marnie w porównaniu do Bastionu czy Imperial City...


Pomógłbym, ale już ofiarowałem swą pomoc Kormakowi w prowadzeniu Gildii Tajemnic, niestety na dwa fronty nie dam rady, ale myśle, że osoby wypowiadające się szczególnie, bądź tylko na tym podforum mogłby być chętne.
Przyklej temacik: "Poszukiwani chętni do pomocy" lub coś w tym stylu, daj newsa na Gildii SW. Ludzie się znajdą.

Cytuj
Druga rzecz, że niby normalne jest że nie ma tu zbyt dużego ruchu, bo o największej części universum czyli filmach, chyba juz wszystko zostało powiedziane.


poszperam na innych forach, jakiś plagiacik ciekawego tematu można strzelić - taki co by się przyczynił do większego ruchu na forum.

Cytuj
Ale też jednak coś sie w tym świecie SW dzieje i jak podrzucam jakieś newsy czasem mam wrażenie że niektóre są naprawdę ciekawe. Ale pointuje je tylko martwa cisza. Nie za bardzo wiem dlaczego, ogólne lenistwo?


Cóż, czytam większość tych newsów, a nie pisze bo... bo sam nie wiem co mam napisać, ale chyba jednak przeważa lenistwo :p

Cytuj
Może macie jakieś pomysły dlaczego jest u nas tak skromnie, a właściwie jakby to zmienić?
Ja się z chęcią uderzę w piersi


Z pomysłem zgłosze się przez PW, jak takowy mi do głowy przyjdzie ;)

Pozdrawiam,

Dymitr
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 09, 2006, 01:36:46 pm »
Mogę pomuc. Jeżeli trzeba. Mam kilka gotowych projektów ktore kiedys przygotowywalem do konkursu SW na FW. A ktre nie zostały umieszcone z powodu tego że do tegoż konkursu nie doszło. ;)

Oprocz tego dział RPG chyba przydałby się odświerzenia ;)

***

  • Gość
Czy leci z nami pilot? do moderatorów
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:17:04 pm »
Tak Ribaldzie, plagiaty są dobre ;)

Z resztą spójrz na Forum MiA i GGK, u nas zachodzi ostatnio taka właśnie wymiana 8) My wzięliśmy od nich Survivor'a, oni od nas pomysł na zgadywanki skąd pochodzi dany kadr (u nas zabawa polega na odgadywaniu screenów z gier), my natomiast pomysł ten zaczerpnęliśmy z Gildii Literatury ("Skąd ten cytat") ;)

A wspomniany Survivor na forum SW można spokojnie zorganizować (najlepiej tak dobrać bohaterów, aby można było zrobić kilka edycji: np. jedna edycja: Sithowie, druga: Jedi etc):
Survivor na GGK (BTW: zapraszam ;))
Survivor na MiA

Jaka to gra? (Quiz) (pierwsza i druga edycja)
Skąd ten screen? (trzecia edycja)
Nie wiem, jakie są możliwości Gildii SW, ale dla próby zawsze można zrobić tak jak my, tj. pierwsza edycja bez nagród :)

Skąd ten kadr? (na MiA)

Chcesz dołączyć do naszego układu partnerskiego? :shock: Ale tematów o grach SW nie oddamy! :x ;)