Autor Wątek: Konfrontacja w Lublinie  (Przeczytany 23584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Konfrontacja w Lublinie
« dnia: Wrzesień 02, 2004, 07:44:00 pm »
Witam!

Tak, tak w końcu trzeba się za to wziąć, nie ma rady :)
A więc oczywiście w założeniu temat poświęcony jest dynamicznie rozwijającej się "społeczności" graczy konfrontacyjnych w Lublinie i szerokich pojętych okolicach, a więc tu niech lądują pytania, propozycje i inne zwierzenia etc. etc.

Do rzeczy:
- Przede wszystkim niech wpisują się tu wszyscy lubelscy i okoliczni gracze.
- Najważniejszą kwestią jest narazie znalezienie jakiegoś miejsca na miejsce spotkań, gier itp. Najpoważniejszą póki, co opcją jest Klub Moria w domu kultury przy Bernardyńskiej ( parę kroków od "Krzysia" dla niezorientowanych ), lecz jest to wciąż kwestia otwarta. Jednak, aby to ruszyć do przodu potrzebne jest potwierdzenie, że ktokolwiek stawi się na takie spotkanie. Jeśli już zrobi się ten pierwszy krok to dalej jakoś powinno się to dalej potoczyć .
- Dalszą, otwartą , kwestią pozostaje ustalenie jakiegoś cyklu spotkań, co tydzień / dwa tygodnie. Jednak jest to kwestia raczej do rozpatrzenia od początku roku akademickiego i dalekiej przyszłości.

Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi sugestiami i pomysłami.  

Pozdrowienia.

P.S Istnieje również opcja, że coś takiego się już kręci i ja o niczym nie wiem, więc trzeba mnie jak najszybciej oświecić . :P

Offline kapeluch

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2004, 03:30:09 pm »
Jeśli mają się tu wpisywać tylko Lubelscy gracze to wpisuje się ja - Kapeluch. NIestety jeszcze brakuje mi paru elementów mojej goblińskiej armii ,ale już zbieram kasę. O klubie konfrontacji pobąkuje mi od czasu do czasu  kol. peter,  ale nic mi nie wiadomo aby to już istniało.
Ale chetnie pisałbym się na to. TAk więc wielkie szczęście ze taki topic powstał :) .
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline Peter

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2004, 03:42:39 pm »
Tak wpisuje się ja gram Gryfam. jeżeli chodzi o ten dom kultury to dla mnie w ok. Byłem tam kilka krotnie i jest spoko ale troche mało stołów :P
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Cagliostro

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2004, 03:55:50 pm »
hem, ja tez sie wpisuje - gram gryfami.

A w tym domu kultury kiedy/o której się grywa?
I czy to, że stółów jest mało, oznacza że dużo osób gra w konfrę?  :)

Offline Peter

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2004, 04:06:55 pm »
Cytat: "Cagliostro"
hem, ja tez sie wpisuje - gram gryfami.

A w tym domu kultury kiedy/o której się grywa?
I czy to, że stółów jest mało, oznacza że dużo osób gra w konfrę?  :)

Klub kgb moriaa jest nastawiony na gry games workshop a stołów jest mało bo dużo osób gra wfb i Lotra niestey :cry:
Z tego co ja się orientuje grywa się w sobety od ok.10  do 15 lae moge się mylić :)
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline kapeluch

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2004, 04:42:57 pm »
NIby stołów mało, ale jak narazie, to na forum jest tylko garstka lubelskich graczy w konfrontacje, ech... :(
ps. Choć mogę się mylić,
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline dagobert

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2004, 04:44:17 pm »
Witam!
Serce rośnie kiedy tłum graczy w konfrę się gromadzi  :)

Moria gra już chyba od 9.00 w sobotę , ale w wakacje to grali w środy i czwartki od 9 do 14. . Sęk w tym czy to były wakacje akademickie, czy szkolne ;P ?

Dla ścisłości gram Lwami.

Pozdrowienia.

Offline dagobert

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2004, 04:47:24 pm »
Cytat: "kapeluch"
NIby stołów mało, ale jak narazie, to na forum jest tylko garstka lubelskich graczy w konfrontacje, ech... :(
ps. Choć mogę się mylić,


Poza powyżej wpisanymi z forum gildi gra jeszcze Dabi , Rozbójnik ( ale to koledzy wiedzą ) oraz  ASGARH. Na pewno gra jeszcze jeden mój znajomy. Ponoć także Dabi inwigiluje skutecznie swoich znajomych w tym kierunku  ;)

Offline dagobert

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2004, 07:18:15 pm »
Właśnie się dowiedziałem, że obecnie termin i czas spotkań na nadchodzący sezon powakacyjny w Morii jeszcze nie jest ustalony. Jak tylko się to stanie organizujemy pierwszą grę :)

Offline bleble

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2004, 09:35:56 pm »
hmmmm soboty lipa po calosci , jakby sie dalo niedziele ehhh  , a tak bardziej szczegoolowo to chelm  , powiedzmy ze rozprowacze , choc glownie pol szyszkojady < velrys i krwawi wojacy>.

Offline Dabi

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2004, 12:22:53 pm »
Witam ... jeden z kolegów rozpoczął już zakup armii orków. Ja sam noszę się z zamiarem zakupu gryfów ( tylko cholernie ich dużo będzie coś w Lublinie ^^) i po zdanej poprawce ( póki co niedaj boże musze trzymać kase na ewentualny awans) myślę że moge się dołączyć do gry.
Brat wspomnianego kolegi zacznie chyba zbieranie Alchemików no i możę spróbuje namówić kogoś jeszcze  :)
Tylko jestem ciekaw jakiej wielkości armie już macie bo od razu chyba na 350 nie będę w stanie wystawić :(
No chyba że to będzie Gwardia pretorian + Tiberius co jest wyjściem ekstremalnym  :|

Hmm... sporo tych Gryfów w Lublinie  :oops:
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Peter

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2004, 06:01:19 pm »
Cytat: "Dabi"
Witam ... jeden z kolegów rozpoczął już zakup armii orków. Ja sam noszę się z zamiarem zakupu gryfów ( tylko cholernie ich dużo będzie coś w Lublinie ^^) i po zdanej poprawce ( póki co niedaj boże musze trzymać kase na ewentualny awans) myślę że moge się dołączyć do gry.
Brat wspomnianego kolegi zacznie chyba zbieranie Alchemików no i możę spróbuje namówić kogoś jeszcze  :)
Tylko jestem ciekaw jakiej wielkości armie już macie bo od razu chyba na 350 nie będę w stanie wystawić :(
No chyba że to będzie Gwardia pretorian + Tiberius co jest wyjściem ekstremalnym  :|

Hmm... sporo tych Gryfów w Lublinie  :oops:


No ja mam armie gryfów na ponad 500 i cały czas mam zamair do niej coś dodawać i eksperymentowaćjakąkombinacią gra sięnajlepiej i zaczołem zbierać Alchemików
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Dabi

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2004, 06:41:22 pm »
Cytuj
No ja mam armie gryfów na ponad 500 i cały czas mam zamair do niej coś dodawać i eksperymentowaćjakąkombinacią gra sięnajlepiej i zaczołem zbierać Alchemików


To może bym się w sumie mógl poradzić czym tu grać i co tu kupić bo wiadomo że chcę aby to miało ręce i nogi oraz dało się tym kogoś ubić. No i wygląd ma też swoje znaczenie bo niestety np Melkiona odrzucam za figurke choć posiadanie mocno ofensywnego maga mnie radowałoby :(
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline bleble

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2004, 08:23:08 pm »
tak a w mojej pieknej metropoliji chelnie juz poszlo zamoowienie od 2 ludkow na drunow i ses..costam  wiec co jakis czas bedzie mozna zawitac do was na wioske <lublin> , szkoda ze to soboty ehh praca =/.

Offline dagobert

Konfrontacja w Lublinie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2004, 07:13:26 am »
Witam!

Nareszcie zostały podane terminy :)
No więc, jako, że mam nadzieję ;) nie pomyliłem się , co do średniej wieku naszych graczy zapraszam wszystkich, co poniedziałek 15 - 19.30

Gracze w klasie młodszej ( 14 lat i mniej ) mają termin w soboty 10 -14.30.

Co Wy na to żeby spróbować już coś zagrać w najbliższy poniedziałek ?? :)

Pozdrawiam.

 

anything