trawa

Autor Wątek: Motyw muzyczny waszej bandy  (Przeczytany 5476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2004, 02:13:24 pm »
spam się robi, jak tego nie zmienicie to cały temat wyleci

Offline Huggy Da Grim

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2004, 12:22:21 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Niezłe... naprawdę niezłe
wartaało by znaleźdz podkład muzyczny do tego :)


Fajnie pasuje do tego kawałka podkład z "Morskich Opowieści" :D, bo jako żeglarz sobie zaśpiewałem do tego i pasowało, tylko parę słów gdzieniegdzie trza zmienić i wpasik :-)
obbos for dinner, gobbos for tea, gobbos when Ya want'em, and Gobbos for ME!

3 Miejsce w Mordkę na Bazyliszku '05

Offline Nazroth

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2004, 01:22:32 pm »
Misiu - Muzyka, która leci u mni enajczęściej zostala skomponowana przez mojego kolegę i oczywiście mnię samego. A często też puszczam Burzum (Hlidskjalf/Daudi Balrds), tudzież Necromantię. Muzyka do Undead owa pasuje jak ulał.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2004, 01:53:17 pm »
Ogolnie to jakos... w duchy mi gra jak gram... serio... a zazwyczaj w domu jak rodzina spi wiec tudno robic "KLIMAT" kosztem ich snu :)

Offline Mistrz wałków :)

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2004, 02:35:48 pm »
Jedni lubia muzykę inni ( np. Ja) za nią nieprzepadają..
Jedni sądzą że bez niej nie ma klimatu i nnym to jest obojętne..
I tych poglądów nic nie zmieni!!! :)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2004, 02:42:02 pm »
No owszem - ale nawet jak ktoś ni elubi muzyki (każdej) to odgłosy w tle wprowadzają specyficzny nastrój. Ja np: uwielbiam "cisze" taką całkowita i ni eprzerwaną. Niestety teraz mam chore uszy i słysze w lewy "piszczenie" co doprowadza mnie do szaleństwa bo "całkowita cisza" pozostała jedynie w moich wspomnieniach:(... tak czy owak uwielbiam zaszyć się w knajpie - gdzies głęboko w rogu i nikogo nie słyszeć... ale z drugiej strony fenomenalny nastrój panuje w "BASTYLII" świetna knajpa - mordheim...dosłownie mordheim!! Taka starodawna karczma, odgłos szkła, wrzaski, rozmowy, kroki, trzeszczenie drewna - to musze kiedyś nagrac w jakiś kosmiczny sposów i jako to do bitwy w mordheim puścić:D... A do tego dochodzą inne ciekawe motywy muzyczne, tudziez nie koniecznie związane z konkretną melodią... chodzi tylko o jakies "tło"...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2004, 07:38:09 pm »
eee tam odgłosy bastylii, w wawie w takich klubach ludzie normalnie grają, ciekawe czy dalo by się u nas coś takiego zorganizować, bo bastylia jest faktycznie dobra (wyłączając te dni, w które odbywa się tam projekcja jakiegoś meczu)

Offline Nazroth

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2004, 08:26:11 pm »
Ale drachu - czujesz ten klimat kiedy tam siedzisz?! bo naprawę - to jedyne miejsce, gdzie za taką kase moge kupić browar! Knajpa wręcz emanuuje klimatem (dla tych, którzy grali w Torment porównał bym knajpe z SIGIL!!)

Ogólnie to jeśłi moge polecić komuś muzykę (bez śpiewanego tekstu...bo on mi jakoś mao pasi) to polecam Ambient... to rodzaj muzyki elektronicznej, ale stylizowanej na fantasy. Świetna sprawa. Zero wokalu (najczęściej), zero techniawy etc...pasuje super...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 28, 2004, 08:37:45 pm »
Cytat: "Dabi"

oraz głowny motyw przewodni
Clint Mansell "Requiem for a dream"  ^^


tak.. Requiem For A Dream.. :) cudowna psychodeliczna muzyka (ostrzegam nie słuchać za długo bo powoduje zwichnięcie psychiki na pewien okres czasu :) ) ale czy ja wiem czy do Mordheim... :)
ja na razie z niewieloma podkładami muzycznymi grałam hmm...
jak dla mnie to by musiało być coś cięższego, ale przede wszytkim ponurawego może właśnie coś z Nightwish'a.. :) a podkłady typu te osławione u Naza burze też muszą tworzyć bardzo fajny klimacik :)
)

Offline Huggy Da Grim

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 28, 2004, 10:08:09 pm »
Ja osobiście jak już to w czasie walki wolałbym przeróbkę Requiem 4 A Dream, na Requiem 4 a Ring do jedynego Trailera do Da Two Towerz do LoTRa. Jest dużo bardziej dynamiczna i nakręcająca.

Poza tym ścieżka dźwiękowa do Piratów z Karaibów, jest totalni wymiatająca. Kapelka Falconer też pasuje...

Pod moją bandę będzie leciało na bitwie Finntroll: "Under Varja Rot Och Sten". Bardzo "orczy" kawałek, gorąco polecam do przesłuchania, czysto instrumentalny.
obbos for dinner, gobbos for tea, gobbos when Ya want'em, and Gobbos for ME!

3 Miejsce w Mordkę na Bazyliszku '05

Offline Nazroth

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2004, 10:20:32 pm »
Widzę, ze kolega słucha dobrej muzy:)... poleciłbym więc Otyg i Trollslottet:D! Taka muzyka tez bardzo pasuje:)... wogóle kapele północne polecam:) (oczywiście te ambientowe, albo folk-metalowe...potocznie zwane Vikingmetalowymi)...

Bardzo tez pasuje muzyka z Matrixa (3 części), trochę pasuje muzyka z róznych filmów typu Obcy... może za bardzo horrorowa, ale pasuje... i ta z gry tez...tylko oczywiście wybrane utwory - i to tylko gdy gramy po nocy:)...

Polecam tez muzyke z wszelkich gier fantasy/rpg... Baldursik, Icewind Dale, Vampire the masquerade... to podstawa:)

bla,bla,bla - na motyw przewodni naszej bandy - bla, bla, bla (aby Drach się za offtop nie przyżepił:P)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline skolo

Motyw muzyczny waszej bandy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 05, 2004, 09:48:31 am »
polecam OST do World of Warcarft.  Wyszlo niedawno. Muza miodzio

 

anything