trawa

Autor Wątek: Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya  (Przeczytany 10509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vanswirr

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2004, 06:44:18 pm »
Panowie, ja was bardzo przepraszam, ale czy wy się dobrze czujecie ? Jak na razie kolega przetłumaczył mi jedną kartę i wyjechał na 5 dni
( dlaczego i po c o nie wiem , jego biznes), jak wróci to będzie jechał dalej i w takiej kolejności jakiej ja mu wysyłam, a ja wysyłam w takiej kolejności jakiej wpływają na stronę. Tempo zaś tłumaczenia zależy tylko i wyłącznie od niego, czy ma czas, czy mu się chce i jak bardzo mnie lubi. Dlatego jestem strasznie zdziwiony, ze wy zaczynacie sie tu żreć czy ma coś tłumaczyć czy nie, i czy to akurat limitka czy nie. Ja nie zawsze wiem czy tak jest, czy nie, a mój kumpel tym bardziej. Dlatego proszę was wszystkich bardzo o  umiejętnośc rozważenia w duchu, co naprawdę tłumaczenia wymaga, a nie co komu się akurat widzi. A przypominam, ze idea zrodziła się po rozmowie na topicu o zasadach rankingu ogólnopolskiego i dopuszczania kart nie mających wersji językowej angielskiej i nie mającej jej mieć w najbliższym czasie, w szczególnosci kart limitowanych. Dlatego panowie - proszę o wstrzemięźliwość i umiar. Bo inaczej po prostu  będziemy czekać na tłumaczenia bardzo dlugo.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline BeRsErK

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2004, 06:52:17 pm »
Cytat: "vanswirr"
Panowie, ja was bardzo przepraszam, ale czy wy się dobrze czujecie ? Jak na razie kolega przetłumaczył mi jedną kartę i wyjechał na 5 dni
( dlaczego i po c o nie wiem , jego biznes), jak wróci to będzie jechał dalej i w takiej kolejności jakiej ja mu wysyłam, a ja wysyłam w takiej kolejności jakiej wpływają na stronę. Tempo zaś tłumaczenia zależy tylko i wyłącznie od niego, czy ma czas, czy mu się chce i jak bardzo mnie lubi. Dlatego jestem strasznie zdziwiony, ze wy zaczynacie sie tu żreć czy ma coś tłumaczyć czy nie, i czy to akurat limitka czy nie. Ja nie zawsze wiem czy tak jest, czy nie, a mój kumpel tym bardziej. Dlatego proszę was wszystkich bardzo o  umiejętnośc rozważenia w duchu, co naprawdę tłumaczenia wymaga, a nie co komu się akurat widzi. A przypominam, ze idea zrodziła się po rozmowie na topicu o zasadach rankingu ogólnopolskiego i dopuszczania kart nie mających wersji językowej angielskiej i nie mającej jej mieć w najbliższym czasie, w szczególnosci kart limitowanych. Dlatego panowie - proszę o wstrzemięźliwość i umiar. Bo inaczej po prostu  będziemy czekać na tłumaczenia bardzo dlugo.



Sorki Maciek, że tak to odebrałeś ale musiałem mu odpowiedzieć tak a nie inaczej bo za bardzo mędrkuje.
Co do tłumaczeń to pewnie, że wiem, że to grzecznościowa sprawa ;) i naprawdę doceniam każde jedno tłumaczenie.

Oki zakończmy ten temat bo to nie ma sensu.
---------------------------------------------------

Dodam jeszce jedno:

Jak ktoś mi znowu rozpocznie ten temat to będe kasował niezważająć na to kto i jak zaczął!

Alchemik

Offline vanswirr

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 23, 2004, 03:28:24 pm »
Skóra krwawego ( La dépouille du sanguinaire )

+1 do kreacji , +1 do destrukcji

Kult : Yllia,  Vile-Tis


Podczas  Zimy Bitew , kiedy to mróz oraz dzike bestie zmusiły ludy Arkalash do schronienia sie w jaskiniach , Wolfeni mogli dać upustu ich naturalnej dla nich dziczy . Legenda zapamiętała  najbardziej dzikiego z nich  pod nazwą  Krwawy. W momencie swojej śmierci przywódca watachy został rytualnie obdarty ze skóry i wypatroszony jego skóra zaś została powierzona pod straż  Strażnikom Przodków

Zasady Specjalne : Nośiciel skóry krwawego wzbudza Strach
Zdolności nadzwyczajne (2) : Nosiciel wyznacza jedną sprzymierzoną figurke Wolfena lub Devorera znajdującą się w jego aurze wiary ( lub polu dowodzenia ) . Model zyskuje mozliwość użycia jednej dodatkowej kości,  tak jak charakter, do końca tury,  jednak musi wszystkie swoje kostki walki przeznaczyć na atak . Zasada ta nie pozwala modelowi wziąć więcej niż jedną dodatkową kostkę.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline vanswirr

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 23, 2004, 03:36:38 pm »
Kruk

MOV 10, I 5,  AT/STR 4/4, DEF/RES, 3/5, A -, COU 4, DIS 2, AP 28
Wyposażenie : Flamberg ( rodzaj jakiegoś miecza zapewne oburak ) Pełna Zbroja


Tak daleko jak siegają wspomnienia śmiertelników ten mały dziwny stwór był w nich od zawsze obecny . Jesli wierzyć legendom nikt nie widział jego twarzy ani usłyszał jego głosu . Niektórzy wręcz twierdza że wewnatrz zbroi nie ma zadnego ciała .
Pojawia sie jednego dnia beż zadnych widocznych przyczyn i przyłacza sę do wojowników jakiejkolwiek nacji i znika bez śladu . Pojawienie się go zawsze zwiastuje walke więc wszyscy zwą go krukiem.


Pod koniec kazdej fazy ruchu kruk moze spróbować skopiować jedną z charakterystyk sprzymierzonej lub wrogiej jednostki ( pojedynczej figurki ) w BTB . Jedynie Incjatywa,  atak,  siła , obrona i wytrzymałość moga zostać skopiowane. Wartość skopiowanej charkterystyki jest ta podana na karcie wybranej jednostki bez minusów wynikajacych z szarży lub innych.

Aby skopiować charakterystykę Kruk musi rzucić D6 :
1-2 - Bez efektu
3-4 - Kruk kopiuje daną umiejętność na -2
5-6 – Kruk kopiuje w pełni daną umiejętność

Jaka kolwiek z charakterystyk skopiowana  przez kruka musi być wykorzystana,  nawet jeśli okaże się mniejsza od jego własnej . Wartość ta poźniej moze być normalnie modyfikowana.

Statystyki kruka wracają do normy  na koniec tury
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline psyduck

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 23, 2004, 03:38:53 pm »
Dzziieekki wielkie  :bunny:  :bunny:  :bunny:
cholewcia ta relikiew  ;) jest przetlumaczona w AB ale nie wiedzialem sorrka moja nie szprechacz  frenczuszki przepraszam za pardon  :)  :)  :)  :lol:  :lol:  :lol:
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline vanswirr

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 23, 2004, 04:23:16 pm »
ARKEON SANATH

MOV 10, I 5, AT/STR 6/7, DEF/RES 6/8, A -, COUR 7, dys 7

"Ja przewodzę alchemicznym rojom"

Ekwipunek : obsydianowy płaszcz
toporomiecz: rana krytyczna = natychmiastowa śmierć
Zdolności : Mutagen 3. Brutal
Ranga : weteran czempion Skorpionów

FURIA PUSTYNI

Arkeon Sanath jest archetypem modyfikacji genetycznych Syhar. Łączy w sobie starożytne techniki bojowe Gryfów z manipulacjami technomancerów.
Arkeon jest baszarem Trzeciego Roju  Wojowników Świtu, odpowiedzialnego za złupienie i zniszczenie  Kalae, punktu handlowego Gryfów - i za zmasakrowanie wszystkich jego mieszkańców.
Jego sława w imperium Alchemików nie przestaje rosnąć, i nawet Mentaci Dirza wymawiają jego imie z szacunkiem.
Olbrzmie ilości narkotyków płynące w jego żyłach dają mu nadzwyczajne zdolności. Kiedy używa swojej zdolności rasowej, wpada w stan bitewnego szału, który przerwać moze jedynie śmierć jego przeciwników.



Kiedy Arkeon ma przydzieloną kość mutagenu , wpada w szał i może wykonywac nieograniczoną ilość ruchów pościgowych, tak długo jak możliwe jest ich wykonanie według normalnych zasad ruchu pościgowego.
Gdy jest w stanie takiego szału, Arkeon pragnie tylko masakrowac swoich wrogów i nie może przeznaczyć żadnej kości na obronę, nawet gdy przegra test ucieczki z walki.
Ta zasada pozostaje w mocy do końca tury , nawet jesli Arkeon ni ma żadnych bonusów z powodu użycia mutagenu.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline vanswirr

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 01, 2004, 09:23:10 pm »
Sztandar Lwa

Swięty przedmiot dla wszystkich , sztandar lwa jest symbolem armii króla Gorgyn . Jego aura swiatła inspiruje najbardziej szlachetne akty i daje niezłomną wolę zniszczenia wrogów królestwa.
Wojownicy alahanu pod wpływem sztandaru stają się fanatykami, obecność sztandaru dodaje im siły do wielkich i odważnych czynów które zostaną uwiecznione w pieśniach wszystkich bardów nadwornych królestwa . Czyny opisywane w tych pieśniach  zyskają aprobate i poszanowanie baronów a może nawet i króla we własnej osobie ....

Wszystkie jednostki alahanu znajdujące się w promieniu 25 cm od sztandaru lwa zyskują zdolność fanatyzm . Raz na ture wtej samej odległosci sztandar przemienia jednego wojownika twojego wyboru . Jest wtedy traktowany jako bohater do początku następnej tury . Tylko sztandarowy z Urland-u może nieśc podczas walki Sztandar lwa.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline .//ashka

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 08, 2004, 10:24:46 am »
Cytat: "war2bone"
lwica 1 inkarnacja
http://www.rackscan.net/rackscan/rackscan-results.php?r=blister_content&blister_id=3648
 w zasadzie nie ma co tlumaczyc ale jak wszystko to wszstko

 :o
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego ja mam taką:
http://www.rackscan.net/rackscan/rackscan-view.php?res_id=531&res_lang=FR
a ta "twoja" jest tańsza, mimo że praktycznie taka sama (najwyraźniej tylko mieczyk inaczej działa :| ... ale żeby od razu 30 punktów?!)

Cytat (ja mam niemiecką wersję :bored:): "Popatrz swojej śmierci w twarz."
Ekwipunek: Zbroja Lwa, Święta Klinga (Każda zadana rana jest krytyczna) // (w mojej, drogiej, wersji jest że Każdy krytyk zabija).
Zdolności: Odwaga. Zwiadowca. Okrzyk bojowy.
Koszt: 108

BTW jak działa Okrzyk Bojowy, jeśli nie ma przy nim cyferki? Na Rackskanie napisali, że 1 przy teście Odwagi nie jest automatyczną porażką, a 5 liczy się jak 6.
W tym momencie to działa zupełnie inaczej niż Odwaga / X  :|
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline war2bone

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 08, 2004, 12:52:00 pm »
przypuszczam ze twoja jest 1 edycyjna .... z tad by wzielo sie to ze przy okrzyku bojowym nic nie ma i inne wyposarzenie

moja natomiast napewno jest 1 inkarnacyjna :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline .//ashka

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 08, 2004, 01:09:00 pm »
Cytat: "war2bone"
przypuszczam ze twoja jest 1 edycyjna .... STĄD by wzielo sie to ze przy okrzyku bojowym nic nie ma i inne wyposarzenie
moja natomiast napewno jest 1 inkarnacyjna :D


1 edycja != 1 inkarnacja ?  :|

Mam Meliadora, który cierpi na to samo :|
 :cry:
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline war2bone

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 08, 2004, 01:14:02 pm »
Cytat: ".//ashka"


1 edycja != 1 inkarnacja ?  :|

Mam Meliadora, który cierpi na to samo :|
 :cry:


nie
pierwsza edycja to edycja [ teraz mamy 2 ]  a inkarnacje sa oddzielnie [ heros moze miec 1 , 2 ,3 chyba nie ma herosa z wieksza iloscia ]  

prawdopodobnie masz karty z 1 ed
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline .//ashka

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 08, 2004, 01:24:25 pm »
Cytat: "war2bone"
nie
pierwsza edycja to edycja [ teraz mamy 2 ]  a inkarnacje sa oddzielnie [ heros moze miec 1 , 2 ,3 chyba nie ma herosa z wieksza iloscia ]  
prawdopodobnie masz karty z 1 ed

no dobrze, ale to oznacza że w 1 edycji nie było wcale inkarnacji czy ja mam jakąs inkarnację numer 0 ? :)

BTW Rozumiem że nie ma żadnego problemu w graniu taką kartą? Czy obowiązkowo należy sobie wydrukować jakąś z 2giej edycji?
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline war2bone

Kart francuskich ekstraordynarynych a nieznanych translacya
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 08, 2004, 02:18:20 pm »
Cytat: ".//ashka"
Cytat: "war2bone"
nie
pierwsza edycja to edycja [ teraz mamy 2 ]  a inkarnacje sa oddzielnie [ heros moze miec 1 , 2 ,3 chyba nie ma herosa z wieksza iloscia ]  
prawdopodobnie masz karty z 1 ed

no dobrze, ale to oznacza że w 1 edycji nie było wcale inkarnacji czy ja mam jakąs inkarnację numer 0 ? :)

BTW Rozumiem że nie ma żadnego problemu w graniu taką kartą? Czy obowiązkowo należy sobie wydrukować jakąś z 2giej edycji?


nie wiem jak bylo w kazdym razie masz zla karte .... musisz miec karte 1 lub 2 inkarnacji z 2 edycji to samo sie tyczy meliadora [ no chyba ze pomiedzy tym twoim a nowym nie ma zadnych roznic ]
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych