Autor Wątek: Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...  (Przeczytany 59381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« dnia: Grudzień 31, 2002, 01:00:07 am »
jak w temacie - proszę rzucić kilkoma nazwami artystów/zespołów, o których na samą myśl dostaje się białej gorączki i k>u>r>w>i>c>y  :D
Oczywiscie liczą się wszystkie gatunki muzyki...

and the winner is:

1. Creed
2. Madonna
3. J-Lo
4. Avril Lavgine
5. Nelly
6. Eminem (tak nisko? nie wierzę!)
7. Szymon Wydra
8. Justin Timberlake, Robbie Williams & Craig David (ex-aequo!)
9. Linkin Park (czekam z niecierpliwością na nową płytę, żebym miał z czego zlewać)
10. Slipknot!!!

Offline Krzysio

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2002, 01:34:04 am »
Ja tam wole Niemieckiego szczyla z drutami na zębach, śpiewającego o powodzi w niemczech, czyli niejakiego Marlona, lokalną gwiazdę... pop? Er ist am besten!!
Ale lubie się też katować Creed'em i większością czarnoskórych raperów. Człowiek czuje się wówczas taki utalentowany.
oszukiwanie sensu przez człowieka to podstawowa siła w jego życiu.

Viktor E. Frankl

Offline Dinki

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2002, 11:21:08 am »
Kiedy mi się niedobrze robi...

1.Jak włączam MTV
2.Jak widze Kelly Osbourne
3.Kiedy Scott Stapp myśli że jest rockowym mesjaszem(czyli zawsze)
4.Jakikolwiek murzyński rap
5.Jak Santan kolejny raz onanizuje się z gitarą
6.Jak Metallica mówi że jestem złodziejem
7.Jak Mariagh Carey mówi jaka to ciężka praca i że żadną prace nie można porównać z tym co ona robi.
8.Kiedy wykonawcy nu-metalu grają jakieś covery
9.Rolling Stones
10.Jak Michael Jackson się rozpad(TO JEST PO PROSTU ŚMIESZNE,CHORY NA UMYŚLE CZŁOWIEK)

Offline Clayman_

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2002, 01:23:08 pm »
iron maiden
rhapsody
cradle of filith
nightwish
hammerfall
helloween
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Manki

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2002, 01:23:52 pm »
Avril i Creed to przede wszystkim. Ten dlugowlosy spiewak jest taki...taki...az brak mi slow, ale jego gesty zawsze kojarza mi sie z jakims kolesiem z boysbandu :D Poza tym hip-hop w kazdym wydaniu (szczegolnie polski, bo w zagranicznym sa czasami kawalki dosyc-dosyc...). I to co teraz leci prawie na kazdej stacji muzycznej, czego nie znam tytulu (i nawet nie chce znac) ale slysze to 20 razy dziennie z pokoju mojej "wspanialej" siostry (ma w sobie jakies takie arabskie rytmy...ble).
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Kormak

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2002, 04:31:07 pm »
Cytuj
rhapsody
cradle of filith
nightwish
hammerfall
helloween


brawo ten pan!!!


Cytuj
I to co teraz leci prawie na kazdej stacji muzycznej, czego nie znam tytulu (i nawet nie chce znac) ale slysze to 20 razy dziennie z pokoju mojej "wspanialej" siostry (ma w sobie jakies takie arabskie rytmy...ble).


Czyżby Truth Hurts? taka Murzynka z gigantyczną szczęką i pseudoarabskie klimaty?  :D

Pocieszy cie moze fakt, ze zsamplowali tą melodię bez pozwolenia i teraz bekną na grube miliony zielonych  :twisted:

Offline Manki

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2002, 04:44:32 pm »
Ojjjjj jak mi dobrze :) Jesli to oni to pojde na bibke sylwestrowa w o wiele lepszym nastroju (choc ten i tak jest bardzo dobry :D ). Moze ze stacji muzycznych to wycofaja?

A co do Cradle: czyzby nie podobal wam sie przesliczny koguci glosik Danniego? No wiecie co? Taka profanacja :lol: A serio to moj pierwszy kontakt z tym zespolem mial miejsce gdy zoabczylem w telewizji beznadziejny i badziewny teledysk, gdzie panienki graly sobie smyczkami na przegubach dloni :D :D :D :D :D To byla masakra :lol: Jedna z najsmieszniejszych rzeczy jaka widzialem :D Dla upamietnienia tej chwili mam plakat zespolu na scianie i rzucam w twarz Danniego czym popadnie :D
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Clayman_

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2003, 03:35:02 am »
ej,czemu wyrzuciles kormak iron maiden z mojego cytatu?przeciez to taka kaszana?
btw:wszystkim zycze lepszego 2003 niz 2002,i niech wam sie gust muzyczny poprawi bo nie zdierze
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Vlad

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2003, 12:29:31 pm »
Linkin Park
Slipknot
Metalica(nowa)
Limp Bizkit
mozna powiedziec, ze nie lubie calego amerykanskiego syfu- nu metalu

Offline Kormak

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 01, 2003, 10:44:17 pm »
Clayman napisał:

Cytuj
ej,czemu wyrzuciles kormak iron maiden z mojego cytatu?przeciez to taka kaszana?


bo to stary zespół, i prawda, dosyć wieśniacki - ale ma duże zasługi.
A taki Hammerfall i inne "power metalowe" wynalazki grają tak jak IM 20 lat temu... no i klipy IM nie są takie śmieszne jak np. Rhapsody

Offline Manki

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2003, 11:56:03 am »
A ja tam do Iron Maiden nic nie mam. Moze lubie ich juz jedynie przez sentyment, ale jednak... Denerwuje mnie natomiast bardzo jak widze dlugowlosych, ubranych na czarno kolesi, ktorzy maja 5 koszulek IM oraz 10 Metalliki i nazywaja siebie "metalami", a nie znaja w ogole innych zespolow, tych - powiedzmy - bardziej undergroundowych, grajacych jednak tez heavy. Jak widze cos takiego, to az we mnie kipi  :evil:
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Cujo

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2003, 02:40:37 pm »
Chce mi sie rzygac jak slysze wiekszosc muzyki jaka sie wylewa z radia i telewizji. Jedyna muzyka, jaka toleruje, to ta, ktora sączy sie z mojej wiezy 8) Jestem bardzo nietolerancyjny w kwestii muzyki.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Manki

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2003, 02:45:55 pm »
A co sie z tej twojej wiezy saczy?
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Cujo

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2003, 03:00:21 pm »
Jazz (glownie w jego nowoczesnym obliczu), elektronika (glownie w jej ambitnym obliczu :wink:), dub, ambient.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wilk

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2003, 03:41:59 pm »
Mi sie robi niedobrze gdy slysze polski hip-hop i wiekszosc amerykanskiego tez.
Aha i jeszcze wszelka "muzyka" death i black metalowa. Kombajn z traktorem i darcie mordy. Nazw kapel nawet nie znam. Brat tego slucha wiec chcac niechcac czasem cos uslysze  :evil:

 

anything