Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Gra marzeń

<< < (9/9)

kartofel:
Gra marzeń - bezstresowa strzelanina :badgrin:  Strzelasz do wszystkiego i wszystkich co sie rusza i co sie nie rusza  :D

SquizzZ:

--- Cytat: "kartofel" ---Gra marzeń - bezstresowa strzelanina :badgrin:  Strzelasz do wszystkiego i wszystkich co sie rusza i co sie nie rusza  :D
--- Koniec cytatu ---

Hehe, szczęściarz z Ciebie, takich gier to już w trzy du... eee... znaczy się, bardzo dużo już było... :)

Deytonus:
Wybacz, piraciku, ale o ile mi wiadomo, w trzy DUsze można się najwyżej uchlać . Ale co ja, 15letni szczyl może o tym wiedzieć ?  ;)

SquizzZ:

--- Cytat: "Deytonus" ---Wybacz, piraciku, ale o ile mi wiadomo, w trzy DUsze można się najwyżej uchlać . Ale co ja, 15letni szczyl może o tym wiedzieć ?  ;)
--- Koniec cytatu ---

Wybacz, ekhm, kocie?! :P
Musisz mi uwierzyć na słowo, ale co niby ja, piracik, mogę wiedzieć o chlaniu? :)

A miało być, że wszystkie takie gry "w trzy duże kartony" miałbyś kłopot zmieścić... :)

Towarzysz:
Zawsze marzyłem o grze w której wcieliłbym się w samego siebie. Grał w swoim mieście [ no ostatecznie w stolicy ;)] dokładnie odwzorowanym. Najlepiej w konwencji TPP. Czekały by mnie jakieś zadania misje. Moża by tu wcielić wątek SIMS z dorasataniem. Że najpierw szkoła, itd.....
Nastepnie najlepiej wsadzić coś w różnych stylach losowo wybieranych, o co mi chodzi. Możnaby poznac jakiegoś szalonego doktorka i cofnąć się w czasie, możnaby przenieść się do świata naszej wyobraźni i naprzykład spotkać pana Wiedźmina, można też odkryć prawdę o świecie że istnieją jakieś duchy, wapiry itp., lub normalnie żyć, pójść do wojska:). Pomysłów znajdzie się napewno wiele.
W połączeniu z wszędobylskim internetem który by aktualizował wydarzenia ze świata i być może wprowadzał przez to coś do fabuły powstałaby moja gra marzeń. Choć kto wie? jak piosenki głoszą - marzenia się spełniają, podobno. :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej