Autor Wątek: Ekranizacja Preachera  (Przeczytany 2049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pabellos

Ekranizacja Preachera
« dnia: Wrzesień 03, 2004, 09:31:20 pm »
Czy słyszał ktoś coś o tym?
 http://www.filmweb.pl/Kaznodzieja,(2004),obsada,Film,id=97024
Jakieś bliższe informacje może ktoś posiada -  czy to dobry film, czy go już zrobili czy dopiero kręcą ?
Pozdrawiam kończąc mego pierwszego posta na forum tutejszym :)
en pociąg nieco za szybko mknie
i trochę gubię się w nim
a chciałbym zdążyć zapamiętać gdzie
ostatnio piłem i z kim

Offline Comar

Ekranizacja Preachera
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2004, 09:31:03 am »
"Preacher" niby miał być robiony już w 2004. Z tego co wiem fabuła miałaby obejmować jedynie "Zdarzyło się w Texasie". Na początku roku podano, że Jesse'ego ma zagrać James Mardsen (Cyclpos z X-Men), pokazano też Dupogębego, ale od tamtego czasu nic się nie ruszyło. Zacząłem już tracić nadzieję, że zostanie nakręcony gdy kilka dni temu dowiedziałem się, że podobno zdjęcia mają rozpocząć się tej jesieni. Cały czas niepokoję się, że spartolą komiks, tym bardziej, że Mardsen nie bardzo pasuje mi do Custera.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline pabellos

Ekranizacja Preachera
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2004, 11:17:45 am »
Cytuj
Cały czas niepokoję się, że spartolą komiks, tym bardziej, że Mardsen nie bardzo pasuje mi do Custera.

No, ja też się martwię.
Bardzo łatwo zepsuć dobry komiks jego kiepską filmową adaptacją.
Ale, jeżeli prawdą jest, iż scenariusz do filmu przygotował sam Garth Ennis, to może tego nie skaszanią....
Chociaż z drugiej strony Hollywood rzadzi się swoimi prawami. Jeśli producenci będą chcieli dogodzić masowej widowni to aż strach się bać.
Oby się nie skończyło komercyjną sieczką , w której Jesse Custer będzie odpowiadał poprawnie politycznym kanonom.
PS. A kto wg Ciebie Comarze mołby zagrać Preachera?
en pociąg nieco za szybko mknie
i trochę gubię się w nim
a chciałbym zdążyć zapamiętać gdzie
ostatnio piłem i z kim

Offline ladykiller

Ekranizacja Preachera
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2004, 01:25:32 pm »
Jako ze za kaznodzieja nie przepadam to sie nie obawiam ze spartola:) na imdb w zasadzie wciaz zadnych informacji film wciaz w fazie przedprodukcyjnej i cosik sie obawiam ze maja jakies klopoty z realizacja, nawet nazwiska rezysera wciaz nie ma. Marsden w obsadzie to jakas pomylka, poprostu go nie widze w tej roli. Jedyne opinie wiec mozna wysowac na podstawie tego za scenariusz odpowiada sam Ennis - a to jeszcze nic nie mowi bo to roznie bywa - w koncu S. King chociaz dobrym pisarzem jest to scenarzysta i rezyserem poprostu fatalnym. A scenariuszy Ennisa poprostu nielubie, epatowanie masakra i durnym humorem pod przykrywka pseudo glebokich tresci - imo oczywiscie.
Najwiecej mowia nazwiska producentow:
Tom Astor - odpowiedzialny wczesniej za tank Girl - a to taki troche Kaznodziejowaty klimat. - s/f klasy 'b'
Rupert Harvey- tu lista filmow jest obszerna min. Critters, ktorys tam z kolei Nightmare On Elm Street, Bones - czyli horrory klasy 'b'
wnioski - duzego budrzetu nie bedzie, co za tym idzie i promocji specjalnej bym sie niespodziewal, byc moze film nawet na dvd w polsce sie nie pojawi. panowie sa odpowiedzialni za spora serie bardzo marnych filmow wiec i tym razem cudu bym nie oczekiwal.

edit: na filwebie rezysera jednak podano - Rachel Talalay, odpowiedzialny za Tank Girl, i kilka odcinkow Ally McBeal i remacka Randalla i ducha Hopkirka - mi sie tam wszystkie podobaly, chociaz to nie pierwsza liga.

Anonymous

  • Gość
Ekranizacja Preachera
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2004, 04:08:29 pm »